Lehkomyslný mladý zlodějíček Jack Ryan si nedělá příliš starosti s dodržováním zákona a nevydrží dlouho na jednom místě. Jediné, co k životu potřebuje, jsou mořské vlny, na nichž se může prohánět na surfu. Nedávno dorazil na Havaj a našel si práci na stavbě u Raye Ritchieho, stavebního magnáta, který se rozhodl postavit rekreační středisko navzdory protestům místních obyvatel. Kvůli jejich demonstraci nemohou dělníci začít pracovat a Jack se hned první den dostane do sporu se stavbyvedoucím Lou Harrisem. Tomu se totiž nelíbí jeho nápad zahrát si během nucené pauzy baseball. Nakonec ho mladík praští baseballovou pálkou, je vyhozen z práce a zatčen. Pobavený soudce Walter Crewes ho však propustí, a dokonce mu nabídne práci údržbáře a bydlení ve svém letovisku. Upozorní ho také na Rayovu milenku, svůdnou Nancy Hayesovou, a prozradí, že zdaleka není tak nevinná, jak vypadá, a že už několikrát stála před soudem. Jackovi se tak líbí, že ji navštíví v Ritchieho domě. Zjevně si padnou do oka a dívka mu prozradí, že Ray má na své chatě dvě stě tisíc dolarů v hotovosti na úplatky. Chce milence opustit a okrást, a k tomu potřebuje Jacka. Ten se sice nechá přemluvit, čeká ho však řada potíží, ať už je to Ritchieho věčně opilá manželka, občasný kumpán Frank Pizzarro, naštvaný Harris, nebo nepředvídatelná Nancy. Ta má nejen rozehraných několik partií současně, ale také nejedno tajemství. (TV Nova)

redwing19

Príjemná oddychová komédia s výborným hereckým obsadením. Človek sa nad tým nejako nezamýšľa iba si užíva film a krásu Hawaii:-) A je pravda, že aj takéto filmy je potreba. ()

vojta033

Obsazení: super; Děj: průměr. Asi nejde o žádnou super věc, ale když do toho člověk jde s tím, že nic nečeká, tak ani zklamání není takřka žádné. Popravdě sem se mockrát nezasmál. Jako malý odpočinek mezi učením dobré. Viděl bych to tak 2,5 * a tu poslední půlku dám, za délku, která byla vzhledem ke kvalitě ideální. ()

bergeron

Po druhom prezretí som musel zvýšiť o jednu hviezdičku. Tento film má toľko dobrých hercov v sebe, že za ten čas čo natočili iné veci, sa Vám vybavia ich filmy a tým pádom aj vtipné scény sa prepletú. Vinnie Jones ako tvrdý chlapík - tu NIE je. CHarlie Sheen ako devkár - hm not workin so much here..Morgan Freeman ako dobrák - nie tu nie .. ale milo áno :D a Owen Wilson má jednu jedinú vec ktorá vždy zachráni všetko. Krivý nos a úžasný hlas ktorý zahrá každú lož do zaujimavých výšok, a pridebilnený výraz do toho..proste nesmej sa :) .. + prostredie Hawaia..+ hudba..really fkin grejt egen. ()

-ETIENNE-

Veľký podraz som videl už viac ráz a vždy sa dobre bavím. Zrejme je to vďaka úžasnému prostrediu vzdialeného Hawaja a tamojšej atmosféry. Ale tiež sa mi páčili tie menšie úlohy Charlieho Sheena a Garyho Sinisa. Celé to je taký príjemný veľký multilevel podfu(c)k... ()

Dr.Kepler

jako zábavná oddychovka proč né.. dobří herci.. nádherné prostředí tepla, slunce a pláží... opepřená stejně pozitivní hudbou, na druhou stranu všechny filmy nemůžou být točeny podle nějakých vážních témat, nebo ponurých filmů.. podle mého názoru jich je takových plno.. myslím, že takovýchto filmů je potřeba jen a jen více.. nevidím důvod proč bych tomuhlen snímku nemohl dát (7/10) ()

Rathe

Na to, kolik si ten film pořídil skvělých herců (jako např. Owen Wilson nebo Morgan Freeman), tak teda nic moc.Tentokrát to ani oni nezachránily. Ačkoliv se film tváří všelijak, nakonec mi došlo, že je to tak nějak o ničem. Aspoň, že se to odehrávalo na Havaji. ()

Oxytocin

Konečně také hodnocení na ČSFD i přes obrovské množství dobrých herců jako v tomto filmu odpovídá tomu, co si to zaslouží ... balancování mezi nudou za 1* a odpadem. Opravdu nemusíte ztrácet čas. :) ()

Hansolo35

Hvězdně obsazená úplná a naprostá blbost. Owen Wilson nikdy nic dobrého nenatočil a obsadit ho do hlavní role je prostě chyba. Jestli si to ti herci produkovali sami? Jen tak pro zábavu? Hraje veselá hudba, ale nic humorného se neděje. Děj to nemá...dialogy nula...co to je, boha? ()