Lehkomyslný mladý zlodějíček Jack Ryan si nedělá příliš starosti s dodržováním zákona a nevydrží dlouho na jednom místě. Jediné, co k životu potřebuje, jsou mořské vlny, na nichž se může prohánět na surfu. Nedávno dorazil na Havaj a našel si práci na stavbě u Raye Ritchieho, stavebního magnáta, který se rozhodl postavit rekreační středisko navzdory protestům místních obyvatel. Kvůli jejich demonstraci nemohou dělníci začít pracovat a Jack se hned první den dostane do sporu se stavbyvedoucím Lou Harrisem. Tomu se totiž nelíbí jeho nápad zahrát si během nucené pauzy baseball. Nakonec ho mladík praští baseballovou pálkou, je vyhozen z práce a zatčen. Pobavený soudce Walter Crewes ho však propustí, a dokonce mu nabídne práci údržbáře a bydlení ve svém letovisku. Upozorní ho také na Rayovu milenku, svůdnou Nancy Hayesovou, a prozradí, že zdaleka není tak nevinná, jak vypadá, a že už několikrát stála před soudem. Jackovi se tak líbí, že ji navštíví v Ritchieho domě. Zjevně si padnou do oka a dívka mu prozradí, že Ray má na své chatě dvě stě tisíc dolarů v hotovosti na úplatky. Chce milence opustit a okrást, a k tomu potřebuje Jacka. Ten se sice nechá přemluvit, čeká ho však řada potíží, ať už je to Ritchieho věčně opilá manželka, občasný kumpán Frank Pizzarro, naštvaný Harris, nebo nepředvídatelná Nancy. Ta má nejen rozehraných několik partií současně, ale také nejedno tajemství. (TV Nova)

Tommassi3

"Jedna z těch nešťastnejch holek, co letěj na gaunery a kriminálníky.." - "Chudinka !!" ;) Smažák nežeru, ale všem ostatním a hlavně Malarkeyovi přeju dobrou chuť.. Spousta tu více, tu méně vtipných mouder a známých ksichtů v luxusně nefunkčním filmu.. Což vypadá o to nešťastněji, když si jeden uvědomí, že jde o adaptaci jedné z dalších novel výborného Elmorea Leonarda.. ()

Johny_fork

Krásné Havajské lokace, pohodová atmosféra a hlavně nádherná Sara Foster mě dokázali udržet u obrazovky až do konce. A to přestože zápletka je zoufalá, děj nepochopitelný a rozuzlení přímo dementní. Obě hvězdičky za Saru. ()

Paxxx.cz

Jednoznačne nejslabší film ve kterém si zahrál Morgan Freeman. Big bounce byl bez nápadu, dost nudný a rozhodně si tento film nezaslouží, aby byl považován za komedii. Pro mě zklamání a jen za přitomnost mých některých oblíbenců slabší 2... ()

Ridick

ziadny umor, herci o ncom - morgan ma uplne sklamal, mozno je to tym debilnym scenarom a reziou. taky film patri rovno do tv... ()

Džejkop

Spíše podprůměrná komedie, na které nejvíce zaujme příroda Hawajských ostrovů a možná ještě vcelku půvabná Sara Foster. ()

blackrain

Film plný prosluněných pláží se spoustou hollywoodských hvězd. Sešlo se tu opravdu hodně zvučných jmen. Owen je sympaťák a takové role mu krásně sedí. Zmlátil předáka před jeho lidmi. Ray Ritchie ho proto vyhodil, co jiného s chlapem, který mu rozvrací pracovní morálku. Z ostrovů se mu odjet nechce. Zaplete se do pochybného kšeftíku, ze kteréko vyvázne velmi lehce. Jde o jeden podvod, který nevyšel tak jak měl. Scenérie ostrova byly jak vystřižené z katalogu cestovní kanceláře. Nechyběl ani západ slunce. ()

RAiken

Debilnější scénář, aby člověk pohledal. Kupodivu na něj skočilo i takové herecké eso jako Morgan Freeman, i když jeho scénáristy promyšlená role je ze všech rolí vskutku nejdementnější. Jedinou pohnůtkou, proč takové sympatické herecké sexteto přijalo tuhle roztomilou hovadinku je pravděpodobně ta, která přiláká i vás. A to ocitnout se alespoň na chvíli na slunné pláži a více než sympatickém ostrůvku Havaji, který má co nabídnout pro každého. Veškerá zábava tak díky scénáři brzy vezme za své, asi jako když se sami přiřítíte na krásnou písečnou pláž, užíváte si první minuty v hebkém písku, začínáte se opalovat, pomalu relaxujete a stejně tak pomalu, ale jistě se začínáte nudit. Jedinou světlou chvilkou na takové pláži je pouze pozorování tak nádherných slečen, jakou je v tomto případě úžasně vypadající Sara Foster, s kterou by stálo za to se v písku pěkně poválet. Aloha... ()

Martin741 odpad!

Reziser George Armitage /Grosse Pointe Blank 1997/ koncil teda hodne biedne. Takto, ja tu nebudem vypisovat siahodlhe komentare , len napisem ze to komplet zhorelo. Tym som napisal vsetko  : 0 % ()

PROCESOR

Jen opravdu pár % dělí tento film od odpadu a to i přesto, že tam hraje celá plejáda hvězd. Můj miláček Charlie Sheen tady vypadá, jako pornoherec z NDR a Freeman, jako zestárlej buzík s náušničkou co se zaseknul, někde v 80. kách. Nejde, ale o to, jak vypadají či se pokouší hrát, je to prostě příšerný a nezachráněj to ani holky v bikinách. ()

c.tucker

Velmi průměrný film, který mě mile překvapil nepředvídatelným zkončením. Většina filmu to byla spíše nuda. Jednu věc nechápu, kde se zde vzalo tolik znýmých hollywoodských tváří. ()

otík

Tato komedie, nabitá velkými hvězdami, stojí za starou bačkoru. Vtipné tu není téměř nic, dokonce ani Owen Wilson, což je dost smutné. V příběhu, který víceméně začne až na konci, kde je také vše důležité řečeno, nezaujme vůbec nic. Přesto aspoň letní atmosféra a hezká dívčí těla malinko osvěží horký letní podvečer. ()

Scratt

Co vznikne, když se dá dohromady solidní herecké obsazení, slabá zápletka a slabý scénář? V tomto případě velká nuda...tedy vlastně Velká rána - nevtipná komedie, která se dá přestát celou stopáž, nicméně druhý den už nebudete vědět co že to bylo...45% ()

URBAN

Komedie? Kdepak... U komedie se má čloběk smát a že bych se smál jsem nezaznamenal.. Navíc s nicneříkajícícm příběhem a nudnou línií příběhu. ( 1.8.15/MAC ) ()

drexik

Není všechno zlato co se třpytí a zde to platí dvojnásob. Herecký ansábl s mnohem věším potenciálem než to co bylo nabídnuto. ()