NXT TakeOver: Brooklyn II (TV pořad)

NXT TakeOver: Back to Brooklyn

Sportovní / Akční

USA, 2016

V predvečer Summerslamu 2016 sa do Brooklynu opäť po roku vrátila NXT, aby divákov ohúrila tým najlepším, čo v súčasnosti svetová wrestlingová scéna ponúka. Karta show ponúkla celkovo šesť zápasov. Osobne sa mi najviac páčil súboj o tag teamové tituly NXT medzi šampiónmi "The Revival" (Scott Dawson a Dash Wilder) proti Tommasovi Ciampovi a Johnnymu Garganovi. A hoci Psycho Killer a Johnny Wrestling tituly nezískali, ako obvykle sa na ich výkony v ringu skvelo pozeralo a ringovú chémiu s "The Revival" im nemožno uprieť. Ďalej ma potešil (a zimomriavky privodil) nástup Bobbyho Rooda a jeho glorious theme song, rovnako ako nástup Shinsukeho Nakamuru za sprievodu huslí a jeho následná výhra NXT Championship a tajomné video končiace nápisom Sanity. NXT TakeOver: Brooklyn 2 naplnila očakávania, určite nesklamala a potvrdila, že kvalita NXT stúpa nahor, aj keď nie každá show musí priniesť toľko dychberúcich momentov. Lepší priemer. Match card: 1) Austin Aries vs. No Way José; 2) Ember Moon vs. Billie Kay; 3) Bobby Roode vs. Andrade "Cien" Almas; 4) "The Revival" vs. Tommaso Ciampa & Johnny Gargano; 5) Asuka vs. Bayley; 6) Shinsuke Nakamura vs. Samoa Joe.(21.8.2016)