• uiu

Znáte ten pocit, když si stáhnete horor, který se odehrává v psychiatrické léčebně a říkáte si, že to bude super podívaná? A pak se dočkáte jakéhosi céčkového dílu Věřte nevěřte, který se skládá ze sedmi příběhů místních chovanců, kteří vypráví, jak se do blázince dostali? A že opravdu hororový příběh je tam možná tak jeden (vymítání démona ze sestry), zbytek jsou jen černě komediální příběhy - halloweenský Dexter a zombie apokalypsa na Islandu mě vážně dostali smíchy do kolen. Takže ne, o HOROR se opravdu NEJEDNÁ.(12.1.2017)

• LIVINGDEAD

Herce Michaela Ironside si pamatuji z horroru Návštěvní hodiny (Das horror hospital 1982). Byl to jeden z prvních horrorů, které jsem viděl a tento film jsem i dokonce daboval, aby se mohl prodávat na VHS na burzách :-) A popravdě herec se moc nezměnil. Co se týče filmu Patient Seven, jako horror spíše slabší. Je to takové psychologické drama... Má ségra 75% filmu prospala a když se na konci filmu probudila, tak jen prohodila: "To byla zase píčovina!".(10.12.2016)

Výborný nápad, hororovo mne milé prostredie a slušné rozuzlenie na záver, aj keď dosť predvídateľné. Niektoré poviedky ma bavili menej, niektoré viac (hneď prvá bola výborná a potom o tom dievčati čo si vyvraždila rodinu), no celkovo to malo dobrú, vťahujúcu atmosféru. Nenudil som sa a to je to hlavné. Lepší priemer. 65/100(18.12.2016)

Psychiatria Spring Valley dostane prekvapivú návštevu, keď sa v nej objaví uznávaný odborník Dr. Marcus, ktorý chce stráviť čas s pacientami a chce získaný materiál použiť pre svoju novú knihu. Nemyslí len na zisk, ale taktiež chce pomôcť pacientom, ktorí trpia šialenými a strašidelnými nočnými morami, ktoré im komplikujú život už dlhé roky. Keď sa doktor pokúsi odhaliť ich tajomstvá, vstupuje do nebezpečných vôd a tajomných predstáv vytvorených miestnymi bláznami. - Trochu som sa obával tej prehnanej stopáže, ale tá vo výsledku nie je zlým krokom. Skôr je chybou to, že pestré poviedky s rôznymi príbehmi dostávajú menej priestoru na úkor dialógov alebo poznatkov nepríjemného a ešte aj dosť neschopne zahraného doktora. Natočené to je kvalitne a aj námety poviedok sú zaujímavé a rôznorodé. Páčilo sa mi to, že každý pacient rozpráva svoju verziu a našťastie nie sú aspoň tie poviedky prerušované pánom doktorom. Záver je pomerne predvídatelný, aj keď vo výsledku ukazuje trochu málo. Nie je to úplne najhorší počin, ale mal som pri pozeraní neustále pocit, že všetko mohlo byť s trochou snahy spracované lepšie, čo ten výsledný dojem dosť kazí. + herec z Extraterrestrial + herec z Suburban Gothic + herečka z Mirrors a 7500 + herec z Love in the Time of Monsters, Crimson Peak, Always Watching: A Marble Hornets Story a Ouija: Origin of Evil + herec z SiREN(3.1.2017)

Tak musím uznat že Patient Seven mi kápnul do noty. Povedenej mix povídek se špetkou humoru a s " nečekaným " koncem. Potěšil mikro štěk mé oblíbenkyně Amy Smart a Michael Ironside a jeden z jeho nejpovedenějších hereckých výkonů. Neříkám že tenhle kousek přichází s něčím novým, ale dokázal udržet mou pozornost a určitě mě nenudil. .(13.1.2017)