Nastala chyba při přehrávání videa.
 • LIVINGDEAD
  **

  Herce Michaela Ironside si pamatuji z horroru Návštěvní hodiny (Das horror hospital 1982). Byl to jeden z prvních horrorů, které jsem viděl a tento film jsem i dokonce daboval, aby se mohl prodávat na VHS na burzách :-) A popravdě herec se moc nezměnil. Co se týče filmu Patient Seven, jako horror spíše slabší. Je to takové psychologické drama... Má ségra 75% filmu prospala a když se na konci filmu probudila, tak jen prohodila: "To byla zase píčovina!".(10.12.2016)

 • misterz
  ***

  Výborný nápad, hororovo mne milé prostredie a slušné rozuzlenie na záver, aj keď dosť predvídateľné. Niektoré poviedky ma bavili menej, niektoré viac (hneď prvá bola výborná a potom o tom dievčati čo si vyvraždila rodinu), no celkovo to malo dobrú, vťahujúcu atmosféru. Nenudil som sa a to je to hlavné. Lepší priemer. 65/100(18.12.2016)

 • Bloody13
  **

  Nepříliš sourodý mix povídek, kde překvapivě narazíte na démony, vrahy, zombies, duchy nebo upíry. Jak je už zvykem, kvalita jednotlivých segmentů je značně rozkolísaná: ty nejzajímavější byly pro mě černohumorný The Body, atmosférický Banishing a docela vtipný The Sleeping Plot o neskutečně vychcané holčičce, která si potřebuje vydělat 37 dolarů. No a pokud jste už pár povídkových hororů viděli, nepřekvapí vás ani závěrečné rozuzlení o pravé identitě pacienta Nr. Seven. P.S. Nemůžu si odpustit reakci na jednoho zdejšího odborníka. O chytrácích, co jeden prospí 3/4 filmu a u titulků pak prohlásí, jaká to byla píčovina, mezitim co druhej ho natvrdo práskne, to něco vypovídá. Tušíte správně, JSTE DEBILOVÉ!(10.12.2016)

 • pornogrind
  ****

  Tak musím uznat že Patient Seven mi kápnul do noty. Povedenej mix povídek se špetkou humoru a s " nečekaným " koncem. Potěšil mikro štěk mé oblíbenkyně Amy Smart a Michael Ironside a jeden z jeho nejpovedenějších hereckých výkonů. Neříkám že tenhle kousek přichází s něčím novým, ale dokázal udržet mou pozornost a určitě mě nenudil. .(13.1.2017)

 • Havaj8
  ****

  Vzhledem k tomu, jak mě tyhle povídkový horory vetšinou nesedí svojí rozmanitostí, kdy se jedná povídka plácá s druhou a navzájem to nedává smysl, tak tohle mi padlo výborně. Mělo to jednu hlavní souvislou linku a všechny ty povídky mě doslova pohltily. Každá měla svůj subžánr, ať už zombies, upíři, posednutí démonem. A hlavně to nebyla žádná béčková amatéřina. Vizuál i gore bylo na špičkový úrovni a rozuzlení mě příjemně překvapilo. V tomhle případě už jen málo chybělo k dokonalosti.(1.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace