Maxinožka

• Francie Bigfoot Junior (více)

Náctiletý outsider Adam se vydává na dobrodružnou cestu, aby odhalil záhadu svého dávno ztraceného tatínka, jen aby zjistil, že to není nikdo jiný než legendární Lesní muž! (Vertical Entertainment)

iXtr3m3

Ničím prelomový, chovaním postáv trošku dospelejší animák, ktorý ale celkom slušne odsýpa, takže na ten priemer sa nejako vyškriabal. Ale tá animácia bola slabá už 5 rokov dozadu a nieto ešte dnes. Uvidím, ako dopadne pokračovanie, ktoré mám v pláne si pozrieť znovu s dcérkou ako aj prvú časť a všetky animáky za posledné roky. ()

Gogo333

Animace průměrná, ale na takový nenápadný film dost slušná. Příběh ucházející, máme tam nějaký ten humor a akci. Bohužel obojího docela pomálu a na několika místech jsem se i nudil. Celkově to je takový průměr a vůči evropské tvorbě docela slušné, samozřejmě za velikány z Japonska a USA to hodně ztrácí. 50% ()

Hanys_

Překvapivě fain. Animace ok, a příběh i přes tu jednoduchost napínavý a do jisté míry originální. Navíc, když teď vidím, že se nejedná o us produkci, další půlbodík pro tvůrce navíc. ()

Paldiny

Malý strapatý chlapec sa vydá po stopách svojho otčíma, lenže na toho má zálusk aj vlasový priemysel. Prečo ? No, lebo je Yeti, má tie správne gény a plešatí ľudia zas komplex. Takže to by sme mali zápletku. Čo hodnotím okrem fajnovej hudby a dobrej animácie pozitívne je malý výskyt trápnych vtípkov. Tých je sotva 5 % z celej minutáže, kedy sa spomínajú facebooky, robia selfíčka či mužské plemená prezliekajú do ženských šiat. Francúzi našťastie poznajú mieru, takže sa neuchyľujú do prízemného uprdeného humoru, ba občas si nájdu chvíľku na roztomilú scénu, či vtipnú hlášku. Slovenský dabing zas prekvapí použitým vulgarizmom ("Nechci ma nasrať!“) a ľudovou pesničkou o Dedinke v údolí akú si za volantom spieval veselý kamionista :) ()

spageta

Nelíbilo se mi to, protože mi už neteče mléko po bradě. I tak si podle mě děti zaslouží něco originálnějšího a důvtipnějšího. Jedna hvězdička za dobrý nápad a pěknou animaci, dalo se z toho vyždímat daleko, daleko víc. ()

filipvrbik

Animace je skvělá a dlouho to vypadá, že to bude jediný klad filmu, který se drží všech animáckých klišé.. Naštěstí se zjeví lesní muž, alias Adamův táta a je z toho pěkná jízda...70% ()

pend

Za mě celkem sympatický animák. Nečekejte nic světoborného, většinu zvířátek už jsme v něčem podobném viděli. ()

BOURQUE

„Malý Yeti“ je spíš priemerne dobrým animákom (možno trošinku viac pre dospelých ako pre mladých). Dôvod, že prečo dávam 4 hviezdy je to, že má skvelých vedľajších postáv (zvieratá-priatelia). Škoda, že oni sa nedostali ešte k väčšiemu priestoru. Záver jednoduchý a možno až moc idealistický, ale nevadí. Osobné hodnotenie: 80% (****) ()

patroklos

Film Maxinožka se nám moc líbil. Milý animovaný filmeček s originálním příběhem o člověku s výjimečnými schopnostmi plný dobrodružství z divoké přírody. ()

Likan7

Existuje tolik skvělých animáků pro děti, který nejsou úplně pitomý a dokáží bavit jak nejmenší, tak jejich rodiče. Mají nápad, styl, humor... Proč pak proboha vznikají takový kraviny, který snad ani ty děti nebaví?! Animace hrozná, příběh příšernej a ani ty zvířátka už nejsou roztomilý. ()

balcazar

Síce priemer, ale jeden z tých lepších. Bolo to akčné, živé, netradičné. Určite neurazilo, rovnako ani grafika, resp. animácia nie je zlá, čo pri európskych animákoch býva zakaždým riziko. ()

elimS

50% - komentář 20ti slovy: Mluvící zvířátka, nějaký ten záporák a přímý děj se snahou o originální zápletku. Animace nijak nevyčnívá, ale dá se. Docela průměrná pohádka. ()

Maniik88

Európsky animák s veľmi slušnou grafikou, s veľmi sympatickými postavami ale s takým jednoduchým, predvídateľným dejom. A je fajn, keď je hlavný gauner riaditeľ Farma firmy :D Inak celkom to fungovalo, boli zvieratká, boli aj vtípky a bolo aj nejaké napätie. Dvojka bola potom slabšia, ale stále pozerateľná. Tam je zase fajn gauner "eco friendly" ťažiar ropy a zobrazenie vymývania mozgov cez reklamu a verejnú mienku. ()

BlondJames

Jde vidět, že čím dál více animovaných pohádek se opírá o důvěru v rodinný krb, rodinné soužití, prostě o rodinné hodnoty vůbec a to se mi líbí. Co mě ovšem zklamalo je, že zde bylo tak málo humoru, že nemůžu uvěřit, že se na tom podílela i Francie. Konec pohádky mě pobavil asi nejvíc, ale škoda, že se to v tomhle duchu neodehrávalo hned od začátku, jinak bych určitě dala o hvězdu víc, neboť miluju animované pohádky se vším všudy, takže nejsem náročná ani tak na humor a provedení, jako spíše na vtáhnutí do děje. ()

blondboss

Zhrnutie do niekoľkých slov - priemerná animovaná tuctovka s originálnym námetom. A to zahŕňa v podstate všetko, nakoľko sa na tento animák dobre pozeralo, bolo tam dosť zaujímavých scén a animácie boli na slušnej úrovni. Čo mi ale hlavne vadilo, že originálny námet akosi tvorcovia nevedeli pretaviť v nejakú zaujímavejšiu zápletku a akosi to tak stagnovalo. Ale ako jednohubka fajn. 55 % ()

autokarka

Šla jsem na film s dcerou, které se líbil, ale žádná "pecka" to nebyla :) Občas jsem se zasmála, občas nudila,...zlatá střední cesta. Co mě hodně zaujalo byla animace. Ještě jsem snad neviděla animák s tak realistickou animací. ()

collapse

Z momentální nabídky filmů pro děti tohle "vypadlo" jako nejlepší volba. Byl jsem se svým tříletým synem a dobře jsme se bavili. Není to žádný zázrak, ale ani průšvih. Prostě průměrný animák. Co se mi líbilo, bylo do detailu dobře provedené chování postav, jakoby to byli reální lidé (všechny emoce, reakce, super). Naopak mi vadil ten táta, kterej se choval jako strašnej looser (pochopitelně mi to vadilo, když jsem sám táta :) ), ale na druhou stranu takhle to prostě do toho děje muselo zapadat. Není to žádné Zootropolis ani Auta, ale je to v pohodě. ()