Jamal Jeffries je basketbalová hvězda, která září na hřišti i v soukromí - má štěstí při zápasech i u dívek, ale nic netrvá věčně. A tak se stane, že vypadne z ligy a bude potřebovat víc než jen dobrého agenta, aby se dostal zpátky. Bude muset vzít rozum do hrsti, bude potřebovat nový tvůrčí přístup ke hře a navíc se musí naučit, který odstín rtěnky je právě moderní. Jamalovou jedinou možností totiž je průnik do ženské ligy - mezi basketbalistky. A tak se na scéně objeví Jawanna Man. V komediální dvojroli se představuje Miguel A. Nunez jr., režii má Jesse Vaughan. (oficiální text distributora)

nolme

Ano ztřeštěných filmů, kde se pod vlivem událostí chlap začne vydávat za ženu, aby něčeho dosáhl je už hodně a mám pocit, že tohle téma už je v současnosti dokonale vyčerpané. Ale i tak jsem se vážně bavila. A zrovna Nunezovi bych to (že je žena) s jeho jemnými rysy sežrala. V jiných filmech jsou muži v převlecích průhlední, ale u něj to nebylo tak divné. ()

xander

Zaujímavý, aj kedˇ nie príliš originálny námet. Niektoré vtipy sú prekvapivo celkom vydarené, no nechýba ani zopár nechutností. Na Otca v sukni to nemá ale je to o niečo vydarenejšie ako Agent v sukni. Proste oddychový film od ktorého príliš mnoho očakávať nemôžete. ()