Filmový dokument ROCCO sleduje životní příběh stejnojmenného slavného italského porno herce Rocca Siffrediho. Odhaluje mnohé z jeho bohaté kariéry stejně jako rozebírá hercovo nedávné rozhodnutí opustit porno byznys nadobro. Rocco Siffredi znamená pro pornografii to, co Mike Tyson pro box nebo Mick Jagger pro rock´n´roll: je žijící legendou. Siffrediho přezdívka „italský hřebec" jej dokonale vystihuje – ve své přes 30 let dlouhé kariéře natočil přes 1 500 filmů. Jeho matka chtěla, aby se stal knězem, on však svůj život zasvětil jinému bohu: chtíči. Siffredi se ve velmi otevřeném dokumentu doslova obnažuje a mluví o všem, i když to někdy znamená zboření vlastního mýtu. Ve snímku odkrývá svůj příběh, začátky, kariéru, manželku, děti... a konečně i něco, co navždy změní divákům pohled na jednoho z nejslavnějších porno herců všech dob... (Bohemia MP)

PAVLIS

50% Moje představa vzniku: Slyšeli jsme Rocco, že chceš skončit. Skvělé téma pro plátno, ne? - Ale jo, to si o natočení přímo říká. A jaká je vaše představa? - No, třeba bys mohl na začátku před novináři prohlásit, že končíš, pak na oko skok dva roky nazpátek a projeli bychom, co tomu předcházelo. Povíš něco o dětství, zafilosofuješ si, pobrečíš, manželka řekne pár vět, děti jen když budeš chtít. Samozřejmě natočíme jen to, s čím budeš souhlasit. Nikdo třeba nemusí vědět, že i tvoje manželka točila porno a syn vás v něm už viděl (Tarzan). Žádné otravné konfrontace, pod kůži ti moc nepůjdeme, neboj. A vše zakončíme sledováním natáčení poslední scény tvé kariéry, kde bys třeba i mohl viset na kříži. Jako žes to měl těžký. Co ty na to? - Trošku to zavání patosem, ale proč ne, ten já vlastně rád. A udělat si na konci kariéry pomník bude fajn. A máte dobrý štáb? - No jasně. Skvělého kameramana a skladatele. Ti tomu dodají tak výrazný umělecký nádech, že to protlačíme i do Cannes.....A jak řekli, tak udělali....Přijde mi jen vtipné, že Rocco bez ohledu na tenhle "dokument" vesele pokračuje v natáčení dál....Komu je pornobranže úplně cizí, hvězdu nahoru. ()

mark9th

Veľmi dobre spracovaný dokument z pornopriemyslu, zatiaľ najlepší aký som videl. Samozrejme dokument nezobrazuje celkovú branžu pornopriemyslu a ani pornopriemysel nehodnotí, čo je len dobré vzhľadom k variabilite názorov. Ako osobný pohľad ''Italského hřebca'' je to však veľmi zaujímavé dielo. ()

kaapaa

...what a fuck?...rozuměj - ne jako že "to bylo skvělý píchání", ale "co to sakra" bylo? Nuda, šeď, nuda, chudáček Rocco, nuda, nuda, chudáček Riccův penis, nuda, lesby... ()

MartinTerran

Zpracování mi přišlo takové chaotické či nahodilé jen s učením místa kde se zrovna nacházíme. O Roccovi se něco dozvídáme, ale rozhodně nejde o ucelený příběh, jen takové zajímavosti a střípky. Bylo zde i nahlédnutí do zákulisí a trochu jak to v téhle branži chodí. Ten "poslední" film mi přišel hodně ujetý jak to vymýšleli, škoda že nevím který to má být bych na něj rád kouknul. Za mě velké zklamání protože jsem čekal jiný druh dokumentu a také zpracování mi nesedělo. Hodnocení: 42/100. ()

Aundreyka

Vizuálně a hudebně půvadné, Rocco sám velice působivý (o čemž jsem si udělala obrázek už předem v rámci samostudia před shlédnutím filmu :)). I přes místy vtipnou nadsázku jsem se však neubránila myšlence, že pokud porno děláte jen pro prachy, sežere to vaší duši a pokud to neděláte jen pro prachy, jste otroci svého vlastního těla a možná, že budu mít problém se někdy zase podívat na film pro dospělé, aniž bych to v tom už vždycky zcela jasně neviděla. ()

DonBraso

Sakra škoda,že se vše celkově opakuje.Ta duše,chtíč po sexu a říct si,že teďka už dost s natáčení porna je tu vykreslen vcelku dobře.Popravdě nejlepší momenty celého dokumentu,ale jsou u jeho bratrance Gabrieleho,který by měl vlastně dokumentu říct ještě více.Něco z druhé strany.To je sice nahozené až v závěru s Kelly,ale bohužel tu nějakých velkých pikantností je žalostně málo.Vlastně kdo měl co do činění s jeho oficiální stránkou,tak vlastně půlka dokumentu je jak BTS z DVD.Je tu dobrá kamera,hudební podkres a takový ten Italo styl.Hodně řečí o jeho matce,ale o jeho ženě minimálně a hlavně to vypadá až moc strojově.Jediný co bylo dobrý,že každá pornoherečka řekla,že si Rocco může dělat s nima co chce.Vlastně na tom udělal kariéru,že on trochu rád drsně,ale opět kdo viděl pár videí přeci už dávno ví tuhle informaci.V koutku duše si říkám,proč vlastně tenhle dokument vůbec vznikl.Jestli tohle měla být pocta či jen bolest v srdci nevím,ale samotný konec mohl být i o lidech z celé branže,kteří mu vzdávají hold.70% ()

Prubner

Dokument o Roccovi toho moc neřekl. Většinu filmu tvoří nudné Roccovy rozhovory s herečkami a diskuse s bratrancem o tom, jak se ta která scéna bude točit. Do toho Rocco občas pronáší patetické řeči o svém osudu, které mu moc nevěřím. Je to hezká autostylizace, ale nevěrohodná. Na to, že se toho moc nedozvíme ani toho moc neuvidíme, je snímek příliš dlouhý. Opakování téhož brzy začne nudit, stačila by půlhodina. ()

blondboss

Asi každý z nás už nejaké to porno videl a možno pre osvieženie sexu to nemusí byť zlé, avšak natočiť dokument o jednom zo "žrebcov", ktorý sa každodenne natriasajú na nejakej peknej slečne, mi príde už trošku scestné. Chápem, že tvorcovia sa snažili priniesť pohľad do zákulisia natáčania porno filmov ako takých a možno predstaviť jedného z najznámejších pornohercov z iného uhla pohľadu. Problém ale je, že mi príde dosť vtipné, keď típek klátiaci toľko žien začne uvažovať nad tým, prečo to vlastne robil a ako mu to zasiahlo do života. Holt, vybral si si sám chalan. To ale neznamená, že sa to ešte musí zdokumentovať. Jeden z tých zbytočnejších snímkov. 40 % ()

solisoli

Stupídne svedectvo jedného z kráľov porno biznisu, ktorý chce svetu povedať, že je iný, ako ho intelektuálny svet vníma. Poetická brečka spodiny v balíku peňazí, ktorí miesto kanálov a stok vyplávajú na svetlo, idú sa prezentovať v spoločnosti a presvedčiť ju, že aj oni sú niekto. Vedel by som si predstaviť reakciu maďarskej pani Siffrediovej a jej synov – kdyby nebilo najednou penez. Jediné čo ozaj zaujalo, skvelá hudba, ktorá dotvárala skutočnú atmosféru. Neviem či to maistro Rocco postrehol. P.S. Stojí za to si prečítať celý VERBALOV koment. Dávno som sa tak nepobavil. ()

kokofek

Pro mě velmi působivá,otevřená zpověď člověka,který vnitřně bojuje sám se sebou.Dětství ovlivněné silně katolickou výchovou ,dominantní matkou versus vrozená silná touha po sexu.Zatím není vítěze,ačkoliv se zdá ,že s přibývajícím věkem se vrací vzpomínky z dětství silněji.Každý z nás je výchovou poznamenán ať už v dobrém ,či zlém. ()

superzurda

Chudáček Rocco desítky let vypráví, jak je důležité dělat porno nejen pro peníze ale i z lásky k sexu, erotice i netradičním praktikám. Po tom všem teď vytvoří dokument, kde chce lidem vnutit, že velký penis, schopnost udržet erekci před štábem a enormní libido je vlastně prokletí. Rocco tohle ti nežeru. ()

FLVEKK

Rocco, ďáblem posedlý pornoherec, který vlastně neumí nic jiného, než ošukat vše, co se kolem něho mihne. Ale tak dám o jednu hvězdičku navíc za Abellu Danger. ()

Sunwheel

Nejakým zázrakom som našiel na stránke tento film a po prečítaní pár komentárov som sa rozhodol, že teda dám šancu aj dokumentu o pornohviezde. Meno Rocco Siffredi mi niečo hovorilo v puberte a popravde som zabudol na to, že existuje. Po prezretí dokumentu mal človek miestami pocit, že hlavného hrdinu ľutuje a miestami ho nechával úplne chladným. Vidieť ho plakať, modliť sa v kostole a potom nejakej pornoherečke pchať kríž do úst, či ho nosiť vo svojom asi poslednom snímku ukazuje rozpoltenosť Roccovej osobnosti dokonale. Asi vyzretý, mentálne stabilný jedinec sa tomuto odvetviu venovať nemôže. Najkontrastnejšie to bolo vidno v spomínaní na matkinu kamošku. Istú hodnotu snímok má a negatívny tón celému biznisu divákovi neunikne. ()

1Evica1 odpad!

Je mi naozaj zle stoho že ľudia sa uponižia k tomu a to hlavne ženy aby si zarábali svojim telom. Je to hnus.A ešte je smutnejšie že ľudia to vyhľadavajú a čím zvrátenešie tým lepšie. Hrôza. Tých čo to natáčajú by mali zavriet. ()

Martinko991

Moc som mu to nežral predsa viacej má talentu na iné filmy ;) Ale ako dokument v pohode pozerateľný a človek sa čo to dozvie aj o jeho súkromí. ()

oskiii

Velice dobrý dokument o velikánovi jménem Rocco Siffredi. Nahlédnutí do pracovního i soukromého života. Upřímný, zajímavý a silný příběh člověka, který svůj život zasvětil pornu. Nechybí zde ani vtipné pasáže ve kterých figuruje především Gabi (například nepovedená úvodní pasáž jedné ze scén). Rocco je zajímavým dokumentem, který není určen jen pro specifickou část publika. Jo a Abella Danger je prostě nejvíc :) ()

Jarvis555

Snímok, ktorý nám ukáže čo sa skrýva za oponou porna. Rocco zaujímavo vysvetľuje čo preňho sex a točenie porna znamená. Na jednej strane to vníma ako ťarchu niečo čo ho ubíja a na strane druhej bez toho nedokáže žiť považuje to za zmysel svojho života. Film smeruje k nie veľmi vydarenému finále kde sa Rocco rozhodne skoncovať so svojou kariérou a nakrúti svoj posledný film. No a prečo nevydarené? Scény sú bez štipky vášne nič z toho nieje cítiť jedine čo vidíme je spotený Rocco ako to do niekoho búši no slabota. Prijal by som viac detailu aby tie scény mali nejaký šmrnc. Taktiež mi veľmi chýbalo vyjadrenie Roccovych detí ako vnímajú jeho prácu je tam s nimi síce pár rozhovorov ale tie nám nič nepovedia. Netvrdím že sa jedná o zlý film ale dalo sa ta spraviť aj lepšie 6/10 ()