poster

Herecká dráha (TV film)

Komedie / Krátkometrážní

Československo, 1978, 31 min

 • Marthos
  *

  Škvár. Plytký scénář a pátá herecká garnitura, která se předhání v trapnosti a zoufalosti. Bohužel mezi ně byla vklíněna i Karolina Slunéčková, jinak herečka s nebývalým smyslem pro komediální projev.(9.1.2019)

 • Tommassi3
  ****

  "Jste cvok nebo herec ??" ;) Velmi zajímavá a jedinečná, téměř bezvýhradně divadelní, bakalářka Františka Laurina, co se ani bez Klementa nezapře, stojící na výtečném scénáři vykuků Čepelky s Šebánkem i herectví většiny zúčastněných.. Zde to symbolické ozvláštnění naprosto funguje..(25.9.2016)

 • RonaMidu
  *

  sledovala jsem bohudík jen jedním okem po ránu při vaření (hned po filmu Parádní číslo)...Miloň Čepelka a spol. tomu tehdy nějak dali na frak,a vůbec celkově nevtipné... tak jsem si každou chvíli říkala: huuuu,to tedy je zábava k popukání :-)(25.9.2016)

 • otík
  ***

  Milá krátká televizní komedie s příjemným hereckým obsazením a celkově i slušným příběhem. Nejvíc zaujme ale řezník Skopeček, který ve své živelné roli skutečně perlí. Sem tam zazní skutečná dialogová perla a pořádná hláška, takže rozhodně stojí za vidění.(11.9.2017)

 • LadyPupu
  *

  Nudný (v samém závěru neskutečně uječený) blábol.(19.1.2017)