Komici s.r.o. The Tour

• angličtina The Tour

Komická roadshow, jaká tady ještě nebyla! Knor, Pavlásek, Kočičková, Matonoha, Nedvěd a Ruda z Ostravy projíždějí republikou. Jejich standup show plní ty největší sály. Film Juraje Šajmoviče Komici s.r.o. The Tour je ale hlavně o tom, co se Komikům po cestě přihodí a jací jsou mimo pódium. Knor, jako impresário téměř zešílí, Pavlásek se stává schizofrenikem, Kočičková prožije několik orgasmů, Matonoha sice baví, ale strašně "prudí", Nedvěd blbne lidi svou trapnou magií, Ruda z Ostravy se zbaví osobnosti a bude z něj Michal Kavalčík. Prostě si uděláte v kině výlet s Komiky s.r.o. tak, jak je neznáte, ani znát nemůžete. A nakonec přijde i tolik ojedinělý moment v kinematografii. Protagonisté jsou konfrontováni se skutečným filmovým kritikem! (Road Movies)

pds

Úprime, jediného ktorého som lutoval bol Nedved, ktorý evidentne z nich bol najlepší a cítil som, ako mu je medzi "nimi" trápne. Vulgarizmy , trápno , nuda ... 16% ()

rigby

Je to neuvěřitelné, co ještě lze prezentovat jako celovečerní film. Možná tak dokument k nějakému významnějšímu dílu, ale tohle opravdu ne. A to nepočítám, že aktéři tohoto filmu nejsou moje krevní skupina a jejich humor mi přijde silně trapný a zbytečný. Tohle opravdu ne, ztracený čas, promrhané peníze. ()

fafejt001

Dalo by se říci , že dost stupidní . V úvodu dost čurááákůůů od Knora , fakt velice ubohééé , dále Pavlásek je dost mimo , je fakt trapný - to co dělá je humooor ???? STRAŠNÉÉÉÉÉ !!!! Matonoha ušel i Ruda . Jinak ČASTO ubohé , trapné , hloupé , jednoduché , PROSTODUCHÉÉÉÉ . PROSTĚ TOHLE NEUMÍME . Pokud se tohle někomu opravdu líbilo , , , , , no proč ne . . . ()

grejfurt

Víte co? Nestydím se za to, že jsem fanouškem Komiků. Jenže tohle, to co jsem viděl včera na slavnostní preniéře, na kterou jsem se po velkých peripetiích dostal trochu předčilo má očekávání. Oni si totiž v tom filmu dokázali ze sebe udělat srandu na druhou. Prostě ze sebe. Udělali možná co chtěli nebo to chtěl režisér. Každopádně jsem se chechtal od začátku do konce. Některé hlášky si i pamatuji, ale nebudu vás jimi zásobovat. Podívejte se na ten film a zjistíte, že to je asi styl novodobě podávané komedie. Zpracování je svižné a dynamické, takže si ani nevšimnete drobností odchylujících se od komediálních blockboosterů. Tohle je prostě "Muž na měsíci" ale v našem Českém podání.Podpořme prosím tento film. Není ani Český, ani Americký! Je to prostě dobrá komedie s vůní opravdovosti. ()

tosastava odpad!

Oproti tomuto festivalu trápnosti krajne stupídnej partičky "humoristov", je aj pohreb vtipnejšia udalosť a barrandovské Bezdružice menej trápne. Matonoha,Kavalčík a Kočičková sú najväčšie katastrofy ()

Qer odpad!

Debilní pokleslý humor. Narvaná divadla a kulturáky svědčí jen a pouze o tom, že jsme národ idiotů bez vkusu. ()

Miroslav.Zac

Rejžovat, rejžovat, rejžovat, zpronevěřit se hodnotám za cenu smradlavého potištěného papíru s číslicemi. Tohle si mohli tvůrci odpustit. ()

broyler

Viděno 7.11.v Plzni.Ten film mi uběhl tak rychle, že jsem se ani nestačil přestat smát. Možná to bylo i tím, že jsem opravdu po dlouhé době zažil potlesky v průběhu promítání. Za mě perfektní sranda. Akorát nevím, proč to není ve větších kinech.To fakt nechápu. ()

wulk odpad!

Za mě teda totální hovadina,nešlo to ani dokoukat,tohle moc ze zábavou už společného nemá. ()

mombasamomo

Moc jsem nepochopila o co jde. Znám humor a stand-upy všech zúčastněných, ale tohle mi fakt nic nedalo. Nebyl to ani dokument, kde bychom viděli mnohem více ze zákulisí ani plnohodnotný film. Celou dobu jsem si říkala proč? Kdybych si pustila samotný stand-up pobavila bych se mnohem víc a nezabralo by to tolik času. ()