poster

Watashi ga motete dō sunda (TV seriál)

 • Japonsko

  私がモテてどうすんだ

 • USA

  Kiss Him, Not Me

Animovaný / Komedie / Romantický

Japonsko, 2016, 12x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (5)

 • Martyska
  ****

  Ten koniec ma dostal. Viem sa vcítiť do kože hlavnej hrdinky, avšak koniec ma aj tak prekvapil. Vlastne anime skoro vždy prekvapí.(25.8.2017)

 • Starletka
  ****

  "A prince should be with a prince." Originálně pojatá reverse harémovka, která je i docela vtipná. Hlavní hrdinku výjimečně nemám chuť zabít, takže i to je velké plus, a ještě má skvělou dabérku. Jinak z nápadníků jasně vedou Nishina a Mutsumi-sempai, neb ti zbylí tři fuckboys jsou tak povrchní až to bolí. 7/10(9.10.2016)

 • LeitoSE
  ****

  Druhé prekvapenie zimnej sezóny. Je to presne tak ukričané a vyhnané do krajnosti, ako som aj očakával od toho, že hlavná hrdinka je fujoshi. Na druhú stranu som si ale nemyslel, že sa budem tak často a úprimne smiať z žánrových klišé, ktoré sú parodované pri boji medzi piatimi potencionálnymi kandidátmi na priateľa Serinumy. Má to jednoduchú kresbu aj animáciu, no v tomto prípade je to skôr výhoda a jednotlivé gagy sú trefnejšie. Nedosahuje to síce kvalít, aké mali napríklad Gekkan shōjo Nozaki-kun alebo Ōran kōkō Host Club, ale humorom je to podobné a neurazí. Edit: Tých dvanásť dielov bolo tak akurát, aby sa vtípky nezdali, že sa opakujú a stále to pobavilo. Napriek počiatočným obavám, čo na mňa môže z tohto anime z obrazovky vyskočiť, tak si myslím, že sa to na niektoré scény z Ōranu ani zďaleka nechytalo. Jediná výčitka je voči hlavnej hrdinke - mohla mať aspoň o trochu silnejší charakter. 12/12 – 70%(20.11.2016)

 • Natsumi
  ****

  Na to, jak se osypávám u romantických anime, mě toto příjemně překvapilo; bylo poměrně vtipné, přijatelně stupidní, milé, lehké a nehrající si na mistrovské dílo. Hlavní hrdinka je snesitelná, dokonce se může stát, že si ji člověk i oblíbí. Konec je s ohledem na stále vycházející mangu udělaný dobře, sice bych brala i druhou sérii, ale když nebude, nic se neděje, stále anime funguje samo o sobě.(11.1.2017)

 • maneki_neko
  ****

  Tohle anime je vcelku fajn - pěkná animace, vtipná zápletka a zajímavé postavy. Hlavní protagonistka Kae je obklopena pěticí obdivovatelů (z toho jedné obdivovatelky) a považuje to za normální kamarádství. Ostatní z jejich partičky však ne. Ti ve skutečnosti válčí o její srdce jako zdivočelí psi o kus masa. Většinou je to fakt sranda, leč občas už se z toho stává klišé.(22.7.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace