Extralarge 3: Černá magie (TV film)

• německý

Akční / Krimi

Německo / Itálie, 1992, 95 min

Sandro Moretti
  • Martin741

Extralarge 3 koketuje s ciernou magiou ... no LOL. Suverenne najhorsi extralarge 16 %(26.1.2013)

• Paity

Jak se do toho zamíchala černá magie je to na nic. Tohle je nepovedený díl téhle série s Budem Spencerem.(11.6.2013)

• Snorlax

Panenko poskákaná, který parchant nabulíkoval Budovi, že by nebyla ostuda, kdy v téhle ptákovině hrál?(2.11.2013)

Sice tento díl označují někteří za nejslabší z celé série, ale to píší skoro u každého. U mě Extralarge snad nejslabší díl ani nemá, protože všechny jsou zhruba na stejné úrovni. V každém se scénárista snaží přijít s něčím novým, okořenit zápletku, jenže horší už to je s realizací jeho práce. Vzhledem k tomu, že jde o televizní seriál s menším rozpočtem, to však snad ani lépe provést nejde. Bud sice v některých záběrech vypadá jak po mrtvici a většina vedlejších postav stojí za hovno, ale sem tam se objeví nějaká ta trefná hláška, nebo úsměvná scénka. On celý seriál je spíše „parodií na detektivku“. Tady se pokusí Spencera zastavit černá magie, ale on je přece Levá ruka ďábla, takže to rozhodně nebude nic lehkého…(4.12.2015)

• kyLuke

Pro mě skoro nejhorší Extralarge.Drsnější díl se Enzo G. Castellarimu nepovedl.10%.(14.11.2011)