Reklama

Reklama

Extralarge 3: Černá magie

(TV film)
  • Německo Extralarge: Black Magic (více)

Obsahy(1)

Soukromý detektiv mimořádných rozměrů, bývalý policajt Jack Costello, kterého hraje Bud Spencer, se při řešení kriminálních případů nebojí ničeho a nikoho. XXL detektiv přichází, zločinci, třeste se! Odešel od policie, aby mohl být svým vlastním pánem. Teď však má pocit, že maká 25 hodin denně a že jeho práce nikdy nekončí. Zlí jazykové tvrdí, že když zločinec na něho vytáhne zbraň, jedná vlastně v celkem omluvitelné sebeobraně. Ačkoli tvář je prvotním důkazem identity, jeho protivníci ze soubojů s ním často odcházejí změněni k nepoznání. Takový je Jack Costello, soukromý detektiv mimořádných kvalit a ještě mimořádnějších rozměrů. Protože mu sudičky do vínku daly velikost XXL, nebojí se nikoho a ničeho. Elizabeth jede v autě s přítelem, když ji najednou stihnou halucinace a obrovské bolesti, které ji doženou až k sebevraždě. Její přítel, který auto řídil, nestihl zareagovat a zabránit jí v tom, aby se sama ubodala. Policie mladíkovi nevěří, dokonce ho podezírá z vraždy. Soukromý detektiv Jack Costello a jeho asistent Willy Dumas mají podezření a zahájí vyšetřování na vlastní pěst. Postupně pronikají do zákulisí tajemné Hadí sekty. Costello začne hledat přítelkyni nebohé Elizabeth Kathy, protože dívky údajně sektu navštěvovaly. Stala se Elizabeth obětí kletby voodooo? (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (6)

Snorlax odpad!

všechny recenze uživatele

Panenko poskákaná, který parchant nabulíkoval Budovi, že by nebyla ostuda, kdy v téhle ptákovině hrál? ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Sice tento díl označují někteří za nejslabší z celé série, ale to píší skoro u každého. U mě Extralarge snad nejslabší díl ani nemá, protože všechny jsou zhruba na stejné úrovni. V každém se scénárista snaží přijít s něčím novým, okořenit zápletku, jenže horší už to je s realizací jeho práce. Vzhledem k tomu, že jde o televizní seriál s menším rozpočtem, to však snad ani lépe provést nejde. Bud sice v některých záběrech vypadá jak po mrtvici a většina vedlejších postav stojí za hovno, ale sem tam se objeví nějaká ta trefná hláška, nebo úsměvná scénka. On celý seriál je spíše „parodií na detektivku“. Tady se pokusí Spencera zastavit černá magie, ale on je přece Levá ruka ďábla, takže to rozhodně nebude nic lehkého… ()

Reklama

Paity 

všechny recenze uživatele

Jak se do toho zamíchala černá magie je to na nic. Tohle je nepovedený díl téhle série s Budem Spencerem. ()

SeBig 

všechny recenze uživatele

Můj první film, kterej jsem viděl s Budem Spencerem, kde mi ani nepřišlo, že má hlavní roli.. fakt divný žánr a divnost celkově. Nic pro mě. ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama