Marrowbone

• Španělsko El secreto de Marrowbone (více)

Mladého muže a jeho tři mladší sourozence, kteří utajili smrt své milované matky, aby mohli zůstat spolu, pronásleduje v jejich rozlehlém sídle hrozivý duch. (Filmbox)

Arigato

Zpočátku jsem byl lehce skeptický nad otřepanou předvídatelností určitých scén. Film celkově jede v pomalejším tempu a dalo by se až říct, že se nejedná tak úplně o horor, ale nabízí poměrně zajímavý příběh s ještě zajímavějším rozzuzlením. Nutno vyzdvihnout slušné herecké výkony, vizuální stránku a celkově dobře odvedenou režii. ()

notozjano

Silným prvkem filmu je hlavně všudypřítomný strach a přesto bych netvrdil, že se jedná o horor, ale o zručně natočený thriller. Strach zde symbolizuje spíše obavy hlavních postav, které jsou skvělé ztvárněné dobrými herci a k dispozici mají silný příběh, jehož rozuzlení mně docela překvapilo. Film má i správně pochmůrnou atmosféru a ucelený závěr, který díkybohu nevyvolává další otázky, činí z filmu zajímavou podívanou a rozhodně by neměl být odsunut na vedlejší kolej. Myslím si, že si film zaslouží vyšší hodnocení. ()

Mangano

Obdivuji tento cit Španělů pro atmosférické filmy. Krásné drama s hororovými prvky po jehož zhlédnutí cítím zvláštní duševní stav. Jakoby si ze mě ten film cosi vzal, ale já nevím, co to je. Vadil mi nakonec jen až moc natažený konec, který tak pro mě ztratil na intenzitě a nevýrazná hudba, jinak je to skvělý snímek. ()

marrrrian

Mega prekvapenie! Pomalá dráma o štvorici súrodencov prežívajúcich mizériu života bez matky. Film sa venuje vzťahom, kladie dôraz na ich putá. Rozprávanie korení náznakmi rozmáhajúceho sa nadprirodzena a potom to pomelie v nečakaných twistoch. Horor bez krvavých záplav a lacných lakačiek, ale dokonale funkčný v gradácii znepokojenia. Horor s nešablónovitými postavami, padnúcimi hercami a pre mňa po dlhej dobe záhadným príbehom, ktorý sa divákovi poskladá až vtedy, keď sám chce. K dokonalosti mnoho nechýba, záver stojí trochu na vratkých nohách, ale aj tak... Toto sa podarilo. ()

Mukade

akýsi školkársky romantický horror rosamundy pilcherovej s nezmyselným bláznivým twistom (zamuroval ho v izbe, cement hneď uschol a on nemohol ujsť, hlavne že behal v deravých drevených medzistenných štrbinách, prežíval na patkaňoch apod xD, džízis krajst ! lmao ) ()

Paulie2

Tuctová zápletka, ale hezky natočené. Dá se na to dívat, vhodné dokonce i pro někoho, kdo nemá horory moc rád. Atmosféra místy hustá, ale znám lepší filmy. Takže slabší průměr. (slabší) 3*. ()

Accuphose

No, co k tomu napsat, některý věci mě štvaly, ale kostra příběhu je dobrá, atmosféra taky a ačkoliv vás to zas tak moc nepřekvapí, tak to je natočený celkem slušně. Je to mezi 2 a 3 hvězdičkama, ale protože v tom hraje má oblíbená herečka... ()

IvanIII

Po dlouhé době parádní film, kdy jsem byl několikrát mile překvapen.  Snímek postupně buduje atmosféru a ta je opravdu hustá, že by se dala krájet. Doporučuji. ()

PetrDuda

Spousta nelogičností v pomalém tempu. Ctyri hvezdy spise za dilci napady a sceny, ktere svoji atmosferu skutecne mely, coz ocenuji. ()

Keledaia odpad!

Se to tvarilo jako strasnej alternativni horor a byla to hrozna kravina. Jako dokoukala sem, ale ani nevim o cem to bylo. Holka z lepsi rodiny se zabouchla do cvoka s nejakou schizoidni paranoiou nebo tak neco, nevim, nudna blbost. Skoda, pac rada vidim Miu Goth. ()

lineker

Sada mladých hvězdných herců, nemusí být zárukou dobrého bijáku. Snaha o výpravný thriller ( trochu horor) o nejen sourozenecké lásce, která vás přenese přes všechno zlo světa ve finále neztroskotává na něčem výrazném. Jde o tu základní premisu, která výrazně ční od samého začátku filmu a vše se ji cíleně přizpůsobuje. ()

Dalajlada

Sice je film postaven na zvratu, který není až tak neznámý, ale je o to zvrácenější.  Film má skvělou atmosféru a skvělé osazenstvo. ()