Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kaka
  ****

  Je to zajímavý příběh, leč měl být v rukou zkušenějšího režiséra, který dokáže konzistentněji pracovat nejen s emocemi diváka, ale i s vývojem hlavních hrdinů. První polovina je lepší. Úvod do rodiny kočovníků a jejich "světa" je zajímavý, neotřelý a dost detailní. Navíc podpořený divácky vděčnými výkony hlavních hereckých hvězd. Jelikož když začně huhňat svá moudra white-trash ožrala Harrelson a mimózní matka podporovatelka Naomi Watts, je o jistý typ zvrácené zábavy postaráno. Náčrt rodinné integrity první půle je působivý, stejně jako postupná proměna dětských postav. Bohužel druhá půlka je horší v tom, že se věnuje jen té nejzářivější hvězdě a ostatní jsou upozaďěny. Z příběhu o bizarní rodině a zvrácených zpátečnických hodnotách v moderní době se tak stává one woman zadostiučinění, které je bohužel ve finiši těžkopádné a do cíle doslova sentimentálně doklopýtá. Úplně zbytečně. Mít to dynamiku a sílu první poloviny, je to bez váhání impozantní dílo. Takhle zůstal alespoň velmi poutavý příběh, navíc dobře uchopitelný (nenudíci) pro obyčejného diváka. Sice lehce nedopečené, přesto v momentkách velmi výživné a pro mnoho lidí zařaditelné do kolonky více či méně "ze života".(8.11.2017)

 • darkphoenix
  **

  Nafúknutý, lesklý, americký, rutinný bálonik. Škoda tých výborne hrajúcich hercov. Nechápte ma zle, bežnému divákovi sa to páčiť bude. Určite si aj poplače. Pre tých čo však podobných a lepšie zrežírovaných filmov videli množstvo sa bude len točiť hlava. Škoda. Príbeh je to zaujímavý a kniha bola skvelá.(23.11.2017)

 • Spiker01
  ****

  Film, jež doopravdy naučí člověka vážit si své rodiny, ať už jde o jakékoliv vztahy a problémy. Brie Larson a Woody Harrelson neskutečně táhnou jeden pravdivý příběh kupředu, příběh z jedné části tak pozitivní a zároveň tak krutý, že to prostě musí nějak zapůsobit na každého. Rozhodně to nesedne každému, ale kdo podobné příběhové filmy vyhledává, ten nejspíš neprohloupí. Za perfektní emocionální závěr ještě jeden stupeň nahoru.(3.1.2018)

 • caffelina
  ****

  Pútavo a dobre spravený film, fajn humor, dobrí herci, škoda že aj nejaké to americké cliché ..i keď musím sa priznať, mňa koniec fakt dojal a krásne zobrazil podstatu filmu resp. memoárov Jeanette. Celý film na jednu stranu sympatizujete so zaujímavými rodičmi, ktorí chcú svoje deti "vychovávať" podľa seba, ku slobode, nie ako obete konzumu a spoločnosti. Na druhú stranu nadávate na toho sebeckého opilca a neschopnú ženskú, ako môžu dopustiť aby kvôli nim ich deti žili v takých podmienkach.(31.12.2017)

 • kaylin
  ****

  Rozhodně zajímavý příběh, který je velmi dobře podaný. Ale je pravda, že život je schopný napsat skutečně zajímavé (rozuměj zvláštní, divné, silné, apod.) příběhy, které sami o sobě nepotřebují ani moc přikrášlovat. Woody Harrelson tady předčí všechny ostatní a ukazuje svůj herecký růst film od filmu.(2.2.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace