poster

Stan Against Evil (TV seriál)

 • USA

  Stan Against Evil

Horor / Komedie / Akční

USA, 2016–2018, 8 h 39 min (Minutáž: 20–22 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • noriaki
  **

  Může být ještě větší béčko než Ash vs Evil Dead? Může. Stain Against Evil je, jak název napovídá, jeho nepodařená kopie. Nejen stejný žánr, ale stejné všechno. Od roztomile gumových masek nemrtvých, přes gore efekty, po stárnoucího drsňáka bez vkusu, ale s bezbřehou vírou ve vlastní dokonalost. Pár odlišností by se našlo. Chybí atmosféra, chybí napětí, chybí chytrý scénář a v důsledku toho chybí hlavnímu hrdinovi charisma. Občas jsem měl chuť říct tomu zoufale se lopotícímu Johnu C. McGinleymu, ať se radši neztrapňuje a je potichu. Režie je nedomrlá a seriál postrádá jakoukoliv osobitost. Hodnotit po dvou epizodách se sice nemá, ovšem není čas na hrdinství. Víc jich totiž nejspíš neuvidím.(8.11.2016)

 • Psychor
  *

  Rip-off seriálu Ash vs Evil Dead, jenž se vyznačuje o fous větší hororovostí, ale naneštětí i vtipností. V hororovém žánru je humor považován za velkou přítěž, která obvykle spolehlivě zničí jakékoliv zárodky strašidelné atmosféry. Hororovost Stan Against Evil tedy pochopitelně nespočívá v přetrvávajícím mrazení v zádech, nýbrž v nahodilých lekačkách za doprovodu skřehotajících čarodějnic, které jsou umocněny relativně povedenými maskami. Potřebnou silou přesto nedisponují. Pouze si v dané situaci divák říká: "Ano, nyní se jedná o hororový seriál." Ve výsledku si Stan Against Evil odnáší jednu silnější hvězdu a kvalitativně se řadí lehce nad úroveň svého klonu. Jakožto zdejší hororový expert tak opravdovým fanouškům hororu nemohu zhlédnutí tohoto seriálu posvětit.(6.11.2016)

 • Gogo333
  ***

  McGinley hraje výborně a jeho přízvuk je super, což dokazuje ve Scrubs a Ground Floor. Tady bohužel moc prostoru nemá, navíc jako v předešlých seriálech si role asi moc neužívá. Na Janet Varney se docela dobře kouká a tak aspoň tolik nevadí, že se to točí víc o ní. Seriál se snaží svést na vlně úspěchu Ash vs Evil Dead, bohužel to tady nešlape tak moc dobře. Některé epizody jsou fajn a pobaví, ale je tu i dost epizod, které nezaujmou. První série mě docela bavila, ale druhá už skoro vůbec. Doufám, že se McGinley uchytí brzy v něčem lepším.(27.1.2018)

 • majo0007
  **

  Nebyť Johna C. McGinleyho (ktorý mi tu trochu pripomínal Ala Bundyho) prvú (a najskôr asi aj poslednú) season ani nedopozerám. Naopak jeho filmovú dcéru Denise by som najradšej zaživa stiahol z kože - tak drbnutý a na nervy vám lezúci charakter som už dávno nevidel. Toto porovnávať s Ashom nemá absolútne zmysel - všetko naprd - zápletka, efekty, masky, humor, proste všetko. Zbohom Willard's Mill!(27.11.2016)

 • RobLord
  *****

  V Salemu bylo během čarodějnických procesů popraveno 19 lidí. Ve Willard's Mill upálili 172 čarodějnic. Newhampshirské městečko dodnes stíhá kletba. Straší tu démoni, dějí se ďábelské věci. Každý šerif zemřel nepřirozenou smrtí. Tedy až na Stana. Ten ve funkci působil pod ochranou své ženy - lovkyně démonů. Až do její smrti a svého důchodu si toho nevšiml. Do Willard's Mill nastupuje nová šerifka Evie Barretová. Spolu se Stanem čelí útokům démonů z pekel. Seriál Stan Against Evil má sice některé společné prvky s Ashem, ale ve výsledku je jiný. Na mě působí jako zábavný sitcom, u kterého se uvolním a zasměji (nezřídka nahlas).(28.11.2016)