Crazyhead (TV seriál)

Horor / Komedie

Velká Británie, 2016, 4 h 26 min (Minutáž: 43–45 min)

Howard Overman

Rasmus Arrildt

Simon Reglar

Scénografie:

Mike Gunn

Keď jedného dňa Amy (Cara Theobold) zistí, že vidí démonov, myslí si, že zošalela. Ale to len dovtedy, pokým nestretne Raquel (Susan Wokoma). Tá dokáže tiež vidieť démonov a má skúsensoti s ich lovom. Dve mladé dievčatá preto spoja svoje sily, aby mohli zastaviť diabolský plán, ktorý démoni z ich mesta plánujú uskutočniť počas Halloweenskej noci. - Neočakával som od tohto seriálu vela, ale nakoniec sa mi to celkom páčilo. Kombinácia hororu a humoru funguje, postavy sú sympatické, často sa dostávajú do nepríjemných situácií, je tu plno zvratov a nie je to zbytočne naťahované ako iné seriály, ale úplne priamočiare so šiestimi epizódami. Kvôli tomu, že to celé smeruje k Halloweenu, sa to oplatí pozerať ako nenáročnú zábavu počas dlhých jesenných večerov. + herec z The Midnight Meat Train a Awaiting + herečka z The Woman in Black(3.7.2017)

Rozjaření Lovci duchů z Londýna. Dvě sympatické holky vs. armáda démonů a nic víc. Kromě vtipů o penisech. Od scénáristy Misfits bych čekal podstatně větší náklad, ale jako oddychovka na Netflixu cajk.(2.1.2017)

Teenegerská kultovka na zahnanie príšernej nudy...(28.11.2016)

S odretými ušami 3*. Od tvorcu/scenáristu Misfits som čakal teda viac, aj keď tam ten Misfits nádych je poznať. Vrcholom seriálu sú prvé dve minúty úvodnej epizódy, kedy si človek povie, že to bude naozaj poriadna prdel, ale bohužiaľ je to asi prvý a posledný naozaj vtipný moment. Odrazový mostík v kariére pre nádejnú Caru Theobold to je však slušný, pretože dievča si to zaslúži.(31.5.2017)

Šíleně nelogický chování mnoha postav zdatně vyvažuje Cara Theobold, který prostě na obrazovkách potřebujeme víc. Tvůrci Misfits se s přihlédnutim k celkovýmu naladění Crazyhead věru nezapřou.(30.11.2016)