Bad Taste - Vesmírní kanibalové

• Nový Zéland Bad Taste

V novozélandském městečku Kaihoro přistáli mimozemšťané. Ministr obrany tedy na místo poslal speciální jednotku Astro-Invasion Defence Squad (A.I.D.S.), která má za úkol místo zajistit a všechny ufony pořádně zlikvidovat. I přes takto jednoduchou zápletku oběhli Vesmírní kanibalové celý svět a odstartovali kariéru dnes již světoznámého Petera Jacksona. Ten natáčel Vesmírné kanibaly s přáteli v amatérských podmínkách dlouhé čtyři roky. Dřevěné makety samopalů, podomácku vyrobené masky mimozemšťanů, spousta umělé krve a především invence a odhodlání. Až téměř na konci natáčení si Jacksonovy píle všimla novozélandská filmová komise, a uchvácena tím, co do té doby sám vytvořil, mu poskytla finance na dokončení projektu. (Holly_Wood)

Candid odpad!

Tohle opravdu nebylo nic pro mě. Odporné scény, na kterých mi nepřišlo nic vtipného. Nebyla jsem schopná to ani dokoukat. ()

lubomir91

Vynikajícíí. Prostě vtipná nechuťárna jak má být. Kousky masa a vnitřnosti lítaj všude. Peter Jackson se projevil jako správnej blázen. ()

Pistolnik

Niečo tak blbé a zároveň tak skvelé som ešte nevidel :). 88minútova ukážka nechutnosti od Jacksona. Na začiatku sa to rozbehovalo trocha pomalšie ale o to “chutnejšie“ zábery a od druhej polovice som už len vychutnával skvelú jazdu plnú nechutností, mozgov, zvratkov, vnútornosti a rozsekaných emzákov. Ďakujem Peter Jackson :) ()

spacylemon

...ha! tak ono to funguje, i když nejsem ožralý jak hovado..!? jediný opravdu skvělý Jacksonův film: kašička, mozky ven a zas dovnitř; čiré béčko, čirá radost. ()

Lokran

no tolik mozků sem snad ještě na vlastní oči neviděl. Derek je king a Jackson taky. P.S. jako Roberta ho poznat šlo docela lehce, ale ani ve snu by mě nedošlo, že si střihnul i Dereka. bych ho oholenýho vážně nepoznal:)) inu muž mnoha tváří:) 75% ()

Bartoloměj

Odmítám se klanět rádoby modlám a kultům jen pro to, že to údajné kulty jsou. nemám problém s nechutnostmi všeho druhu, ale k pobavení mi prostě nestačí. nuda.... ()

Quikeyed

Film je natočen s velice primitivními a absolutně nerealistickými efekty a lidmi kteří se snaží hrát ale právě toto na tom filmu vyvolává tu úžasnou podívanou u které se často zasmějete... ()

stiewe

Na začátek Jacksnovi kariéry rozhodně povedené dílo, které je pro dost lidí nechutné a občas jim i hne s žalůdkem, neřikám že jsem na tom byl líp, ale při mnoha scénách jsem se opravdu zasmál a pobavil:) ()

nick_sekac

Po každý, když budu ted jíst žemlovku ( ta podobnost s hmotou použitou na mozek byla až děsivá ), vzpomenu si na tento zajímavý film. ()

lenzi

Najskôr pozerám: čo to je za blbosť. Ale pomaly som prišiel tomu na chuť - bolo vidieť, že napriek amatérskym podmienkam a nízkemu rozpočtu to malo šťavu, nápady a vtip. ()

Marwinek

Je to strašně mizerně natočená hovadina, která je místy tak blbá, až jí to dělá zajímavou. Několik záchvatů smíchu jsem nicméně utrpěl a tak 4*. Scéna s ruční brzdou je famózní. ()

Tanmut

Krev, střeva, mozky, zvratky, mimozemšťani. Nebylo to špatné, ale že bych to musel vidět dvakrát... Jako je Pán prstenů trilogie o turistice, Bad Taste vysílá do světa své skryté poselství o zdravé výživě. ()

hero_bk

Tento film má všechno, co by měla hororová komedie mít. Brutalita, nechutnosti, vtip, ale i slušný příběh a překvapivě povedené technické zpracování. Žánrový klenot. ()

Mijagi

Narvat vyteklou část mozku zpět do hlavy a kolem odchlíplého kusu lebky omotat pásek z kalhot? Proč ne? Vesmírní kanibalové jsou kombinací instruktážních dokumentů pro začínající řezníky a kurzem přežití pro pokročilé. Nevidět kdysi Braindead – Živí mrtví, tak bych snad ani neuvěřil, že tuhle krvavou mega-úchylárnu natočil Peter Jackson, režisér Pána prstenu a Hobita. Doporučuji hlavně nyní v čase vánočním jako zdravé vyvážení k přeslazeným pohádkám :-) ()

darthhokro

Tenhle skvost jsem viděl poprvé na vhs ještě na základce. Hlášky jako: Áááá kašička je hotová, Báječné aroma Roberte, Jsem Derek a Derekové neutíkají, Dnes mám Magnum já, Teď jsem to vytřel, jsou legendární. Tenhle film spolu s Braindead, beru jako to nejlepší co kdy pan Jackson vytvořil. Škoda že už takové dobrosti pro normální lidi netočí. ()