Everybody Loves Somebody

Todos Queremos a Alguien

Komedie

Mexiko, 2017, 90 min

• rigby

Není to špatný film. Ale aby byl vysloveně dobrý, do toho mu také ještě dost chybí. Tempo je hodně rozvláčné, děj se odehrává většinou po barech a hlavně na rodinných setkáních a oslavách. A tam se stále jen moralizuje a každý se navzájem rozebírá. Možná trochu náročnější na to, aby se to dalo nazvat lehkou romantickou komedií. I když jistá dávka lehkosti tu stále zůstává zvýrazněna. Takže některý divák z toho může být lehce zmatený. Přišlo mi to vlastně všechno docela zbytečné.(27.3.2018)

Těšil jsem se na exotickou komedii z Mexika, ale dostal jsem vážné emocionální romantické drama, ve kterém humor absolutně absentuje. Karla Souza je sice nádherná žena a hezky se na ní kouká, ale klasicky se rozhoduje celý film mezi bývalým a nastávajícím přítelem, kteří jsou oba sympaťáci, ale nic moc mi film neřekl. Na můj vkus byl film dělaný až moc pro ženy a především pro partnerské vztahy kolem 30 let. Nic moc místy se film i táhne. Kdyby se film odehrával celý na svatbě, mohlo to být určitě záživnější. 55%(30.3.2018)

Hlavní ženská postava se vzhledem ke svému věku a zodpovědnému povolání chovala dost nevyzrále až otravně. Zápletka se v různých kulisách na světe odehrála už tak bilionkrát, ale zde působí méně reálně. Bývalý přítel se z ničeho nic objeví po 8 letech (!) bez upozornění na tak významné události jako je svatba a automaticky dorazí na chatu, kde tráví víkend uzavřený rodinný kruh. Prostě tam z ničeho nic je a nikomu to nepřipadá divné. A potenciální nový přítel je na svůj věk (necelých třicet) naprosto osvícen a je dokonale chápavý a trpělivý. Dále záběry, jak rodina, tedy všechny generace, tráví celý víkend tím, že rozpustile hrají hry a vesele na sebe povolávají a popíjí drinky u moře, působí spíše jak chlastačka party kamarádů. Vzhledem k žánru romantické komedie je to docela dobré. Oceňuji spíše nižší dávku patosu, dále charisma a humor australského nápadníka. A to je vlastně všechno. Sondu do psychlogie single třicátnic v tom hledat nelze.(29.3.2019)

Líbil se mi, protože byl jiný. Nějak nevím, co k němu napsat, snad jen že cokoli na něm měnit by bylo zbytečné. Chvílemi se táhl, ale myslím, že zrovna tohle k němu patří. Do poslední chvíle mne nechal na vážkách, netušila jsem, jak dopadne. V jednu chvíli si myslíte jedno, v druhou se váš názor otočí o sto osmdesát stupňů. Ale to k němu patří a i když se rozhoduji mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, dávám pět, protože on si to opravdu zaslouží. Doporučuji jej, ale zdaleka všem se nemusí líbit, zdaleka ne všichni jej musí pochopit a ztotožnit se s ním, bez toho to totiž, alespoň dle mého názoru, nejde.(24.3.2018)

Nádherně opravdová romantická komedie plná sympatických lidí. Nenašel jsem tu nikoho, kdo by mi lezl na nervy. Není to dáno jen castingem, ale i tím, že hlavní hrdinka se rozhoduje mezi chlapem, který je v pohodě a chlapem, který je vlastně také v pohodě. Válet smíchy se tady určitě nebudete, ale ten připitomělý úsměv na konci je prostě k nezaplacení. 90%(24.3.2018)