poster

Everybody Loves Somebody

 • Mexiko

  Todos Queremos a Alguien

Komedie

Mexiko, 2017, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • suzanne1997
  *****

  Líbil se mi, protože byl jiný. Nějak nevím, co k němu napsat, snad jen že cokoli na něm měnit by bylo zbytečné. Chvílemi se táhl, ale myslím, že zrovna tohle k němu patří. Do poslední chvíle mne nechal na vážkách, netušila jsem, jak dopadne. V jednu chvíli si myslíte jedno, v druhou se váš názor otočí o sto osmdesát stupňů. Ale to k němu patří a i když se rozhoduji mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, dávám pět, protože on si to opravdu zaslouží. Doporučuji jej, ale zdaleka všem se nemusí líbit, zdaleka ne všichni jej musí pochopit a ztotožnit se s ním, bez toho to totiž, alespoň dle mého názoru, nejde.(24.3.2018)

 • holga
  ***

  Hlavní ženská postava se vzhledem ke svému věku a zodpovědnému povolání chovala dost nevyzrále až otravně. Zápletka se v různých kulisách na světe odehrála už tak bilionkrát, ale zde působí méně reálně. Bývalý přítel se z ničeho nic objeví po 8 letech (!) bez upozornění na tak významné události jako je svatba a automaticky dorazí na chatu, kde tráví víkend uzavřený rodinný kruh. Prostě tam z ničeho nic je a nikomu to nepřipadá divné. A potenciální nový přítel je na svůj věk (necelých třicet) naprosto osvícen a je dokonale chápavý a trpělivý. Dále záběry, jak rodina, tedy všechny generace, tráví celý víkend tím, že rozpustile hrají hry a vesele na sebe povolávají a popíjí drinky u moře, působí spíše jak chlastačka party kamarádů. Vzhledem k žánru romantické komedie je to docela dobré. Oceňuji spíše nižší dávku patosu, dále charisma a humor australského nápadníka. A to je vlastně všechno. Sondu do psychlogie single třicátnic v tom hledat nelze.(29.3.2019)

 • EvilPhoEniX
  ***

  Těšil jsem se na exotickou komedii z Mexika, ale dostal jsem vážné emocionální romantické drama, ve kterém humor absolutně absentuje. Karla Souza je sice nádherná žena a hezky se na ní kouká, ale klasicky se rozhoduje celý film mezi bývalým a nastávajícím přítelem, kteří jsou oba sympaťáci, ale nic moc mi film neřekl. Na můj vkus byl film dělaný až moc pro ženy a především pro partnerské vztahy kolem 30 let. Nic moc místy se film i táhne. Kdyby se film odehrával celý na svatbě, mohlo to být určitě záživnější. 55%(30.3.2018)

 • rigby
  **

  Není to špatný film. Ale aby byl vysloveně dobrý, do toho mu také ještě dost chybí. Tempo je hodně rozvláčné, děj se odehrává většinou po barech a hlavně na rodinných setkáních a oslavách. A tam se stále jen moralizuje a každý se navzájem rozebírá. Možná trochu náročnější na to, aby se to dalo nazvat lehkou romantickou komedií. I když jistá dávka lehkosti tu stále zůstává zvýrazněna. Takže některý divák z toho může být lehce zmatený. Přišlo mi to vlastně všechno docela zbytečné.(27.3.2018)

 • alisa.upir
  *****

  Pro mě asi první setkání s mexickou filmařinou. Moc příjemná oddechovka, u které se člověku samotnému vybaví jeho pocity v podobných situacích (pokud takové zažil). Líbilo se mi, že ačkoliv je film hodně o emocích, které v nás naše minulost vyvolává, není zde ničeho příliš. Film se vyvíjí velmi lehce, a všechny postavy spolu působí přirozeně, snad proto, že si dokážu představit všechny postavy v reálném životě. Vybrat si kterou cestou v životě jít dál, stejně jako situace ve filmu, není nikdy jednoznačné a většinou jsou ženský přesně stejně nerozhodný jako tady Karla Souza. Pět hvězdiček za velmi podařené přenesení některých životních lekcí na filmové plátno.(12.8.2017)