Reklama

Reklama

Everybody Loves Somebody

  • Mexiko Todos Queremos a Alguien
Trailer 2

Obsahy(1)

Doktorka Clara (Karla Souza) si užívá svého single života a nenavazuje dlouho vztahy. Na svatbu svých rodičů tak vyrazí se svým kolegou, kterého požádala, aby se vydával za jejího přítele. Vše se vyvíjí velmi pozitivně do okamžiku, kdy na svatební oslavu bez pozvání dorazí Clařin expřitel Daniel (José Maria Yazpik). Podlehne Clara volání minulosti? (alisa.upir)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (16)

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nádherně opravdová romantická komedie plná sympatických lidí. Nenašel jsem tu nikoho, kdo by mi lezl na nervy. Není to dáno jen castingem, ale i tím, že hlavní hrdinka se rozhoduje mezi chlapem, který je v pohodě a chlapem, který je vlastně také v pohodě. Válet smíchy se tady určitě nebudete, ale ten připitomělý úsměv na konci je prostě k nezaplacení. 90% ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Těšil jsem se na exotickou komedii z Mexika, ale dostal jsem vážné emocionální romantické drama, ve kterém humor absolutně absentuje. Karla Souza je sice nádherná žena a hezky se na ní kouká, ale klasicky se rozhoduje celý film mezi bývalým a nastávajícím přítelem, kteří jsou oba sympaťáci, ale nic moc mi film neřekl. Na můj vkus byl film dělaný až moc pro ženy a především pro partnerské vztahy kolem 30 let. Nic moc místy se film i táhne. Kdyby se film odehrával celý na svatbě, mohlo to být určitě záživnější. 55% ()

Reklama

holga 

všechny recenze uživatele

Hlavní ženská postava se vzhledem ke svému věku a zodpovědnému povolání chovala dost nevyzrále až otravně. Zápletka se v různých kulisách na světe odehrála už tak bilionkrát, ale zde působí méně reálně. Bývalý přítel se z ničeho nic objeví po 8 letech (!) bez upozornění na tak významné události jako je svatba a automaticky dorazí na chatu, kde tráví víkend uzavřený rodinný kruh. Prostě tam z ničeho nic je a nikomu to nepřipadá divné. A potenciální nový přítel je na svůj věk (necelých třicet) naprosto osvícen a je dokonale chápavý a trpělivý. Dále záběry, jak rodina, tedy všechny generace, tráví celý víkend tím, že rozpustile hrají hry a vesele na sebe povolávají a popíjí drinky u moře, působí spíše jak chlastačka party kamarádů. Vzhledem k žánru romantické komedie je to docela dobré. Oceňuji spíše nižší dávku patosu, dále charisma a humor australského nápadníka. A to je vlastně všechno. Sondu do psychlogie single třicátnic v tom hledat nelze. ()

suzanne1997 

všechny recenze uživatele

Líbil se mi, protože byl jiný. Nějak nevím, co k němu napsat, snad jen že cokoli na něm měnit by bylo zbytečné. Chvílemi se táhl, ale myslím, že zrovna tohle k němu patří. Do poslední chvíle mne nechal na vážkách, netušila jsem, jak dopadne. V jednu chvíli si myslíte jedno, v druhou se váš názor otočí o sto osmdesát stupňů. Ale to k němu patří a i když se rozhoduji mezi čtyřmi a pěti hvězdičkami, dávám pět, protože on si to opravdu zaslouží. Doporučuji jej, ale zdaleka všem se nemusí líbit, zdaleka ne všichni jej musí pochopit a ztotožnit se s ním, bez toho to totiž, alespoň dle mého názoru, nejde. ()

alisa.upir 

všechny recenze uživatele

Pro mě asi první setkání s mexickou filmařinou. Moc příjemná oddechovka, u které se člověku samotnému vybaví jeho pocity v podobných situacích (pokud takové zažil). Líbilo se mi, že ačkoliv je film hodně o emocích, které v nás naše minulost vyvolává, není zde ničeho příliš. Film se vyvíjí velmi lehce, a všechny postavy spolu působí přirozeně, snad proto, že si dokážu představit všechny postavy v reálném životě. Vybrat si kterou cestou v životě jít dál, stejně jako situace ve filmu, není nikdy jednoznačné a většinou jsou ženský přesně stejně nerozhodný jako tady Karla Souza. Pět hvězdiček za velmi podařené přenesení některých životních lekcí na filmové plátno. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama