Everybody Loves Somebody

• Mexiko

Todos Queremos a Alguien

Komedie

Mexiko, 2017, 90 min

Nádherně opravdová romantická komedie plná sympatických lidí. Nenašel jsem tu nikoho, kdo by mi lezl na nervy. Není to dáno jen castingem, ale i tím, že hlavní hrdinka se rozhoduje mezi chlapem, který je v pohodě a chlapem, který je vlastně také v pohodě. Válet smíchy se tady určitě nebudete, ale ten připitomělý úsměv na konci je prostě k nezaplacení. 90%(24.3.2018)

Veľmi milá romantická komédia, ktorá pohladí diváka na duši. V tomto filme hlavná hrdinka rieši problém s výberom toho správneho pána božského. Popritom sa prevtelíme do života hrdinky, ktorá vlastne sama nevie, čo chce. Riešime s ňou jej problém, ale nakoniec ona sama sa rozhodne pre to správne. Film na mňa pôsobil milo, láskavo, miestami nerozhodne no romanticky. Predsa každý osud človeka je nejako prepojený a nakoniec aj tak nájdeme, to čo nájsť máme.(9.4.2018)

Pro mě asi první setkání s mexickou filmařinou. Moc příjemná oddechovka, u které se člověku samotnému vybaví jeho pocity v podobných situacích (pokud takové zažil). Líbilo se mi, že ačkoliv je film hodně o emocích, které v nás naše minulost vyvolává, není zde ničeho příliš. Film se vyvíjí velmi lehce, a všechny postavy spolu působí přirozeně, snad proto, že si dokážu představit všechny postavy v reálném životě. Vybrat si kterou cestou v životě jít dál, stejně jako situace ve filmu, není nikdy jednoznačné a většinou jsou ženský přesně stejně nerozhodný jako tady Karla Souza. Pět hvězdiček za velmi podařené přenesení některých životních lekcí na filmové plátno.(12.8.2017)

Těšil jsem se na exotickou komedii z Mexika, ale dostal jsem vážné emocionální romantické drama, ve kterém humor absolutně absentuje. Karla Souza je sice nádherná žena a hezky se na ní kouká, ale klasicky se rozhoduje celý film mezi bývalým a nastávajícím přítelem, kteří jsou oba sympaťáci, ale nic moc mi film neřekl. Na můj vkus byl film dělaný až moc pro ženy a především pro partnerské vztahy kolem 30 let. Nic moc místy se film i táhne. Kdyby se film odehrával celý na svatbě, mohlo to být určitě záživnější. 55%(30.3.2018)

• rigby

Není to špatný film. Ale aby byl vysloveně dobrý, do toho mu také ještě dost chybí. Tempo je hodně rozvláčné, děj se odehrává většinou po barech a hlavně na rodinných setkáních a oslavách. A tam se stále jen moralizuje a každý se navzájem rozebírá. Možná trochu náročnější na to, aby se to dalo nazvat lehkou romantickou komedií. I když jistá dávka lehkosti tu stále zůstává zvýrazněna. Takže některý divák z toho může být lehce zmatený. Přišlo mi to vlastně všechno docela zbytečné.(27.3.2018)