Zábavná a zároveň edukativní reality show, která vstupuje do života páníčků a jejich zvířecích přátel – psů a koček. Psí psycholog Rudolf Desenský a specialistka na trénink koček Klára Vodičková zde pomáhají majitelům zvířat, kteří si už se svými mazlíčky nevědí rady. Pořad se snaží proniknout do podstaty mnohdy velice problematických vztahů mezi člověkem a zvířetem a poskytnout srozumitelný návod, jak tyto vztahy napravit. Klade také důraz na to, aby si majitelé uvědomili, jaké si mají vybrat zvíře s ohledem na způsob života rodiny tak, aby se předem vyhnuli případným problémům. Náprava mazlíčků v přímém přenosu je totiž skoro vždy nápravou majitelů. A jak říkají oba naši odborníci: Není neřešitelných problémů. (Česká televize)

GeminiK

Takže asi tak. Morbidně obézní paní s hezkým obličejem není podle mě žádná velká odbornice na kočky. Možná lépe by poradila jedna paní z Podeřiště. Diagnostika kočičí duše za pomoci kufříku s hračkami a bylinkami mi připadá jako nesmysl. Ale paní je příjemná i na lidi, které já bych nakopala už mezi futry vchodových dveří. Desenského uznávám. Ten psům opravdu rozumí. Některé jeho rady jsem vyzkoušela a funguje to. ()

ariari odpad!

páááni! nemôžem sa spamätať. Toľko amatérčiny , nemastného neslaného výkladu, ako to určite nerobiť, najmä s rázovitou slečnou "cvičiteľkou "mačiek, ktorá sa prehihňá každou návštevou , občas do komentu utrúsi mierne encyklopedický výraz, ale úprimne ? profesionálne a z hľadiska psychohygieny nemá o výchove mačiek ani páru. Naviac, ako som spomenula, namiesto jasného nasmerovania majiteľa k úlohám, premárni polovicu vysielacieho času.Ani nedokázala postrehnúť, že značkujúci kocúrik mal nesprávny návyk venčenia vonku a zle nastavenú toaletu, ani nedokázala správne vysvetliť prečo je nutná kastrácia domácich mazlíkov.Myslím, že korpulentná dáma má zvládnuť najskôr seba a svoje zlé návyky, Nemusí mať každá krajina svojho Jacksona Galaxyho, ani Cezara MIllana, ale musí mať v malíčku svoju profesiu. Znalec psov, bol o poznanie lepší odborník, ale naprosto mu chýba komunikačná zdatnosť psychológa smerom k ľuďom, pretože tí robia chyby, nie psy. Po 20 minútach som len s úžasom sledovala tú podivnú šaškáreň. Prosím, , už netočte nič tak primitívne!!! ()

Amalberga

Česko je psí velmoc. Každý Novák si doma pořizuje pejska, aniž by věděl, jak se o něj starat. A tak má pan Hesenský o práci až do smrti vystaráno.Jen jestli mu nerupnou z amatérských pejskařů nervy. S kočkami je to podobně, ale řeší se podstatně snáz, takže u segmentu s kočkami mě nejvíc zajímalo, co s kočkami si paní kočičí psycholožka zase obleče. ()

Lucka07

Konečně příjemný pořad, na který se ráda podívám, i když psa ani kočku nemám. Rady pana Desenského i paní Vodičkové jsou praktické a na místě. Musím se opravdu smát, když se do tohoto pořadu hlásí někdo se slovy- můj pes je úplně blbý, a odchází se slovy - aha, pes blbej není, jen my to s ním neumíme. ()

mia.com

Taky si myslim,ze by porad mohl byt delsi a rozdeleny klidne zvlast,protoze my treba kocky preskakujeme a sledujeme jen psy. Je ale opravdu skoda,ze ty vychovne rady jsou tak moc sestrihane a kratke. Jsou podle me to nejdulezitejsi. ()

pindruche

Pět hvězd panu Desenskému. Ta paní není žádná odbornice, takové rady umím dávat také. Takže její "odbornost" sráží mé celkové hodnocení na 3 hvězdy. ()

slatkakuca

Škoda, že každý díl není delší nebo díly nejsou rozděleny na kočky a psy. Přijde mi, že je věnovaná velká část problému, který zvířata mají, ale rady jsou příliš sestříhány, takže si s z nich člověk moc nevezme. P.Vodičková a p.Desenský by měli dostat víc prostoru. Ale jinak nápad hodnotím kladně. ()

Trucker odpad!

Další mezník toho, kam až může dosáhnout debilita pořadů, které všichni sponzorujeme formou TV poplatků. Opravdu někoho zajímá, kde všude po bytě močí blbý pes ještě blbějšího páníčka, který mu neumí dát ani nejzákladnější výcvik? ()

Hidan

Do Cesara to má daleko, ale na naší domácí tvorbu je to skvělý. Jako páníček jsem samozřejmě silně zaujatej, ale stejně - kdyby tohle byl standart v TV, bylo by to super. ()

wodacka

Na pořad jsem se dívala hlavně pro Rudolfa Desenského. Něco jsem o něm viděla, slyšela a četla a mám ho prostě ráda. O takových lidem s uctivým úsměvem na rtech říkáme, že má unagi:-). A navíc mi tenhle pořad chyběl. Co si budeme povídat - dnes má domácího mazlíčka každý druhý a je děsivě smutné, jak jejich výchova častokrát pokulhává. Ten, kdo chce naslouchat, si z tohoto pořadu určitě alespoň něco málo odnese. ()

huspenina33

Pan Desenský se chová jako kdyby jen on rozuměl všemu, ostaní jsou blbý, jen on umí chovat psy. Nejen televizní, ale i osobní zkušenost. Arogantní nabubřelec. ()