Ingrid Goes West

Scénografie:

Susie Mancini

Kostýmy:

Natalie O'Brien

Strašně zvláštní film, nebyl jsem si jistý jestli mě baví nebo se nudím, bylo zajímavé vidět ten obraz dnešní společnosti, kdy se všechno odvíjí jen od poštu lajků a fallovers.(26.8.2017)

Další z moderních blbin, kde se ukazuje, jak jsou lidé závislí na moderní technologii a sociálních sítích. Je to k zblití vědět, že tohle se někde opravdu děje. Ingrid je blbka. Není hezká, není in, není cool, není ničím zajímavá. Věčně čumí do telefonu na Instagram a jede si svůj Instalife, kterej nikoho vůbec nezajímá. Narazí na holku, do které se platonicky zamiluje, která je in, cool a další bullshity. Tak se rozhodne sbalit si svoje suckypucky, nějaký lovky a vyrazí do stejného města. Tam si vše zařídí tak, aby se svou idolkou potkala, seznámila, skamarádila a byly prostě best friends forever. Ale jak znám i z vlastní zkušenosti, tak každá lež jednou praskne, záleží jen, jak moc ji máte pojištěnou. Já nevím, moc takovým sračkoidním námětům okolo socka sítí neholduju, ale tady se to celkem dalo sledovat. Vzestup a pád obyčejného člověka jen díky jediné ujeté aplikaci (kterou taky mám, hu givs a shit), která má mnohem větší moc, než si myslíme. Samozřejmě v US, nikde jinde nežijí takoví tupci. Ehm. Je to prostě moderní hovadina, která po technické stránce neurazí, má to i nějakej ten spád (ze lži do lži), herecky překvapivý (Aubrey Plaza je katastrofální všude, ale tady jí z pusy nepadaly hovna naštěstí a Elizabeth Olsen je prostě ťuťu všude). 4* a.k.a 65%(26.10.2017)

Veľmi trápne, ale pri všetkých tích trápnych scénach som sa aj dobre pobavil. Na trocha narušenú Aubrey Plaza som si ani nemusel zvykať, bola síce divná, ale pri tom bola v pohode. Skôr Olsenka, ktorú mám inak veľmi rád mi tu pripadala, ako taký nadriadený snob, snáď už podobnú rolu nikdy nezoberie. Ten O´Shea Jackson bol veľmi zábavný Batman.(7.12.2017)

Nemohl jsem si zvyknout na proměnu Aubrey Plaza, která doposud hrála sexy mrchy a zde hraje ošklivou podivínku, která je navíc psychopat závislý na instagramu. Elizabeth Olsen zase neobvykle povýšená dáma, což mi také příliš nesedělo. Vtipný je zde pouze O´Shea Jackson s jeho posedlostí Batmanem, což bylo super a Billy Magnussen byl dobréj hajzl. Zvláštní film. 60%(25.10.2017)

Aubrey Plaza zde pošuka hraje velmi přesvědčivě a další, kdo stojí za zmínku je syn Ice Cuba O'Shea Jackson Jr. Na to, že ji mán celkem v oblibě jsem od Elizabeth Olsen čekal herecky něco víc, zde hrála jen naivní falešnou pipinu. Film pěkně zobrazuje dnešní vztah lidí k sociálním sítím a jak mohou být nebezpečné pro duševní zdraví. Film mi rychle utekl, ale nedá se říct, že bych z něho byl jako filmový fanoušek nadšený, spíš naopak. Téma dobré, nudně udělané. Podruhé tento film vidět nemusím ...(6.12.2017)