Ingrid Goes West

Scénografie:

Susie Mancini

Kostýmy:

Natalie O'Brien

Během sledování jsem si nejdřív myslel, že mi bude vadit, že jako protagonistka byla zvolená očividně psychicky narušená osoba - vždycky jde o až moc jednoduché řešení jak ukázat do extrému zahnanou premisu a nedotažené interakce postav bez výtek, že nefunguje psychologie. Nakonec si mě to ale získalo, předně díky ochotě nabídnout příběh bez východiska, bez náznaku pozitivního posunu postav, které budou navěky takové, jaké jsou - což dává dokonalý smysl. Pozitivní je, že ačkoliv ten film bude určitě vykládán jako kritika sociálních médií, ta tu nejsou prezentována jako nějaký nástroj zla uvrhující na lidi kletbu, ale prostě prostor, v němž se projevuje lidská povaha.(7.1.2018)

Na moje počudovanie dostal som viac ako som čakal. Téma možno nie je pre každého lákavá, no zato je tu krásne vystihnutý zhubný vplyv sociálnych médií na dnešnú mládež. Bez telefónu a Instagramu ani na krok :). A nečudujem sa, že niekto môže z toho aj zblbnúť, tak ako aj hlavná hrdinka, chudinka. Nečakane som sa i celkom dobre pobavil, lebo humoru, aj keď sa to tak na prvý pohľad nemusí zdať, je tu viac než dosť, vrátane samotného záveru filmu. Slabší nadpriemer. 70/100(13.12.2017)

Aubrey Plaza zde pošuka hraje velmi přesvědčivě a další, kdo stojí za zmínku je syn Ice Cuba O'Shea Jackson Jr. Na to, že ji mán celkem v oblibě jsem od Elizabeth Olsen čekal herecky něco víc, zde hrála jen naivní falešnou pipinu. Film pěkně zobrazuje dnešní vztah lidí k sociálním sítím a jak mohou být nebezpečné pro duševní zdraví. Film mi rychle utekl, ale nedá se říct, že bych z něho byl jako filmový fanoušek nadšený, spíš naopak. Téma dobré, nudně udělané. Podruhé tento film vidět nemusím ...(6.12.2017)

Herecky je to dobré, ale nemůžu si pomoct, mně to prostě nebavilo. Aubrey svou roli zvládá skvěle, Elizabeth je krásná, ale jejich příběh mě nezajímal, asi proto, že se mi nelíbí příběh postav, na kterých je skutečně málo co mít rád a ještě je to prezentováno jako komedie. Nebýt O'Shea Jacksona Jr. ani to jako komedie nemůže být označeno.(25.1.2018)

Veľmi trápne, ale pri všetkých tých trápnych scénach som sa aj dobre pobavil. Na trocha narušenú Aubrey Plaza som si ani nemusel zvykať, bola síce divná, ale pri tom bola v pohode. Skôr Olsenka, ktorú mám inak veľmi rád mi tu pripadala, ako taký nadriadený snob, snáď už podobnú rolu nikdy nezoberie. Ten O´Shea Jackson bol veľmi zábavný Batman.(7.12.2017)