Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kriminálník, žijící na předměstí Stockholmu, si přeje být hercem. Náhodou ztratí svůj deník a najde jej Lena Endreová. Ta se rozhodne vystoupit s ním na veřejnost. (Severský filmový podzim)

Videa (1)

Trailer

Recenze (5)

deizolator 

všechny recenze uživatele

Trochu zvláštní je obal Metinovy knihy s jeho obličejem v závěru, když celou dobu měnil jména reálných postav a bál se pomsty. Jinak super komedie ze světa imigrantů ve Švédsku:) ()

Reklama

ibeh 

všechny recenze uživatele

Typicky festivalový menšinový film. Černohumorné vtípky ze specifického podsvětí současného Švédska ve spojení s vtipnou zápletkou s deníkem darebáka na rozcestí, mě bavily. Ovšem konec filmu mně nesedl a zkazil mi celkový dojem. Najednou hrozná dětinskost a nelogičnost neodpovídající předchozímu ději. No, nevím. ()

chamonix 

všechny recenze uživatele

Viděl jsem už hodně filmů natočených evropskými Turky, nebo o Turcích v Evropě. A všechny nás zatím přesvědčovaly o tom, jak tahle menšina Evropu obohatila, nebo naopak jak jsou pronásledovaní. Takže tohle je první film, který zobrazuje fakt, že zločinnost mezi imigranty vysoce převyšuje průměr. Naštěstí jej natočil jiný imigrant, takže neskončí na indexu. Což je dobře, protože s tímhle hajzlíkem (který mi teda byl bližší, než třeba ubrečená feťačka Diana Kruger z Aus dem Nichts) nahlédneme pod pokličku jak turecké mafie (turecké průsery hodíme na Albánce), tak švédských elit, které kvůli zisku převálcují i největšího chudáka. ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama