Reklama

Reklama

Pan a paní Adelmanovi

  • Česko Pán a paní Adelmanovi (festivalový název) (více)
Trailer 2

VOD (1)

Obsahy(1)

Jak spolu Sarah a Victor dokázali vydržet celých 45 let? Kým byla ve skutečnosti tato záhadná žena? Láska a ambice, zrada a tajnosti jsou motorem příběhu tohoto páru, který nás provede historií dvou lidí i historií celého minulého století. Komediální drama překypující šarmem vypráví zábavný, stylový a dojemný příběh o námluvách a manželském životě. V režisérském debutu talentovaného Nicolase Bedose se mladá intelektuálka Sarah bláznivě zamiluje do nadějného mladého spisovatele Victora, syna ze zámožné buržoazní rodiny. Té se však nezamlouvá výběr jeho povolání ani přítelkyně a rozhodne se Nicolase vydědit. Film, vyprávěný očima Sarah, zachycuje tento fascinující vztah po celá desetiletí, se všemi jeho radostnými i bolestnými zvraty, a nabízí jízlivý a často i k popukání legrační pohled na útrapy a radosti lásky a manželství. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (32)

Martin741 

všechny recenze uživatele

Skutocna dobre natocene, ma to akusi poetiku Bedosovych filmov. Uz som si myslel, ze tieto filym sa tocili v 90 -kach a ze je im definitivny koniec. Som rad, ze som sa mylil, cira pohodova kludna oddychovka. I romanticke komedie patria do vseobecneho rozhladu, hoci tu je uvedeny zaner drama : 74 % ()

marhoul 

všechny recenze uživatele

Vydařený film, o kterém jsem nikdy neslyšela, našla jsem jej náhodou a líbil se mi tak, že na něj ráda přemluvím i další diváky. Asi mu nedají plný počet, ale velmi bych se divila, kdyby nezaujal a nepotěšil nejednu vnímavou duši se smyslem pro humor. Doria naprosto okouzlující, smála jsem se, až jsem slzela, ta holka má švih, styl a nádhernou jiskru. Milé, vtipné, silné, zábavné, dojemné a tolika pravdy... Líbilo se mi to více než Tenkrát podruhé. ()

Reklama

Rockerman 

všechny recenze uživatele

Konečně! Po dlouhé době komedie, která baví a není trapná. Nenechte se zmást tím, že je to prezentováno jako drama. Když už tak komediální drama. Velmi hořká komedie je postavena na skvostných dialozích. Má to švih, má to spád a energii především v mladých letech života Viktora a Sáry. Na závěr nás čeká hezké překvapení, které vnímavý divák tak nějak tušil. Mě to moc bavilo a tak mi nezbývá, než dát plný počet *. P.S. Líbil se mi dabing a to už je co říct! ()

Pedross800 

všechny recenze uživatele

"SÁRA....SÁRA. SLYŠEL JSEM OD NÍ JEN SAMOU KRITIKU. TEHDY JSEM V NÍ NEDOKÁZAL VIDĚT BLESK NĚHY, KTERÝ MI SPADL Z NEBE." No ano, drama to rozhodně není a ten kdo to tu do popisku filmu napsal je vůl, ale jinak je to naprosto brilantní až dechberoucí vztahovka, která se mně dostala pod kůži. Francouzsky šarmantní, trefně vtipná a verbálně otevřená až lehce vulgární a o to víc uvěřitelnější sonda do vztahu mezi mužem a ženou od jeho počátku před samotným počátkem až po jeho dojemný, ale krásný konec před samotným koncem. Bylo to tak živé, tak opravdové se všemi radostmi i strastmi až mě to hlava nebrala a pak se tu dozvím, že si to ti dva hlavní představitelé prakticky celé udělali sami a že jsou to i v reálu partneři....tak už překvapený nejsem. Ti do toho dali nejen herecky asi hodně ze sebe a moc jim fandím, ať jim to vydrží minimálně těch 45 let jako ve filmu. Klobouček monsieur Nicolas Bedos a charmante dame Doria Tillier!!! ()

keoma26 

všechny recenze uživatele

trochu toho klišé o umělcích, ale jinak okouzlující, groteskní a sem tam i morbidní studie jednoho vztahu, autorský film v tý nejlepší francouzský tradici, kde lehce nudná romantická úvodní linka slouží jen k tomu, aby si divák o to víc vychutnal způsob, jak ji režisér, scenárista a hlavní postava v jednom celou postupně vykuchá ... a ten konec, ten už je pak vysloveně pro gurmány (nebo pro gurmety, jak je libo). ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama