Necrotongue

Ani tentokrát jsem nebyl zklamán, všechno fungovalo tak, jak mělo a tvůrci evidentně směřovali příběh k jeho závěru. A dělali to dobře. Zatímco děj začíná gradovat, tvůrcům se velmi dobře daří postupně snižovat rozpočet, po sedmém dílu ušetřili na každé epizodě alespoň jeden honorář. ()

Trevor

Napriek tomu, že v seriáli je dej oproti knihe značne pozmenený, tentokrát sa to tvorcom podarilo okoreniť celkom vkusne, aj keď policajt na dôchodku ako súčasť zásahovej skupiny trochu bije do očí a to ako vytiahne svoju zbraň na Holly je už trápne. Vidieť obavy tvorcov, ktorý si netrúfli nechať Bradyho okúsiť sa vyhodiť do vzduchu koncert s mladými dievčatami, pretože to by bolo na americký ľud príliš silné sústo, tým však opäť či už profil Bradyho alebo činy ktoré sa podarili Hodgesovi a Holly značne pozmenili. Mám obrovskú výhodu v porovnaní s inými divákmi, pretože trilógiu Pán Mercedes, Stratení nájdení a Koniec hliadky práve teraz aktuálne čítam bez prerušenia iným románom či novelou (momentálne som už na konci prvej tretiny poslednej knihy) a tým mi obrovské rozdiely vo vykreslení postáv bijú do oči podstatne viac ako iným divákom seriálu, ktorý knihu čítali dávnejšie alebo nečítali vôbec. ()

tron

"Niektorí ľudia v sebe majú čiernu dieru. A je v nich od narodenia až po smrť." Tak tento seriál je fakt veľké prekvapenie. Mizerná kniha a seriál, od ktorého som vôbec nič (dobré) nečakal a nakoniec je to jedna z najvýraznejších televíznych udalostí roka 2017. fantastický Brendan Gleeson, skvelé postavy kladné aj záporné, drsné scény, parádna atmosféra. Blížime sa do finále. ()