The Perfect Kiss

• Česko Dokonalý polibek (více)

Každý člověk hledá štěstí, ale když už vám táhne na třicet a pořád žijete u rodičů, kteří s vámi jednají jako s dítětem, ztratili jste práci a láska je v nedohlednu, pak hledáte ještě intenzivněji. Tanya Cova (Lucie Vondráčková) bydlí se svými rodiči v severoamerickém městě u velkých jezer, v trochu všední každodennosti americké společnosti. Nudí se i její rodiče, zapomenutí agenti pro nejmenovanou východní říši, kteří nemají nic jiného na práci, než aby slídili za svou vlastní dcerou. Když rodiče povolají starou známou Šárku a jejího syna Igora, aby Tanyu zasnoubili, je to poslední kapka v poháru Taniny touhy po svobodě. Tanya nachází útočiště u své nejlepší kamarádky Britney Greenberg. Znuděná Britney, která má dvě děti s bývalým Tanyiným přítelem Tomem, obtloustlým a přesto dokonalým manželem a tatínkem, vydělávajícím krásné peníze jako “ajťák”, vidí Tanyin příchod jako možnost nového vzrušení v příliš poklidném rodinném životě.
Na předměstí se pak odehrává drama, způsobené polibkem v parku. Tanya se ocitne v nelegálně pronajímaném bytě s velice nepravděpodobnými spolubydlícími, mezi kterými je i Igor. Rodiče dostanou z centrály avízo, že jejich zapomenutá špionská buňka je rozpuštěna a převelena do Paříže. Mají starost, jak dát Tanye vědět, že se jejich působiště se mění. Do mise je vyslána Šárka, která zprávu úspěšně předá. Miliardář, Brian Demarrias, se rozchází se svojí partnerkou. Vizitka makléřky,Tanyi Cové, stále voní v jeho kapse. Setkají se jeho nemotorné námluvy s vysněnou odpovědí ztřeštěné naivní a nespoutané půvabné Tanyi? A který polibek je opravdu pravý? The Perfect Kiss je svěží komedie plná nečekaných zvratů a zápletek. (Luna Studios)

LejdyFajfka odpad!

Absolutní nesoudnost paní wannabe režisérky, nepochopitelná nesoudnost Lucie, že do toho šla. Ta míra trapnosti a zoufalosti je k nevíře :( ()

Muttinka odpad!

Co to sakra bylo?? Já jsem snad měla halucinace. Tady snad nebyl jediný ucházející herec. Jediný kdo tu za něco stál byl ten pes. Kdybych šla do nějaké České prdele světa do ochotnického divadla, bylo by to o 100% lepší. Pouštěla jsem si to zpětně a pak jsem si pustila naší Českou Ulici, tam jsou to oproti tomu Oskarový herci. Teda Lucko tohle je obrovská ostuda před celým Českem a samozřejmě musíme připočítat i Slovensko. Po tomhle abys chodila kanálem. A jestli je pravda, že tam byli i její synové, točilo se to v jejím domě a manžel jí to zaplatil, tak to je ubohost. Ať se drží zpívání, ale ať ze sebe nedělá "skvělou" herečku. Jako herečka nestála nikdy za moc, ještě tak v těch pohádkách, kde hrála naivní princezny a víly, z toho, ale už trochu vyrostla. A pokud jde o tu Adamcovou tu by měli svázat do svěrací kazajky, zavřít do vypolstrované cely a zbavit svéprávnosti. K té nemám co jiného dodat. ()

Sa.sa odpad!

Né opravdu to se nepovedlo :/ další film, který byl zbytečně natočen ;) škoda Lucky, že to tak odnesla... ()

kalimaskry odpad!

Jako čekala jsem brak.. Ale, že až takový? Po 20 minutách jsem to vypla... Nechápu, že něco takového se dá natočit :-D ()

nudlis odpad!

Tak to byl mazec :-))) A je vtipný, že jak Vondráčková, tak Adamcová si pro tenhle filmy vybraly pseudonymy jak pro pornohvězdy :-))) Ale vlastně proč ne, obě už v minulosti štětky hrály ne? :-))) ()

sitmin

Wow! Věděl jsem, že to bude špatný, ale tohle předčilo moje nejdivočejší sny. Od druhé minuty až do poslední dvaaoosmdesáté (ano, je to epos) jsem nahlas křičel na obrazovku "Co se to děje?!" každých třicet vteřin, chytal se za hlavu, pauzoval a vracel v čase. Nemá smysl zabíhat do detailů, protože co scéna to absolutní nesmysl a psychóza, ale kdybych měl vypíchnout pár charakteristik, tak: za 1) Všichni v tomto filmu z nějakého důvodu neustále běhají ve sněhu v parku 2) Všechny postavy tohoto filmu se nevysvětitelně znají, ale nikdo na to nijak neupozorní. 3) Tanya (Lucie) je ve svých čtyřiceti (tvrdí třicet) totálně neschopná a nepoužitelná kráva, která usíná lidem na gaučích, tančí před zrcadlem a pořád někam bezcílně běhá a na všechny řve. 4) Pokud chcete někomu předat informaci, tento film, navzdory faktu, že se všichni znají a mají telefony, skype a maily, doporučuje, napsat vzkaz na centimetrový pruh papíru, strčit ho nepodepsaný do karbanátku a doufat, že ho dotyčný najde. 5) Když jste rodiče a nacházíte se z nějakého důvodu v domě muže, ve kterém právě probíhá jeho milostné sbližování s vaší dcerou, rozdáte si to samozřejmě na jeho kuchyňské lince. A za 6) Dokonalý polibek znamená, že si dáte normální nepohyblivou suchou pusu, ale ohnete se v pase, jako při výpadu v tangu. Doporučuji sehnat v původním Czenglish znění. Martina Adamcová je nová Tommina Wiseauová a nemohu se dočkat jejího dalšího počinu s Luckou, Hotel Limbo, který je zřejmě neautorizovaným sequelem Inception... Doufám.. Přeji příjemnou zábavu! ()

JakubAkurat

Nekomplexný, nevtipný a otrasne napísaný film. Neviem prečo plytvajú čas na vytvorenie niečoho ako je toto. 1* z ľútosti a s nádejou do budúcnosti. ()

iwee23 odpad!

Tak proti tomuhle jsou i Troškoviny nebo filmy podle Rosamunde Pilcher umění. Vydržela jsem do desáté minuty. Ještě štěstí, že film byl zadarmo v archivu tv Prima, protože si nezaslouží, aby za něj člověk cokoliv platil. ()

Jay.P.j. odpad!

Lucka by to měla už zabalit. Nechápu,jak do ní může vložit nějaký kapitál v zahraničí,když ta její angličtina stojí za ho*no. Musím uznat,že má dost specifickou barvu hlasu,ale ten její zpěv...... Kdejaká umělá superstar ji překoná bezpohlavním zpěvem a angličtinou asi taky :-D . ()

mnaucko

Příjemná romantická komedie. Lucka je přirozená a romantiky by mohla točit klidně mnohem více - mezi ní a mužským představitelem to pěkně jiskří. Škoda některých prvků (rodiče špioni za mě fakt neee), ale jinak fajn odsýpající "romaňtárna", bavilo! (Praha, 31. 10. 2018) ()

aspik83 odpad!

Bože... Nic více k tomu nelze dodat. Je jasné, že po tom, co to Plekanec zacáloval a viděl, tak musel přijít rozvod. Něco tak trapného jsem neviděl. Kdyby se ty peníze za kino srolovali a strčili do zadnice někomu v gay klubu, alespoň někdo by z toho měl radost.. ()

jiki

Průměrná komedie a kdo má rád Lucku tak pro něj nadprůměrná :-) Film nemůže za to že v něm hraje Lucka Vondráčková, kterou tu někteří hejtují :-( ()

Lusyia odpad!

Co jiného čekat od Lucie Vondráčkové, která je známá tím že že sebe udělala umělkyně která rádoby všechno umí ale ve skutečnosti neumí vůbec nic a není v ničem dobrá. Zpívat absolutně neumí, hrát neumí, tančit neumí... Ta celý život dřela na tom aby si lidi mysleli že opak je pravdou. Pravý umělec nemusí na ničem dřít. Ať se stará o děti je jim matkou a pak ať nastoupí do nějaké prospesnejsi prace tohle je k ničemu. ()