Epizody(16)

Detektiv je na stopě sériovému vrahovi. Jenže se zničehonic přesune o 30 let do budoucnosti, kde se pokusí případ vyřešit s novými kolegy. (Netflix)

Recenze uživatele Mkqp k tomuto seriálu (1)

Tunel (2017)

Když se s někým cítíte dobře, tak vám je pár chyb ukradených a to samé jsem cítil u Tunnelu. Herce Jin-hyeok Choika mám hodně v oblibě a tady opět nezklamal. Sympatický herec, jehož postava je napsaná velmi dobře. Další kdo nezklamal je Hyeon-min Yoon, který zaujal i v mém oblíbeném seriálu Cruel City. I když on vlastně nezklamal nikdo :D. Kupodivu mě tady ani tolik neštvaly typické korejské rysy (např. brečím stylem, kleknu na zem a co nejhlasitěji vyřvávám do všech stran). Než jsem začal Tunnel sledovat, tak jsem si myslel, že bude kopírovat a vykrádat Signal, nicméně o proti němu se zde téměř vůbec nepracuje s ovlivňováním dvou časových linek, jelikož detektiv Park Gwang-ho se přesune o 30 let v budoucnosti a téměř do konce seriálu řeší vše jen tam. Vztahy mezi lidmi jsou fajn, samotné osoby víceméně sofistikované nejen pouze vyprázdněné skořápky, a děj je po celou dobu v pohybu. Za mě velká spokojenost a po delší době seriál, kde jsem dokázal zhlédnout v kuse přes deset dílů. Rewatch - Tak po opětovném zhlédnutí musím snižovat. ()