Chlapec, který spatřil vlkodlaka

Barton Hayes

Kostýmy:

Moss Mabry
  • Ricky_CZ

Scéna vlkodlaka stojícího na silnici byla přímo k popukání. Až si začínám myslet, že ono nulové napětí, šílené výkony a tristní efekty byly záměrné, protože ve svém spojení působí hrůzu a zděšení. Ano, bylo to úmorné sledovat a ano, jsem na sebe tak hrdý, protože jsem to zvládl a prostě nemůžu dát odpad... :D(25.10.2010)

• Phobia

Ha! Už úvodní vteřiny daly tušit, že jsem si jako filmovou ukolébavku nezvolila nejlépe - konsternovaně rozevřené oči a časté výbuchy nevěřícího smíchu nejsou vhodné podmínky pro poklidné usínání. Slizký tatíček s protivným synáčkem si dělají noční piknik v přírodě a z křoví je sleduje... Chewbacca! Respektive jeho legrační psí verze z parodie "Spaceballs". Chewie útočí na dítě (asi pokus o únos za cílem získání výkupného, jinak si tu neškodnost neumím vysvětlit)) a papá plyšového lykantropa spráská vycházkovou holí, načež se nebohý plyšodlak skutálí z kopečka a zhyne. Předtím však stihne fotříka kousnout a jistě neuhodnete, co bude následovat;-). Banda hipíků s užvaněným sektářským guru musí zasáhnout proti Chewbaccovi ještě úchylnějšímu, než byl ten první... Vtipné masky vlkodlaků ve spojení s komediálními pohyby, nehereckými výkony a dementním dějem se spoustou WTF okamžiků posouvají toto pseudohorrorové déčko kamsi pod zapáchající kal na dně odpadu. Úrovní bych to přirovnala k tureckým "Star Wars." I naprostí filmoví amatéři jsou na svůj mobil schopní natočit profesionálnější dílo. Nepochopitelný není pouze vznik tohoto happeningu neschopných, ale také řazení do škatulky horroru a ochota nějaké televizní společnosti tento sračkoidní "squost" v dnešní době odvysílat - i kdyby byl zadarmo! 5% jako polehčující okolnost vzhledem k době vzniku, 5% za ten osvěžující smích.(25.10.2010)

• tremors

I s přihlédnutím na dobu vzniku je Chlapec, který spatřil vlkodlaka pořádná sračka. Masky jsou naprosto děsný (ne děsivý, ale děsný) a herci taktéž.. Představitel toho kluka mě celou dobu štval a přál jsem mu, aby ho ten vlkodlak zblajznul. Jediné plus, je pro mě těch počátečních pár minut, kdy se vlkodlak schovával za keřema.(23.1.2011)

• Han22

Tady je zase odpadů... a on je to přitom úplně průměrný rodinný horor. Kluk ví, že jeho táta je vlkodlak, ale nikdo mu to nevěří. Takových filmů se 80. letech točily desítky a i když tenhle není nejpovedenější, žádná hrůza to není. Dolů to bohužel sráží kromě otravné hipízácké sekty také to nejdůležitější - maska vlkodlaka a efekt proměny jsou mizerné a vypadají jak z české televizní pohádky. Jo a taky mě naštvaly upírské inovace - odkdy na zabití vlkodlaka stačí probodnout srdce kůlem?(2.3.2014)

• Slimak

Na svůj silný ročník, kdy už zdaleka není žádný filmový ani hororový pravěk, je tento film nechutně prázdný a zastaralý.Hrozný nůďo.Neviděl jsem ještě, aby něco tak trapně vožral zub času.To horory od Hammeru vypadaj slibnějš.Ale toto?Hudba kloudná nikde,vlkodlak poskakuje jako neoholenej bezdomovec,hipíci se modlí, za půl hodiny se hipíci šikují.Za další půlhodinu se hipíci došikují.Za dalších deset minut zabijou hipíci vlkodlaka.Kluk to viděl! ....a to je konec:-)(1.11.2009)

• - Ve scéně, kdy vlkodlak (Paul Baxley) lomcuje s karavanem, by v něm nemělo nic zůstat na svém místě. Avšak při záběru zevnitř je lomcování mnohokrát menší. (TheDave)

• - V jedné z prvních scén v chatě lze na krbu vidět stín mikrofonu. (moukey)