Chlapec, který spatřil vlkodlaka

• USA The Boy Who Cried Werewolf

Malý Richie si s otcem vyjede na výlet do srubu hluboko v lesích. V noci je přepadne podivné stvoření a otce pokouše. A pak už se začnou dít hrůzostrašné věci. (oficiální text distributora)

Stejšn

Skoro bych si myslel, že vlkodlak by měl aspoň vypadat třeba jako vlk, a ne jako blb s ksichtem bearded kolie :) Jinak je to tak na úrovni němých filmů s Borisem Karloffem. ()

Queendom

Tohle dílo je nejlegračnější horor ever. Podle mě nepřidá v úvahu, aby to autoři mysleli vážně. Vlkodlak vypadá jako hlavní hvězda z muzikálu Cats. Tohle JE parodie, i když možná nechtěná. Nezvládám to hodnotit:) ()

Pitryx odpad!

Klasická hovadina, které není třeba věnovat pozornost. Efekt proměny je výměna statických fotografií. Celkově pořád dokola omílaná nuda k usnutí. Protože jsem na snímku nic pozitivního nenalezl, hodnotím jej jako hluboce podprůměrný. Prima0509098846/8908 ()

Dr.Loomis

Velmi příjemný filmeček ze 73.Vlkodlak vypadá jak přelostlý šteně v lidské velikosti,ale i tak se na ten film dá koukat. Myslím že v dnešní době jsou horší horory než takto starý film. 68% ()

tremors

I s přihlédnutím na dobu vzniku je Chlapec, který spatřil vlkodlaka pořádná sračka. Masky jsou naprosto děsný (ne děsivý, ale děsný) a herci taktéž.. Představitel toho kluka mě celou dobu štval a přál jsem mu, aby ho ten vlkodlak zblajznul. Jediné plus, je pro mě těch počátečních pár minut, kdy se vlkodlak schovával za keřema. ()