Týden s prezidentem

(pořad)
Publicistický
Česko, 2017, 25 min

Účinkují:

Miloš Zeman, Jaromír Soukup (moderátor), Alex Mynářová (moderátor)

Nový diskusní pořad s prezidentem republiky. Hlava státu komentuje podstatné události minulého týdne. (TV Barrandov)

Matamoroz

Je to hnusný, bolševický a radioaktivní odpad, v jehož hlavní roli stojí, tedy sedí Miloš Ovar Zeman. Aby toho nebylo dost, sekunduje mu nejhorší moderátor porevoluční historie, který se neustále snaží slíznout kapku tuku, která zrovna kane z Ovarova ovaru. Aranžmá v růžové barvě evokující Soudkyni shnilou Bramboru vybízí k dávivému reflexu.Pozorný divák si rovněž všimne hejna rusů, vypadávajících z nohavic a rukávů výše jmenovaného senilního Ovara. V neposlední řadě zaujme, že si dotyčný Ovar trhá chloupky z nosu pomocí čínských hůlek, které pak i s nánosem zaschlých šušňů s mlaskáním olizuje. Tolik novinář maistreamového média. ()

Camatius odpad!

Každý demokraticky zvolený prezident dolných desiatich miliónov v demokratickej krajine, ktorého názory tak 6 miliónov oobyvateľov dokážu rozzúriť do červena skrátka potrebuje vlastnú propagandistickú reláciu, kde moderátor je primárne pritakávač chváliaci všetko čo prezident urobí. A to každý týždeň po pol hodine Je len zvláštne, že ostatní hlavne na západe na to ešte neprišli. A je zvláštne, že takúto službu neposkytujú verejnoprávne médiá. Veď aj on si ich určite platí zo svojich daní... ()

ZHODNOTITEL odpad!

ANEB CO PREZIDENT ZASE PROKECNE Bohužel náš současný prezident mluví v době, kdy má mlčet a mlčí ve chvíli, kdy má mluvit. Nemyslím si, že by bylo špatné takové reportážní dny v týdnu mít. Je to prostor pro prezidenta, aby se mohl zpovídat občanům naší země. Škoda je, že je tak učiněno na Céčkové televizní stanici s neprofesionálním moderátorem a ne-oponentem. NÁZORY NEHODNOTÍM ()

walkingdead

Český sitcom z politického prostředí, zřejmě vzdáleně inspirovaný britskými seriály typu Jistě, pane ministře, kterým ovšem nesahá ani po kotníky. Jak už to u výtvorů Barrandova bývá, rozpočet zřejmě není z největších, takže se odehrává jen v jedné místnosti a celý děj je založený jen na tom, že prezident glosuje aktuální dění ve fiktivním státě, v kterém dělá premiéra trestně stíhaný člověk a veškerý veřejný prostor ovládají oligarchové. Jedna hvězda za představitele prezidenta, který je lepším imitátorem Zemana než Faltus i Jablonský a jen škoda pro něj, že imitátoři už nejsou tak v kurzu jako na přelomu tisíciletí, kdy by se určitě v šoubyznysu lépe prosadil. Druhý herec, v roli prezidentova patolízala, bohužel takový talent nemá, velmi přehrává, většinu času působí trapně a celé dílo tak tlačí do odpadu. ()

holka218 odpad!

Strašný pořad. Na všech filmech a pořadech se snažím najít něco dobrého, ale tady opravdu není vůbec nic. Na Zemana jsem úplně alergická, takže už to mě od sledování pořadu odrazuje. Zeman má strašný kecy a Soukup ho podporuje a strašně mu podlézá. Vždycky když tenhle pořad jenom na chvílí zahlídnu, tak se mi dělá zle. ()

pold

Je to naprosto dokonalé. Jen mi stále vrtá v hlavě, jestli se pan Soukup tak škube a ksichtí proto, že panu prezidentovi protéká plena, nebo jestli je to nějaký důsledek dlouhodobého nadužívání metamfetaminu. ()

kritkMd odpad!

Půlka lidí (vesničáků co mají sotva základní školu) budou tuto "NEZMANIPULOVANOU" talk show milovat. Pak je tu druhý tábor (lidé vzdělaní co by pana ožralého ovara nevolili ani za nic)(ke kterým naštěstí patřím i já). Každý bude říkat svůj názor, jak jste si určitě mohli všimnout. Když bych vynechal zaujatost a ruskou propagandu, tak i tak je talk show hodně špatná. Soukup se ho ptá jenom na věci, na kterých se předem domluvili, a aby pan prezident vypadal jako chytrý a moudrý muž. V pořadu také klidně můžete zaslyšet jak EU a NATO stojí za ho*no a jak je "ČT zmanipulovaná bruselksá televize" a další podobně žváry, které z huby může vypustit jenom náš pro-ruský prezident. Kdybych opravdu tu veškerou politiku vynechal i tak je to špatný pořad; soukup neumí ani pořádně mluvit, natož moderovat. Takže vy pro rusáci jdetě do p**i a nevracejte se. Děkuji ()

NovySvet odpad!

Egoistická nula a chronický ožrala vydávající se za prezidenta České republiky v jednom pořadu... Nádhera. ()

buchannon

Očividný alpinismus ze strany "moderátora" vůči staříkovi, který je rád, že ho konečně poslouchá někdo jiný než jeho Ovečka. Tak už víme, co vše tento moudrý pastýř je: 1. Putinofil 2. Li Kche-čchiang-fil a 3. Soukupofil. I když jak to vypadá podle jistého titulku, tak "Prezidentův sen je v troskách". Každopádně brzy si zazpívám: "To všechno vodnés čas..." ()

Mark1983

Líbí se mi, jak Zeman nechodí okolo horké kaše. Když je něco špatně tak je to prostě špatně, a nebudeme to formulovat jakkoliv zaobaleně, aby tomu nikdo nerozuměl. A navíc, i když někteří jedinci cítí vůči Zemanovi evidentní averzi, Zeman je snad úplně první prezident ČR, s jehož názory většinou souhlasím bez ohledu na jeho odpůrce, kterých je podle volebního průzkumu méně než těch, kteří by Zemana v případě jeho kandidatury znovu bez váhání jako prezidenta volili. Jeho celkový postoj k politické situaci má hlavu a patu stejně jako EET od Babiše, u čehož pravím: Proč by zlodějští podnikatelé měli okrádat stát na daních? Neznamená, že když je podle některých demokracie, i když dnešní zákonodárci, co se zákazů týče, strčí komunisty do kapsy, protože s čím dnešní zákonodárci jdou na povrch - to je vrchol omezování občanů stupidními zákazy, co si ani komunisti nevymysli. ()

Georginek odpad!

No, tak toto je neskutečná lahoda. Jak hluboko ještě můžeme klesnout??? Že jsme si jako národ zvolili tohle nachcaný hovado, to bych blil. Atomovku na Vás vy jantaři a začít od znova. Dejte mi ale vědět až jí někdo hodí. Pojedu na dovču na druhej konec světa a až se vrátím bude o několik milionů dementů míň..... Naprostej odpad. Na to vážně někdo kouká? Je mi z Vás na blití :) ()

Dupac odpad!

Týdenní survival check. Jeden se tváří, že je při smyslech, a druhý, že je schopen zpaměti odříkat scénář (neboli otázky a komplimenty), úplně jako nějakej moderátor. Zavedl bych sedmý stupeň hodnocení, který by se jmenoval "TV Barrandov". ()