Reklama

Reklama

Co jsme komu zase udělali?

  • Francie Qu'est-ce qu'on a encore fait au Bon Dieu ? (více)
Trailer 3

Obsahy(1)

Claude a Marie Verneuilovi, milovníci staré dobré Francie a tudíž i správní maloměšťáci, se tak trochu s těžkým srdcem smířili s tím, že se jejich dcery provdaly za muže rozličných původů a podařilo se jim překonat všechny jejich zakořeněné předsudky. Ale nyní čelí nové hrozící krizi. Jejich čtyři švagrové Rachid, David, Chao a Charles jsou odhodláni z mnoha různých důvodů opustit Francii. Ale jak k tomu přijdou právě Cloude a Marie Verneuilovi? Jejich obavy, že se z jejich blízkosti rozeběhnou po celém světě dcery i vnoučata, je vede k vymýšlení nejrůznějších důvodů jak je ve Francii všechny udržet. A to nejlépe tak, že jim dokáží, že je Francie tou nejúžasnější zemí na světě. A to i přesto, že na ni oba do této chvíle svorně s velkou chutí nadávali. (CinemArt)

(více)

Videa (3)

Trailer 3

Recenze (173)

Gilmour93 

všechny recenze uživatele

Jak je recyklace úspěchu někdy obtížná, ukazuje sama hlavní zápletka. Čtyři důvody proč zmizet a čtyři způsoby, jak je udržet, jsou absolutně postavené na hlavu, ale chápu, že vymyslet něco pro celý ansámbl z jedničky není jen tak. Ten životní optimismus, co z toho cáká, je fajn, ale zároveň se mi trochu příčí svět, kde platí Paříži, zaplatím tě.. Většinu podařeného humoru zajistí Clavier de Balzac a jeho žena, včetně lopatového zneškodnění Afghánce s Alláh ví jakým pásem.. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

„CO JSME KOMU ZASE UDĚLALI? COPAK VE FRANCII SE ŽIJE ŠPATNĚ?…“ /// Dvacet minut – a nic! Žádnej smích (můj). Je to jako český komedie – samej děj a vtipe – kurva kde seš? Pak – jakože to bude vtipný… v katedrále v Alžíru nikdo nebyl! – chápete to, jo? A prostě tak, no. Námět slibuje vtipný momenty, ale film jich moc nenabízí. Je to taková obyčejná rodinná (multi)story. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Doma už nám chybí jen lesba (Afghánce už máme…). 2.) Připíjím na Francii! 3.) Thx za titule „doummais“ a „Andyxxxek“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ ne ()

Reklama

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Pět minut čekáme už tři čtvrtě hodiny." Asi stejně dlouho jsem já čekal na první slušnej vtip. Pak tam byl ještě jeden a to je na komedii zoufale málo. Ona to totiž není komedie, ale multi-kulti agitka vyšperkovaná zjištěním, že na pohlaví partnera nezáleží a ne každej fousatej allahuakbar je výbušnej. Prostě nuda vhodná tak k pokleknutí na trávníku s duhovou páskou na rukávu. Francouzi jsou zkrátka divní a jedno, jestli to jsou Číňani, Alžířani, Izraelci nebo indický černoši. A když odtamtud chtějí emigrovat už i migranti, tak je to k zamyšlení. A určitě i k smíchu, protože spousta situací si o vtip vyloženě říkala. ()

Eliott 

všechny recenze uživatele

Dvojka naváže tam kde tehdy jednička skončila a nese se zhruba ve stejném duchu. Proto je rozhodně lepší si dát od jednotlivých děl menší pauzu. Byť je to ve všech směrech výrazně slabší, komedie je to stále velice dobrá. Největší problém proto tkví v originalitě a přílišnou inspirací v úspěších jedničky. To podruhé samozřejmě neslaví takové úspěchy, ale za vidění to rozhodně stojí. Alespoň já se tedy bavil. Teď navíc, když už jsem měl tu čest i se zbrusu novou trojkou, mohu díla náležitě porovnat a jednoznačně seřadit od nejlepšího po nejhorší. 69% ()

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Pro mne slabší než první díl. Kouzlo tématu se lehce vytrácí, ale i zde si režisér připravil pár zajímavých nápadů, zvratů a myšlenkových pochodů. Humor na mne zafungoval spíš zřídka ( věřím, že dabing by byl vtipnější než slovenské titulky). Preferuji spíš situační humor u Francie než dialogovku, takže za mne lehce nad průměrem. 65% ()

Galerie (18)

Zajímavosti (4)

  • Na rozdíl od prvního filmu byl tento film natočen z části skutečně v Chinonu, kde žije rodina Verneuilů. (veronikajel)
  • V předchozím díle Co jsme komu udělali? (2014) měly Claudovi dcery pro své děti kočárky od značky Bugaboo. Laure ovšem má kočárek od jiné značky. (Berlea)
  • Keď letia hlavné postavy z Pekingu do Paríža, na záberoch je vidieť lietajúci Airbus A380, v ďalšom zábere však pristáva Boeing 777. (Babulik)

Reklama

Reklama