poster

Rodina k pronájmu

 • Francie

  Une famille à louer

 • Slovensko

  Rodina na prenájom

 • Kanada

  Family for Rent

 • Velká Británie

  Une Famille A Louer

Komedie

Francie, 2015, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • radecacek
  ***

  Mám trošku rozpolcený dojem z filmu - jakoby se nemohl rozhodnout, zda chce být bláznivou komedií nebo teen romancí a dost mě přechod mezi scénami rušil od celkového sledování. Dada fórky rodičů byly úžasné (Scéna s kalhotami byla jedna z nejvtipnějších scén roku), ale střídali se stále s vážnější vyprávěcí linkou. Každopádně ale určitě příjemně strávených 96 minut v kině.(25.11.2015)

 • blondboss
  ***

  Priemerná francúzska rodinná komédia, ktorá nijako nevybočuje z priemeru a nie je na nej nič výnimočné. Francúzi sú známi týmto žánrom, ale toto nebolo až tak vydarené ako som očakával. Určite vedia spraviť aj lepšie snímky. Zaujala sympatická MILF-ka Virginie Efira a takisto príjemná pohodová atmosféra, ktorá sa filmom vliekla. Ako ale hovorím, maximálne na jedno pozretie. 55 %(4.7.2017)

 • Enšpígl
  ***

  Hned na začátku na nás nastoupí výtečný strejda humor, který se ale postupně stahuje a otěže filmu přebírá romantický prvek s tím, že humor si čas od času řekne to svý. Z filmu jsem cítíl příjemnou a pohodovou atmosférou, který vévodila sympatická maminka a nesmělý milionář.(20.11.2015)

 • DaViD´82
  **

  Má to šmrnc, vtip i nápad. Jenomže pouze úvodní půlhodinu. Poté se námět vyčerpá, začne se přešlapovat na místě a dochází zbytečně brzo k překlopení v (ne)prospěch romantické linie v tisíckrát viděné variaci "kterak si nesourodé duo k sobě nachází cestu navzdory okolnostem i předsudkům", kde jedno několik desetiletí ohrané klišé stíhá druhé. Což by nemuselo být nutně špatně, kdyby to mezi nimi aspoň trochu jiskřilo a kdyby to nebylo to samé co režisérova Láska s vůní čokolády. Akorát tentokrát v mnohem, ale mnohem, horším balení.(19.11.2015)

 • kaylin
  **

  Jéé, a já si naivně myslel, že když je film prezentován jako komedie tak že bude vtipný. A on i vtipný je, dohromady tak možná i celých pět minut. To mi přijde na komedii docela málo, i když pravda, znám více amerických filmů, které jsou delší a ještě méně vtipné a také jsou to komedie. Tady je ale škoda, že romance se stala důležitější.(9.11.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace