Denisa (S01E02) (epizoda)

Komedie

Česko, 2017, 23 min

Scénář:

Petr Kolečko

Hudba:

Jiří Burian
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Necrotongue
  *****

  Druhý díl mě potěšil ještě lepšími záběry Havířova, obohacením děje o postavu Denisy (Hana Vagnerová hraje svoji roli výborně) i zajímavým vývojem v klubu. Pobavilo mě zákeřné měření hokejky (Hrouzek to okoukal od Kanaďanů), ujetý Lupták i spousta hlášek. "Nikdo není připravený na život v Havířově." (pecka!) "K hokeji emoce patří!"(2.2.2018)

 • Hunt
  ***

  70%(23.1.2019)

 • SOLOM.
  ***

  Hrouzek se dočkal svojí klisničky a je z něj čím dál tím větší kokot. Druhý díl si udržet slušnou úroveň a divákovi je opět nabídnuto několik šťavnatých a trefných nadávek. Jen nevím, jestli Havířováci budou (byli) z Lajny nadšení. Hana Vagnerová je moje krevní skupina a mám jí docela rád, takže její přítomnost jsem rovněž uvítal. Zatím je tu slušný miniseriál, jen jestli si udrží stejnou kvalitu po celou dobu.(1.4.2018)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Sex je tvoje nejsilnější stránka. Máš rozklek jako Hašek." Pobavilo mě přeměření hokejky, dvě hovada v jedné větě i agresivní Lupták. Navíc jsem se naučil snídat vyváženou stravu - rozmixovanou krávu se dvěma žloutky. A jelikož taky nejsem "do piči" připravený na život v Havířově, tak si to s Hrouzky docela užívám.(22.3.2018)

 • ARI50
  *****

  Opět jsem se bavil.(24.11.2017)

 • - Luboš Hrouzek (Jiří Langmajer) provádí po bytě Denisu (Hana Vagnerová). Zastaví se u fotografie pověšené na zdi, ze zápasu ČR : USA a Luboš pronese „Nagano“. Na fotografii je ale Karel Rachůnek, který v Naganu nehrál. (Frontier)

 • - Soupeři, kteří nastoupí proti HC Havířov, jsou ve skutečnosti dresy klubu HC Motor České Budějovice, nikoliv HC Přerov, jak je uvedeno na informační tabuli v aréně. (A.MacGyver)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace