Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Svět postihla globální katastrofa a lidský druh skoro vymřel. Ti, kteří se dokázali přizpůsobit, zjistili, že potřebují umět přefiltrovat vodu a mít kyslíkovou masku potaženou stříbrem proti zčernalým plicím. Krajem se potuluje lovkyně lidí, jež chytá zloduchy, protože nedodržují zákony, které nastavila prozatímní vláda. Jenže ne každému se chce do rakve, a tak bojuje zuby nehty o svůj proradný život. Když hrdinka konečně zjistí, kam má vyrazit, aby se konečně pomstila za svoji sestru, vymyslí plán, který se jí snaží vymluvit její dobrý přítel doktor. Cesta pomsty může začít! (Rodriguez)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (15)

kingik 

všechny recenze uživatele

Tvůrčí uvědomělost dokáže naplnit béčkové standardy. Rozhodně ale nečekejte nějak originálně akční jízdu. Příběh přetéká klišé, absolutně se nelze dočkat čehokoliv překvapivého, kladná hrdinka je patřičně kladná a nechybí jí i osobní angažovanost stran dávné pomsty, záporáci jsou patřičně záporní, značně chamtiví a na nějaké to porušení lidských práv nehledí. Nejhůře obstojí chatrná výprava,tedy přesněji řečeno post-apokalyptický svět, architektura čítá pár chalup, město je jakýsi plácek, na jehož náměstí se odehraje to nejpodstatnější, zbytek se odehraje v interiérech, případně pár mil za městem. Z nebe srší směšné "zkázonosné" efekty. Akce je vedena westernovým stylem, lovkyně odměn připomíná hrdinku z Divokého západu, arcipadouch snad přišel z dob Dumasových mušketýrů, John Hannah se odpojil z přeživší kolony ze série Mad Max. Z celkem zvláštního kostýmového mixu se ale příliš extrovního nevytěží. Chabý scénář dostal do pazour Peter Howitt, který z něj vlastně udělal koukatelný zázrak. Vtiskl tomu určitou formu, kdy divák sice žasne nad tím, že se něco tak okoukaného vlastně realizovalo, nicméně je polichocen účastí Giny Carano, která původně zamýšleného Seana Beana nahradila fajnově. Rating R už se ale dává i u marmeládových scén. Film totiž neshledávám nijak zvláště drsně explicitním, nahota zde také nefiguruje, tak aby se z toho cenzoři nepotentovali. V podstatě je to korektní béčko, vyvedené v seriálovém režimu, co sází na divácky osvědčené postupy a metody. Fajnšmekři a artoví nádeníci samozřejmě ruce pryč. 6/10 ()

Lacike 

všechny recenze uživatele

Barb Wire 2 vo westernovom style. Proste infantilne postapo s nejakou nehereckou, ktora snad niekomu môze pripadat aspon pekna. Mne nie. Nielen Gina ale aj ostatni pôsobia jak ochotnici bez stipky talentu a dialogy mi cely cas trhali usi. Prekladatel pri nich musel trpiet jak zviera. Bozuzial su neznesitelne nielen dialogy ale aj tych par prestreliek, ktore postradaju akukolvek taktitu a styl. Proste len tak po sebe strielaju bez ladu a skladu a aj strelba z gulometu vyzera jak take neskodne prskanie hrackarskej zbrane. Dufal som, ze film bude mat aspon temnu westernovu atmosferu, ale ani ta sa nedostavila. Je to len sterilna nuda s imbecilnymi dialogmi vhodna len pre otrlych trashomilov. 2/10. ()

Reklama

majo0007 

všechny recenze uživatele

Gina Carano je asi taká herečka, ako ja kozmonaut (nelietam každý víkend z Bajkonuru)! A to mal pritom Howitt doteraz celkom kukateľné filmy... Predpokladám, že platí hypotéku a decká do školy, ináč by sa na to vysral. Zabijácke dialógy! Doc, ktorého hrá Hannah, to zhrnul fajnovo: It's not funny. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Gina Carano je prostě moje oblíbenkyně, a tak mi ani nějak nevadí, že film není vyloženě geniální, protože ona zde má dost prostoru. Jen je škoda, že její role nemá více akčních okamžiků, většinou se objede s použitím zbraní, což v jejím případě jen značí nevyužitý potenciál. Zajímavá variace na western. ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Nízkorozpočtový postapo western, kde si Gina Carano střihla lovkyni psanců, která jde po padouchovi teorizujícím okolí. A samozřejmě kromě vidiny odměny je to i trochu osobní. Jestliže jsem si třeba u In the Blood říkal, že Gina na tom není herecky tak úplně mizerně, tak tady rozhodně nepotvrdila. To by se dalo přehlédnout, pokud by rozjela nějaké ty svoje zápasnické akcičky, ale ani toho se tady člověk moc nedočká. Sem tam nějaká střelba a trochu krve muselo stačit. Jenže nestačilo. Není to sice úplná hrůza, ale i tak to nestačí ani na průměr. 40% ()

Galerie (20)

Zajímavosti (2)

  • Film má datum autorských práv k roku 2016, což znamená, že byl dokončen dva roky před vydáním. (Piercee)
  • Hlavní postava měla být původně muž, kterou si měl zahrát Sean Bean, scénář byl později přepsán na ženskou postavu s Gina Carano. (Piercee)

Reklama

Reklama