poster

Scorched Earth

 • USA

  Scorched Earth

 • Nový Zéland

  Scorched Earth

Akční / Sci-Fi

Kanada / USA, 2018, 96 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Lacike
  *

  Barb Wire 2 vo westernovom style. Proste infantilne postapo s nejakou nehereckou, ktora snad niekomu môze pripadat aspon pekna. Mne nie. Nielen Gina ale aj ostatni pôsobia jak ochotnici bez stipky talentu a dialogy mi cely cas trhali usi. Prekladatel pri nich musel trpiet jak zviera. Bozuzial su neznesitelne nielen dialogy ale aj tych par prestreliek, ktore postradaju akukolvek taktitu a styl. Proste len tak po sebe strielaju bez ladu a skladu a aj strelba z gulometu vyzera jak take neskodne prskanie hrackarskej zbrane. Dufal som, ze film bude mat aspon temnu westernovu atmosferu, ale ani ta sa nedostavila. Je to len sterilna nuda s imbecilnymi dialogmi vhodna len pre otrlych trashomilov. 2/10.(29.4.2018)

 • Morholt
  **

  Nízkorozpočtový postapo western, kde si Gina Carano střihla lovkyni psanců, která jde po padouchovi teorizujícím okolí. A samozřejmě kromě vidiny odměny je to i trochu osobní. Jestliže jsem si třeba u In the Blood říkal, že Gina na tom není herecky tak úplně mizerně, tak tady rozhodně nepotvrdila. To by se dalo přehlédnout, pokud by rozjela nějaké ty svoje zápasnické akcičky, ale ani toho se tady člověk moc nedočká. Sem tam nějaká střelba a trochu krve muselo stačit. Jenže nestačilo. Není to sice úplná hrůza, ale i tak to nestačí ani na průměr. 40%(29.3.2018)

 • kingik
  ***

  Tvůrčí uvědomělost dokáže naplnit béčkové standardy. Rozhodně ale nečekejte nějak originálně akční jízdu. Příběh přetéká klišé, absolutně se nelze dočkat čehokoliv překvapivého, kladná hrdinka je patřičně kladná a nechybí jí i osobní angažovanost stran dávné pomsty, záporáci jsou patřičně záporní, značně chamtiví a na nějaké to porušení lidských práv nehledí. Nejhůře obstojí chatrná výprava,tedy přesněji řečeno post-apokalyptický svět, architektura čítá pár chalup, město je jakýsi plácek, na jehož náměstí se odehraje to nejpodstatnější, zbytek se odehraje v interiérech, případně pár mil za městem. Z nebe srší směšné "zkázonosné" efekty. Akce je vedena westernovým stylem, lovkyně odměn připomíná hrdinku z Divokého západu, arcipadouch snad přišel z dob Dumasových mušketýrů, John Hannah se odpojil z přeživší kolony ze série Mad Max. Z celkem zvláštního kostýmového mixu se ale příliš extrovního nevytěží. Chabý scénář dostal do pazour Peter Howitt, který z něj vlastně udělal koukatelný zázrak. Vtiskl tomu určitou formu, kdy divák sice žasne nad tím, že se něco tak okoukaného vlastně realizovalo, nicméně je polichocen účastí Giny Carano, která původně zamýšleného Seana Beana nahradila fajnově. Rating R už se ale dává i u marmeládových scén. Film totiž neshledávám nijak zvláště drsně explicitním, nahota zde také nefiguruje, tak aby se z toho cenzoři nepotentovali. V podstatě je to korektní béčko, vyvedené v seriálovém režimu, co sází na divácky osvědčené postupy a metody. Fajnšmekři a artoví nádeníci samozřejmě ruce pryč. 6/10(15.6.2018)

 • Cinematrix
  **

  Je to taková westernovo-ekologická agitka o lidech, kteří tak dlouho kašlali na emise, až nemohli dejchat. Banda dvanácti krutohustých respirátorů dusí blízké okolí a verbuje levnou pracovní sílu do dolu na stříbro, z kterého vyráběj stříbrný prášek na čištění vzduchových filtrů. To se pochopitelně nelíbí lovkyni lidí se srdcem, Gině Carano. Navíc vedoucí těch krutohušťáků jí kdysi zabil sestru, což už vůbec neměl dělat. Film se téměř bez akce táhne jako kyslíková bomba k záverečné přestřelce... no, a to je asi tak všechno. Dvě hvězdičky dávám za poměrně dusivou atmosféru postapokalyptické budoucnosti.(2.4.2018)

 • ArchAngel_
  odpad!

  Zajímavý potenciál a námět, ale naprosto příšerné zpracování - režisér a scénáristé by měli změnit zaměstnání, talent na filmy nemají. Jedna * za herečku na kterou se dobře dívá :). Ale zvuk je lepší skoro vypnout. nejlíp hraje, když nemluví :D ... film má stupidní dialogy, imbecilní postavy, extrémně mizerně zahráno a film je absolutně bez atmosféry. Viděl jsem lepší amaterské youtube filmy. Hodnocení: 5%(12.7.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace