Rocky VI (festivalový název)

• Finsko

Rocky VI

Krátkometrážní / Sportovní / Hudební

Finsko, 1986, 9 min

• Gemini

Slabota, od ranaře jako je Aki Kaurismäki se prostě očekává víc než pseudovtipná ultrakarikatura. Jediné, co lze bez zaváhání ocenit, je s barevností a klipovitostí zejména čtvrtého Rockyho ostře kontrastující forma (ano, mně to přišlo vtipné) a zcela pekelná napůl elektronická vypalovačka použitá jako podkres této příliš dlouhé grotesky. 40% a jdu si pustit Sweet Home Alabama v podání Leningrad Cowboys a Alexandrovců - TO je totiž opravdový NÁŘEZ;)(28.11.2009)

• DaViD´82

Kaurismäkiho podpásovka, které sice nápad nechybí, ale třetinová stopáž by "šestému" Rockymu sedla mnohem lépe.(10.1.2008)

Nebuďme smutní, neboť tohle je podvod. Tato prohra se určitě nemůže počítat do statistik Italského hřebce, neboť nenažraný Boris musí být diskvalifikován za složení rozhodčího, vymlácení obecenstva či alespoň za sólo na balalajku v boxerských rukavicích. Protest jsem již samozřejmě podal.(27.4.2012)

• HenryS.

Já prostě ty boxerské filmy nemusím... ale stejně jsem dal tomuhle o hvězdičku víc než Zuřícímu býkovi.(19.2.2009)

Leningradský kovboj Rocky meet ruský medvěd, to celé ve Finsku? Proč ne.(13.12.2011)