Jackals

Bohatá rodina sa snaží získať späť syna, ktorý sa stal členom zákerného kultu. Pre mladého muža sa stal kult novou rodinou ato i napriek tomu, že má novorodené bábätko. Puto je tak silné, že si členovia preňho počas noci prídu a rodinu čakajú najbrutálnejšie hodiny ich života. (Marceloo)

Mamlas odpad!

Jedno pískoviště, pár amatérů, vytřepaná kamera, naprosto blbé a stupidní všechno a tolik radosti na Starém Bělidle. ()

DonBraso

Popravdě jsem chtěl dát odpad,protože tohle byl vážně materiál,ale tu jednu hvězdu za hudbu k závěrečným titulkám dám:)To bylo nejlepší na filmu podotýkám včele s Dorffem,který tu chudák moc dlouho nevydržel,vlastně pro něj díkybohu.Nálepka podle skutečných událostí už vyvolává určitě testosteronové napětí u některých zdejších fajnšmekrů,ale se mnou to vážně nehne.Začátek filmu je kupodivu z toho nejnudnějšího zrnka tím snad nejpovedenějším a jakmile se dostanete do chaty,začíná show.Takže tu máme nějaký kult snad vlků,protože ve filmu se i vyje.Proč mají pak ty šašci i masku kočky a dalších zvláštností to Vám vážně neřeknu.Hlavní kápo vypadal malinko z dálky jak Pyramid Head ze Silent Hillu,ale kéž by to aspoň odpovídalo malinko i kvalitě,protože díky neustálemu světlu z dálky,asi z auta na oko lahodícímu přestřelu ve světě filmu.Nejspíš osvětlovač chyběl,atmosféru noci to nejspíš mělo učinit,ale nevím moc kde.Tohle vypadalo neskutečně lacině.Vlastně celá posádka příšerných hereckých výkonů,kde se snad i podle titulek vyká na matky,tak atmosféra atakovala spíše na bod nula či spíše někde hodně k mínusu.Co vlastně film vůbec nabídnul?No třikrát usnout u tohohle škvarku,který netrvá sakra dlouho to je umění.Tak člověk byl zvědav jak tohle vše skončí,že ano.No to by nesměl být z prominutím tak hrozně k posraní ten konec,který mrazí leda v tom,že nebyl.To fakt eskaluje na pomezí tomuhle šajze snímku hodit odpad,ale stále tu mám ten poslední track:)Chování postav s golfovou holí,kdy nejspíš chcete hodit s klukama venku tři pod par,je na epic moment,který bohužel spadá do parodie a né do filmu,který se vůbec chce honosit nápisem podle skutečných událostí.Tfuj a už pomalu si jdu pustit ten song nebo fakt...konec filmu.10% ()

veverysiak

Vôbec to nebolo také hrozné, ako tutok odfrkovali niektorí akademici, ja by som to neponímal explicitne ako horor, skôr ako psychodrámu o nenaplnenosti existencie malej skupiny tvorov v modernom svete, tí maskovaní nešťastníci vôbec nemusia byť pošahanci so zlomenými mozgami, skôr sociálni vydedenci s totálnou absenciou snaženia zaradiť sa do normálnych vzťahov a tešiť sa z nich, dôsledkom je väčšia či menšia snaha o exhibovanie pred ostatnými súputníkmi, či totálna strata osobnosti a podriadenie sa klanovým zákonom, uff, asi som skĺzol z polohy obyčajného recenzenta, proste u mňa nad hororovými prvkami oveľa viac prevládol rozmer sociálnych príčin a dôsledkov prerodu ľudského jednotlivca na biomasu, ale kukať sa na to celkom dalo, takže 60%. ()

Miroslav.Zac

Správný horor by měl diváky držet v napětí, jestli se hrdinům podaří přežít, tady to bylo jasné ve chvíli, kdy se ukázalo, jak velké přesile čelí. To byla asi jediná vada na kráse filmu, který se však drží mantinelů průměrnosti a nenabízí víc, což by se vzhledem k ději nabízelo. ()

markusmerk

Slabá dvojka. Aby som dal viac - tak to by: 1. nesmela hrať matku príšerne zbotoxovaná kreatura, 2.viac útokov na chatu 3.nelogické spravanie hlavných postáv - napr. zpackany útek po pomoc, naháňačka do tmy ()

KarlN

Tak tohle opravdu ne, už nikdy víc...dívat se na někoho, kdo je totální idiot a v zemi, kde se vraždí v jednom kuse a řádí podobní pošuci i sekty jako ve filmu a nemá ani jednu použitelnou zbraň v opuštěné chatě, na mě bylo opravdu moc. Příště si opravdu lépe rozmyslím, než si pustím podobný žánr. Dvě hvězdy za celkem povedený vizuál a kameru, ni chlup navíc. ()