Hollow in the Land

Scénografie:

Danny Vermette

Kostýmy:

Ariana Preece

Film není mysteriózní, jak je omylem v popisku, ale překvapivě dobrý ano! Dusné, pochmurné kanadské drama o holce, snažící se očistit bratra od nařknutí z vraždy, přičemž sama při vlastním pátrání zabředává víc a víc do průseru. Nevyhledávám pochmurné filmy, ale Hollow... se povedlo.(31.1.2018)

Kupodivu i v Kanadském lese jsem na chvilku našel zalíbení.Z filmu se pomalu stává dramatická jednohubka,která měla všechny trumfy v rukávu.Jenomže od půlky se z toho stává jednoznačný thriller s vyšetřováním a to už jsem malinko ztrácel půdu pod nohama.Plno jmen toho či onoho se stává ruskou ruletou a já byl popravdě v mžiku mimo,tak se z čistokrevný kriminálky ze mě stala jen loutka,která dokoukala konec.Má to vcelku slušnou atmosféru,zajímavou Dianna Agron,která byla autentická a takový ten prdelákov,kde se člověk musí vypořádt s tím,že Váš táta někoho "zabil".Film hrozně mate a jak už zde je napsáno o mysteriózní věštecké koule vážně nezakopnete a na drama je tu vysloveně po půlce filmu zapomenuto než by jeden řekl švec.Komu chybí kriminální film,tak nebude vysloveně zklamán.(13.2.2018)

Docela zdařílý drama s krimi zápletkou,dobře obsazený.Film se postupně sune k finále,a hlavní hrdinka je víc a víc ve srajdách,a já mě pocit,že ta zápletka bude něco velkýho.Nakonec kvůli tomu hvězda dolů,protože nakonec docela otřepaný rozzuzlení.60%.(2.4.2018)

I když se zdá, že to bude béčkový film, opak je pravdou. Je to postupně se rozvíjející drama, které končí napínavým rozuzlením. Dospělá sestra se stará o svého dospívajícího bratra, protože otec je na 15 let ve vězení. Bratr je problémový a zadělá si na průšvih, ze kterého ho vytáhne sestra. Ale než film skončí, tak se nudit nebudete, protože se situace každou chvíli mění.To je opravdu velmi stručný děj.(30.1.2018)

No mysteriózní to není ani co by se za nehet vešlo a na mě to působilo trochu moc televizně, ale koukat se na to dalo úplně v pohodě. Zápletka, byť trochu přitažená za vlasy, byla docela fajn, film měl tempo a bavili i neokoukaní herci, pokud nepočítám Ashmorea. Neokoukaná Dianna Agron hodně bavila, ačkoliv jsem nepochopil, proč byla její postava lesba. Pro děj to bylo absolutně nedůležité. Ale to nebylo nic rušivého. Takové příjemné nic proti ničemu. 60%(4.2.2018)