Polaroid

• Norsko Polaroid

Bird (Kathryn Prescott) pracuje ve starožitnictví, kde dostane od kamaráda Tylera (Davi Santos) historický polaroid, který sehnal v garážovém výprodeji. Je vášnivou fotografkou, a tak udělá pár snímků přátel. Když ale po sobě umřou hned dva kamarádi z fotky, Tyler a Avery (Katie Stevens), začne Bird zjišťovat, že se ve městě kdysi stala křivda a hlavní roli v tom měl onen Polaroid! Jenže to netuší, že se na fotografii dostala i ona! (Rodriguez)

Trilobajt

Jak se zmiňují ostatní uživatelé, je u tohoto hororu ne zrovna málo nápadů převzatých z hororu jiných (kruh, Shutter, Nezvratný osud), nicméně film má celkem spád, herci sympatičtí a zápletka se alespoň chvíli jevila dosti zajímavě. Polaroidu škodí právě to, že je zde mnoho prvků, které divák již nejednou viděl, ale i tak je to slušná podívaná (na můj vkus málo propracované "vraždy" ((na rozdíl od výše zmíněného Nezvratného osudu)) a hlavní padouch) spíše pro člověka libujícím si v napětí, ale již ne tolik v krvi. Já se u filmu celkem bavil a za mě je to 60%. ()

brasek

Zo začiatku som mal obavy o kvalitu snímku, ale nakoniec som milo prekvapený. Príbeh sa asi tak po desiatich minútach rozbehne a celé je to fajn. Oddychový horor a kedže pravdepodobne stavia na malom rozpočte tak mu nebudem vyčítať triky (neboli najhoršie, ale bol tam priestor na zlepšenie). Filmári však mohli popracovať na vyššom napätí a atmosfére. ()

Mangano

Tohle přeci už tak 20 let nefunguje, tak proč to nenatočit znovu že? A zase znovu, zase a zase... Přidávám jednu hvězdu za Tylera Younga, něco se mi na něm šíleně líbí. ()

Accuphose

Ten film je plný kontrastů, začněme tím foťákem, ten nápad tu už byl, viz Shtutter, problém je, že film se snaží být chytřejším teen hororem. To znamená, plný klišé, všech hloupých scén, které milovníky hororů štvou v béčkové produkci. Nicméně občas se tam objeví záblesk logiky Chybí tomu lekačky, budování atmosféry, zápletka po odhalení je hloupá a neuvěřitelná. nicméně zachraňuje to slušný konec, tam kde 90% béčkových filmů v produkci propadne, tady film zabodoval, ale nestačí to na to, aby se to posunulo do kategorie "dobrý horor". 40% ()

LadyCroft

Námětově tisíckrát viděné jinde, nálož klišé, směšní bubáci a hloupí teenageři - absolutní ztráta času, přeskákala jsem děj po čtyřiceti minutách (naštěstí). Život je příliš krátký na debilní horory! ()

vojacekr

Originální jak čínský designer nad rýsovacím prknem. Všechno co má mít klasický horor nechybělo. Všechno co ve filmu bylo, obšlehli odjinud. ()