Planetárium

Planetarium

Planetárium

Francie / Belgie, 2016, 110 min

• poz3n

Nabízí se otázka, proč takové filmy vlastně vznikají? Film, který se snaží být snad o všem a ve skutečnosti není absolutně o ničem. Scénář plácá páté přes deváté, divák pořádně nechápe co se vůbec děje a je to neuvěřitelně nudné. Z tohoto hlediska je paradoxem, že to je vlastně pěkně nasnímané a celkem slušně zahrané. Planetárium je důkazem svaté pravdy, že bez dobrého scénáře dobrý film neuděláte. 2/10(17.12.2016)

• Vančura

Okouzlující Natalie Portman (slyšet ji mluvit francouzsky je velký nezvyk!) ve filmu, který mě mě strašně nudil a dokonale otrávil. Nic tam nedává smysl a celé mě to téměř dokonale minulo. Vyloženě divný a zbytečný film, kterému bych se podruhé obloukem vyhnul. Je to škoda, protože minimálně kamera i soundtrack jsou velmi podařené, a byl jsem na ten film celkem zvědavý. Za sebe ale říkám ne.(17.11.2016)

• kaylin

Krásná výprava, pěkná kamera, do toho skvělá Natalie Portman a zajímavá Lily-Rose Depp, ale to všechno je obaleno takovým balastem, že se tam všechno dobré v podstatě ztrácí. Film s potenciálem, hlavně tvůrčím, který vás ale dovede celkem snadno otrávit tím, jak je to dlouhé a roztahané nic, které vám nic nedá.(17.8.2017)

• Sidonka

Když už jsme u toho hereckého obsazení, osobně jsem především ráda, že konečně mohu v něčem vidět hrát dceru Deppa a Paradis, která je stejně kouzelná, jako její rodiče. Jinak film je opravdu studený, navíc nedává hlavu ani patu a tudíž i ty 2 hodiny strašně nudí. Kdyby byl film doslovně o budově s kosmickými objekty a jinými vesmírnými věcmi nebo třeba o hvězdárně, dopadlo by to určitě mnohem zajímavěji a lépe.(17.11.2016)

• Enšpígl

V podstatě ve všem souhlasím s kolegou Vančuou. Příznivcí Natálky mezi které rovněž patřím si přijdou na své. Kočka nám vystřídá mnoho kostýmů, mnoho vizáže a detalinějších až sebestředních záběru na Natálčinu krásnou tvářičku je filmu nemálo. Samotná film je však jedno velký prázdno. Film neví ani čím je ani proč vlastně je.(17.11.2016)