Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkama! „Na svoje narozeniny to vždycky přeženu, utrhnu se ze řetězu..  a pak zpátky do normálu." těší se Alice. S návratem do normálu to ale nebude vůbec žhavé a její život nabere zcela nečekaný směr. Na oslavě potkává tři mladíky, s jedním z nich stráví noc a všem pak nabídne, že u ní mohou chvíli bydlet. Najednou má v domě o dost větší rodinu a také nebezpečně se rozvíjející romantický vztah, snad dokonce lásku. A pak se ve dveřích objeví bývalý manžel s kufrem v ruce. (Bontonfilm)

Lasllye

Pohádka. Tři mladí kluci, kteří mají slibně rozjetou kariéru, a zrovna mají zájem o sice dobře vyhlížející čtyřicítku a její dvě děti. Ochotně pomáhají, hlídají a očividně nemají svoje životy... Není to úplně propadák, ale dvakrát to vidět nepotřebuju. A občas byla i sranda ()

stellie

Veľmi predvídateľné, už v štvrtine filmu človek vie, ako to celé skončí. Neprekvapí, neurazí, bohužiaľ moc ani nepobaví. 2* za herecké obsadenie. ()

stret

Slečinka si vytiahla zo zadnice scenár a zahrala sa na režisérku. Celkom zbytočný film, nerealistický, nekomediálny, nedramatický a neromantický film, ktorý sa dal pozerať len s častým posúvaním vpred. A tá Whiterspoonová, to už je taká bečka. ()

skipik12 odpad!

Strašná stupidní sračka, která vlastně nemá ani hlavu ani patu a neni tam ani nic vtipného Jako a scenář- tak oni se seznáměj na kalbě, kde lejou první ligu, vymetaj byry a kluby, a aby vznikl pribeh tak maminka prohlasi ze jsou svorc a ze u nich musi zustat- konec,jako... ()

knww

No, takhle nudný a trapný film jsem dlouhou dobu neviděl. Kam se hrabou kanadské a německé filmy podobného žánru. Příběh tam skoro žádný není a to nemluvím o konci. To jsem se ještě držel, že jsem to neoznačil za odpad! ()

perteus

Komedie, která nudí, není komedie. A tenhle film nudí. Není to úplně katastrofa, má i své světlé chvilky, ale jinak je to zcela nelogický příběh. K tomu český název je pěkně pitomý a přesnější je opravdu Opět doma (Překlad anglického originálu). ()

splaty

Je libo přehlídka "White American teeth"? Tak to jste tu správně. A k tomu přidáme hromadu umělého smíchu a rádoby vtipných okamžiků. Uděláme z rozvodu příjemnou záležitost, z boje o prosazení se v práci drsňácky hrdou whatever záležitost. Přimícháme trochu toho vztahového napětí, a! Celebritu, celebritu přidejme! A nezapomeňme také vyvěsit vlajku! Trošku mě mrzí, že nebyl závěrečný zvrat(k)ový proslov před obecenstvem zakončený radostným potleskem tlustých afroameričanů. ()

motokuba

Jako pěkné, ale v podstate bez deje a bez naboje, proste clovek sedi a kouka na film, ktery od zacatku do konce jede na stejne vlne, je to jsk kdyby jste jeli jen po rovne ceste stovky kulometru a nebyla tam ani jedna zatacka. ()

sadsammy

Průměrná romantická komedie, spousta kliše a sympat'aků s úžasná Reese. Celkem se na to dá koukat třeba když jste spolu s kamarády nebo s rodinou, protože film je docela prostý a lehký, bude trochu smutných momentů a taky nemine i typical problems po rozchodu, které se hlavně dotknou hlavní postavy. Líbil se mi moc konkretně vztah mezi děti a těmi třema ztracenýma v životě klukama, kteří předpokládám byli vždycky super team a ted přijde na to, že jeden z něj a pak i druhej chtějí pracovat i samostatně a přitom neztratit své kamarády. Celý film prochází myšlenkou o víře v sebe sama a zvládnutí nadcházejících problémů. Koncovka je velmi dobrá, takže za mě je to čtyri hvězdy. Jednu jsem odpočetla za typický námět a za to, že ve mně to až moc nějak neprobudilo city, ale zas to nebylo také špatně. ()

Melodrama

tak 3 hvězdy, jenom kvůli Reese Witherspoon, komedie ? Vůbec jsem se nezasmála, bylo to chvílema a ž trapné :-( Škoda, šlo z toho vytěžit víc. ()