Který je ten pravý?

Home Again

Ktorý je ten pravý?

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2017, 97 min

Film je z môjho pohľadu, resp. jeho hodnotenia trošku nadhodnotení, pretože vždy vo filme ocením určitú dávku originality, ktorá tu bola. Myslím, že by bol z tohoto filmu veľmi podarený seriál (matka s dcérami, exmanžel + 3 chlapíci bývajúci v hosťovskom dome, čo sa predsa môže pokaziť). Reese výborná ako vždy, dalo sa na tom miestami aj zasmiať a rozhodne to bolo niečo iné než zvyšok filmov takéhoto typu.(13.9.2017)

• Primavera

Na komédiu málo vtipné, žiaden bláznivý úlet, pri ktorom sa s nadhľadom rehocete. Na drámu zas prihlúpa myšlienka. Je tu matka s dcérami, exmanžel, traja mladíci, ktorí sa jej postarajú o pokazenú skrinku, webovú stránku, zavezú dieťa do školy a v noci vyprášia matku, kde je pointa? Reese je výborná herečka, ale film ani jej talent ani pekný vzhľad neutiahol.(13.9.2017)

Toto nie je Stážista, Prázdniny či akákoľvek z klasických Meyersoviek. Dcéra legendárnej autorky, režisérky, scenáristky a producentky sa vo svojom debutovom celovečerom filme vybrala trochu inou cestou. Má to niečo z Allenovskej roztomilej nostalgie, Meyersovského milostného trojuholníka, ktorý vidíme v pätnásť rokov starej klasike Something's Gotta Give (vtedy Nicholson-Keaton-Reeves, dnes Witherspoon-Sheen-Alexander), no predovšetkým je to dospelejšie, uvedomelejšie. Kto pôjde na tento film ako na klasickú romantickú komédiu, bude možno na konci prekvapený tým, čo videl, pretože ono je to vlastne film o dospievaní ľudí v rôznych vekoch. Tínedžerka riešiaca svoje problémy z úskosťou, mladý muž hľadajúci odpoveď na to, čo znamená byť dospelý a potom Alice (Reese), ktorá sa snaží vymotať z kruhu ex-manžela a mladého milenca. Je to vtipné, je to funkčné, má to adektvátnu pointu. A samozrejme, Reese to tiahne od prvej minúty. Slabšie 4*(14.9.2017)

Nádhera :) Strašně milý film..není třeba se u filmů neustále bát, oddávat se akci, plakat u romantických klišé nebo brečet smíchy u přiblblých vtípků. Home Again (český překlad filmu se v tomhle případě opravdu nepovedl) je úžasný milý film..trošku komedie, trošku drama..v zásadě vás film zavede na hodinu a půl do L.A. plného velmi sympatických postav (zejména herci tomuhle filmu hodně pomohli) a originální zápletky..a zabaví, po celou dobu. O tom přece filmy jsou ne? Rozhodně můžu doporučit návštěvu kina..na ten film brzy zapomenu, ale potěšil velice a rád ho uvidím znovu :)(15.9.2017)

• Seniad

Bože proč, proč ?? Proč se vytvářejí tak komerční idiotské pičoviny proti kterým je běžná fekální studna filmové branže takovým skvostem ? Tak teď tu máme filmík přesně se hodící pro ty životem sklíčené vagíny, které dali prvnímu prasovředovi a teď jim nezbývá než sledovat tyto charakterově kurvící oplzlosti, které se vyzdvihnou nad ostatními obrovskou reklamní kampaní, a přitom máte film o piči, a to doslovně. Starý lulin je unavený hoblováním jedné jámy tak se sebere a vypadne, díra ale má dva záškuby na krku a musí jim najít nějakého zoufalého šaška jako náhradu za otcka, co si myslel jak si neužije s jinýma jinde. A tak se stane že si (ne)milá pí*a nabrnkne hned tři zoufalé katalogové buziče. No a nakonec ten fuj fuj zlý pitomeček doleze zpět bo mu žádná/ý jiná nedala. A máme tu klasické schéma přes den maminka zbytečných smradů, která má stejně jako všichni z Hovnovůdu, vše od předraženého, nevkusného, plastového jablka, a v noci se střídá v prznění zoufalých neúspěšných herců z porna. Sakra tenhle film by byl dobrý bukake můvií nebýt faktu že je to ROMANTICKÁ komedie určená ženám. V tomto případě fungující jako texaský masakr motorovou pilou určený dětem. Aneb 50 odstinů patetických hoven v roli vyzráteho promrdaného masa se dvěma potraty, a bez těch bitchiků a kravováním kolem, co tak žerou, vyžrané 40 leté netknuté panny. A já se zase musím ptát, jak se můžou tak intergaktické trapárny točit, kdo a proč má potřebu v nich hrát, a jaký mají dpč přínos divákovi. Znechutit seznamování, ukázat že každá svobodná matka je zoufalá šlápota? Já dávám odpad a je mi jasné že mě zdejší dav jednobuněčných organizmů onlajn vykastruje, ale kašlu s angínou na to. Když i film o prostitutce predy wůmn měl romantičtější nádech, a jakousi úroveň.(19.9.2017)