Který je ten pravý?

• Austrálie

• Nizozemsko

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2017, 97 min

Měla jsem asi moc velká očekávání, protože mám ráda filmy jako jsou Prázdniny nebo Nějak se to komplikuje (pořád nechápu to nízký hodnocení tady) a podle traileru to vypadalo na něco podobnýho... a jako jo, to prostředí je stejně kouzelný atd, ale děj byl prostě o ničem. Ale Reese můžu a ostatní herci jsou taky sympaťáci, tak aspoň tak. Mimochodem, kterej tydýt zas přeložil ten název? Bože(13.11.2017)

• Sany33

Je niekoľko tipov komédií. Sú také na ktorých sa zo srdca zasmejete či už kvôli ich stupidite alebo prekvapujúco prepracovanému humoru, potom sú takzvané oddychové komédie, ktoré sú plné pátosu a klišé ale vypnete pri nich mozog a dokonalo zregenerujete ducha a občas sa pristihnete že vám vystrelí kútik od nijakej tej dobre nafingovanej situácie. A tretím druhom sú komédie ktoré nemajú hlavu ani pätu snažia sa to hrať na humor ale príbeh je mätúci absurdný a v konečnom dôsledku vás donútia znenávidieť hlavného hrdinu, spochybniť každé jeho rozhodnutie a uvedomiť si pri záverečných titulkoch že ičlo o absolútne stratený čas a navyše som nasratí aj keď môj pôvodný zámer bol, že si oddýchnem. "Home Again" je práve tent tretí tip, veď ktorá žena so zdravím rozumom si nechá vliezť do bytu troch cudzích mužov a ešte s jedným z nich si urobí aj románik a do toho začne preciťovať lásku aj k svojmu ex ktorého si tiež postí nazad do baráku. Toto všetko sa odohráva v 97 minútovej stopáži tak si viete predstaviť o akú nehoráznu chobotinu ide. 15%(17.10.2018)

Rozpočet $12miliónovTržby USA $27,020,284Tržby Celosvetovo $37,225,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Neškodný rodinný film s ktorého trčí troška šablóna ale je v medziach stráviteľný. Reese už mierne stráca iskru ale v danej úlohe ešte ušla. /60%/(19.1.2018)

Je rodina důležitější než láska? V Který je ten pravý? rozhodně. A musím se přiznat, že jsem ústřednímu páru tak moc přál, že mě i přes pozitivní a neméně sympatické vyústění trochu rozesmutnilo. I když možná zbytečně. Těchto filmů vznikají ročně desítky ale tenhle má několik skvělých bodů, které ho sice nevynesou z vod příjemné průměrnosti, ale garantuji Vám, že při titulcích Vám bude příjemně a Vaše drahá polovička Vás přetáhne polštářem se slovy "Proč mi pouštíš Thory a podobný blbosti, když můžeme koukat na tak pohodový filmy?". Film má skvělý casting s vyčnívající a krásnější Reese než kdy dřív, spoustu jednoduchýho ale dobrýho humoru a minimum vážnější noty, která v těchto filmech ve 2/3 musí přijít (a obvykle pokazit dojem). Za měsíc sice nebudu možná vědět o čem to bylo, faktEm ale je, že jsem se dobře bavil, a přesně kvůli tomu jsem si to pouštěl.(1.2.2018)

Je čerstvě po rozchodu s otcem svých dvou dcer, a tak ji při oslavě čtyřicátin nenapadne nic lepšího, než si do luxusního domu nastěhovat tři mladé nadějné filmaře. Důvod? Už snad ani sám nevím. Ať se to někomu líbí nebo ne, Nancy Meyers je v žánru romantické komedie pojem. Jen její dcerka, pro kterou je tahle látka režijní a scenáristický debut, asi nedávala moc pozor, jak její matka pracuje s herci, jak pointuje jednotlivé situace, jak dává dialogu vtip i šmrnc, jak osobitě režíruje a jak přesně ví, kdy udeřit hřebíčkem na hlavičku. Hallie Meyers-Shyer hraje tak moc na jistotu, až to skoro otravuje. Neumí překvapit, neumí dojmout. Ve výsledku tak její dítko obsahuje až příliš málo romantiky a skoro žádný humor. Oscarová Reese Witherspoon je výrazná a nad ostatními vyčnívá, trio mlaďochů jí tím pádem nestačí, hoši mají velmi mdlé charisma, nějaké to tokání a konflikty nijak nestrhne. No, být nedělní deštivé odpoledne..(21.12.2017)