poster

Který je ten pravý?

 • USA

  Home Again

 • Slovensko

  Ktorý je ten pravý?

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2017, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • balcazar
  *

  Prvá reakcia po skončení filmu (a asi 92x počas neho) bola: Čo je toto za shit? Ale vážne, toto už je nový level romantickej komédie: nie je ani vtipná, a takmer vôbec romantická. Teda, smial som sa, ale skôr na tom, že to je fakt totálna hlúposť a na jazyku som mal otázku: komu niečo takéto vôbec napadne dať do scenára? Jedna hviezda za dvojicu dcér, ktoré film nezachránili, ale boli dosť v pohode a vtipné.(3.10.2017)

 • sidonka
  *

  Zbytečná komedie, kterou osobně opravdu nemůžu doporučit. Vcelku sympatičtí herci a pěkný dům se zahradou, bazénem a fontánou nemůžou nahradit chybějící obsah, jiskru, lehkost, chybějící děj. Film vede odnikud nikam, měla jsem dojem, že místo 97 minut jsem v kině strávila alespoň 3 hodiny. Nicméně například moje matka, které jsem koupila vstupenku jako jeden z narozenin. dárků se dobře bavila a některé divačky též. Svoje publikum si tato umělá romantika pro ženy zjevně najde, ale já opravdu čekala mnohem lepší oddechovou zábavu na jedno nedělní odpoledne.(5.11.2017)

 • Pepinec
  ***

  Ráno jsem si šel koupit boty a tvrdili mi, že jsou to čtyřicet trojky, i když jinak nosím čtyřicet dvojky, v poledne jsem šel do krámu pro máslo a řekli si o šedesát korun, i když jsem čekal tak půlku, no a odpoledne jsem šel do kina a tam se mi pro změnu snažili nakukat, že Whiterspoonový je čtyřicet, i když vypadala líp než dvacítka na pokladně. Já teda nevím, z jaké planety za námi Reese přiletěla, ale když už mám od včerejška v číslech profesionální hokej, mohl bych se taky vzepřít chlapskému čtyřbloku z filmu a myslet si, že ten pravý jsem tady jedině já. Tahle komedie asi fakt vznikat vyloženě nemusela, ale to spousta z nás tady a stejně nám nevadí, že tu jsme.(25.9.2017)

 • bearmeedek
  ***

  Čekal jsem spíš brak, ale chtěl jsem se, třeba chvíli, podívat na Reese W. Kupodivu mi nevadilo dívat se do konce. Jen jemně úsměvné a jemně romantické. Prostě příběh o náhodném seskupení lidí, které v životě tvoří náhoda. A samozřejmě musíme počítat s tím, že se to odehrává za velkou louží. Ale vůbec mi to nevadilo.(15.2.2018)

 • Necrotongue
  ***

  Když byla Reese Witherspoon mladší, filmům s ní jsem se vyhýbal, protože mi z nějakého důvodu lezla na nervy, ale v poslední době mě baví prakticky ve všem, kde hraje (podobně to mám i s Jennifer Anistone). Snímek samotný mě bavil hlavně v první půli, později humor vzdal souboj s romantikou a závěr na mě působil přímo naivně. Film mě sice nenaplnil nadšením, ale na druhou stranu to nebyla ani žádná katastrofa.(26.1.2018)

 • - Natáčanie filmu, rovnako ako aj jeho dej prebiehalo v meste Los Angeles. Dom, v ktorom sa odohráva väčšia časť príbehu patrí modelke Cindy Crawford. Tento dom predtým vlastnil aj producent Stephen J. Friedman. (MikaelSVK)

 • - Roli Alice měla původně ztvárnit Rose Byrne. (PaTeXx)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace