Alici je čtyřicet, má dvě děti, rozešla se s manželem a vrací se zpátky do města, kde se narodila a vyrostla. Zpátky ke kořenům! Doma si chce utřídit myšlenky a začít znovu od začátku. Vždyť život začíná až po čtyřicítce, říká se. Nemůže existovat lepší start než narozeninová party s kamarádkama! „Na svoje narozeniny to vždycky přeženu, utrhnu se ze řetězu..  a pak zpátky do normálu." těší se Alice. S návratem do normálu to ale nebude vůbec žhavé a její život nabere zcela nečekaný směr. Na oslavě potkává tři mladíky, s jedním z nich stráví noc a všem pak nabídne, že u ní mohou chvíli bydlet. Najednou má v domě o dost větší rodinu a také nebezpečně se rozvíjející romantický vztah, snad dokonce lásku. A pak se ve dveřích objeví bývalý manžel s kufrem v ruce. (Bontonfilm)

Trailer 1

Sany33

Je niekoľko tipov komédií. Sú také na ktorých sa zo srdca zasmejete či už kvôli ich stupidite alebo prekvapujúco prepracovanému humoru, potom sú takzvané oddychové komédie, ktoré sú plné pátosu a klišé ale vypnete pri nich mozog a dokonalo zregenerujete ducha a občas sa pristihnete že vám vystrelí kútik od nijakej tej dobre nafingovanej situácie. A tretím druhom sú komédie ktoré nemajú hlavu ani pätu snažia sa to hrať na humor ale príbeh je mätúci absurdný a v konečnom dôsledku vás donútia znenávidieť hlavného hrdinu, spochybniť každé jeho rozhodnutie a uvedomiť si pri záverečných titulkoch že ičlo o absolútne stratený čas a navyše som nasratí aj keď môj pôvodný zámer bol, že si oddýchnem. "Home Again" je práve tent tretí tip, veď ktorá žena so zdravím rozumom si nechá vliezť do bytu troch cudzích mužov a ešte s jedným z nich si urobí aj románik a do toho začne preciťovať lásku aj k svojmu ex ktorého si tiež postí nazad do baráku. Toto všetko sa odohráva v 97 minútovej stopáži tak si viete predstaviť o akú nehoráznu chobotinu ide. 15% ()

slunicko2

Klasická lehce křečovitá úsměvná červená knihovna s třemi milými kluky. 1) 30letá Hallie Meyers-Shyerová si po několika angažmá (jako dítě) v rodinných filmech asi řekla, že něco podobného spíchne i sama. Napsala si scénář, film zrežírovala, její matka a producentka Nancy zařídila účast Reese Witherspoonové a voilà. 2) Pěkní kluci mě u obrazovky udrželi. Především 26letý půvabný Pico Alexandr (Harry, chce chodit s Alicí), 28letý Jon Rudnitsky (scenárista) a 23letý Nat Wolff (vyzná se v počítačích). ()

necisty

Neobvyklý je tento film pouze závěrem, který není pro tento žánr typický. Bohužel mi přijde, že hlavní postavu spíše uráží a zobrazuje pouze to, že je nutné se smířit s tím, že nikdy nenajde toho pravého. Život je možná takový, ale když jdete do kina na romantickou komedii, tak vás tohle nepotěší. ... Cinema City Letňany ()

misterz

Totálne zbytočný snímok, úplne o ničom. Niečo sa tu síce herci snažili riešiť, pričom sa väčšinou všetko točilo okolo filmu, čo bolo sympatické, ale celkovo to nebola ani komédia, ani dráma a ani romantika. Všetko mi tu prišlo také nemastné-neslané, pričom od práce sa tu nepretrhli ani dve najväčšie hviezdy snímku - M. Sheen (viac mu to seklo v Tvajlajte) a R. Witherspoon. Ale na ňu sa aspoň dobre pozeralo. Proste nuda. Slabší podpriemer. 35/100 ()

Spiker01

Je to možná k podnět k posezení u psychologa, ale mé pubertální já značně ovlivňovaly filmy Reese Witherspoon a dodnes se rád na nějaký její film kouknu. Naštěstí vedle Home Again točí i kvalitnější kousky typu Big Little Lies, za které se nemusím stydět, že na ně koukám. Nicméně tedy abych nějak zakryl své zženštilé já, tak vám tento film, pokud nejste žena a nejlépe vyzrálá, nedoporučuji. Je to taková přiblblá komedie, která z většiny lidí vyvane ihned po výlezu z kina, ovšem já se prostě bavil nad tím, jaký absurdní námět se vlastně podařilo vytvořit. Reese je tady v podstatě dcerou zesnulého George Lucase (ať mi nikdo netvrdí, že tahle alegorie není úplně očividná) a postupně se na ní nabalí tři sympatičtí týpci, kteří buď chtějí spát přímo s ní nebo s odkazem jejího otce pod polštářem. No a je to prostě prča na uvolnění, která ve svém subžánru nenechází moc kvalitní obdoby. Minimálně poslední dobou. PS : Jon Rudnitsky nechť je mým BFF. ()

• Natáčanie filmu, rovnako ako aj jeho dej prebiehalo v meste Los Angeles. Dom, v ktorom sa odohráva väčšia časť príbehu patrí modelke Cindy Crawford. Tento dom predtým vlastnil aj producent Stephen J. Friedman. (MikaelSVK)