poster

Který je ten pravý?

 • USA

  Home Again

 • Slovensko

  Ktorý je ten pravý?

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2017, 97 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  **

  Áno, áno. Kríza ( ženského ) stredného veku, klišé ako po daždi ( aspoň, že v závere to uschne ), romantika skôr pre puťky a neprívetivý humor. Je to film, ktorý sem preliezol časom z osemdesiatiek a devädesiatiek, lenže s tým rozdielom, že vtedy to bolo zábavnejšie a dnešná doba se veľmi na trendy minulosti navnadiť nedokáže ( nehodlá ).(1.4.2018)

 • G..
  ***

  Měla jsem asi moc velká očekávání, protože mám ráda filmy jako jsou Prázdniny nebo Nějak se to komplikuje (pořád nechápu to nízký hodnocení tady) a podle traileru to vypadalo na něco podobnýho... a jako jo, to prostředí je stejně kouzelný atd, ale děj byl prostě o ničem. Ale Reese můžu a ostatní herci jsou taky sympaťáci, tak aspoň tak. Mimochodem, kterej tydýt zas přeložil ten název? Bože(13.11.2017)

 • vesper001
  ***

  Trojka jako lék na rozchod? Ále, přece nebudeme takoví troškaři. Reese se jednoho čerstvě zbavila a než se nadála, měla další tři chlapy v chalupě. Tedy spíš zajíčky, nadějné to začínající umělce. Časem se objeví i opelichaný budoucí exmanžel, kterému se zastesklo po rodinném krbu a full servisu. Jak tohle skončí – kupodivu docela rozumně, což se rozhodně nedalo čekat.(8.2.2018)

 • T2
  ***

  Rozpočet $12miliónovTržby USA $27,020,284Tržby Celosvetovo $37,225,000Tržby za predaj Blu-ray v USA Tržby za predaj DVD v USA ║ Neškodný rodinný film s ktorého trčí troška šablóna ale je v medziach stráviteľný. Reese už mierne stráca iskru ale v danej úlohe ešte ušla. /60%/(19.1.2018)

 • Primavera
  **

  Na komédiu málo vtipné, žiaden bláznivý úlet, pri ktorom sa s nadhľadom rehocete. Na drámu zas prihlúpa myšlienka. Je tu matka s dcérami, exmanžel, traja mladíci, ktorí sa jej postarajú o pokazenú skrinku, webovú stránku, zavezú dieťa do školy a v noci vyprášia matku, kde je pointa? Reese je výborná herečka, ale film ani jej talent ani pekný vzhľad neutiahol.(13.9.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace