Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lauře Marsové se dostalo neobvyklého paranormálního daru, o který však rozhodně nestojí. Z nevysvětlitelných důvodů je schopna vidět svět očima sériového vraha, před nímž se třese celá Amerika. S pomocí policejního detektiva se ho mladá žena pokouší zastavit... (oficiální text distributora)

Videa (1)

Trailer

Recenze (23)

Visáč 

všechny recenze uživatele

Herecky dosť preexponovaný thriller. Mladého Tommy Lee Jonesa, ktorý vyzerá viac ako šiesty člen Rolling Stones než policajný vyšetrovateľ, ešte prežijem. Ale Faye Dunaway je za čiarou. V niektorých chvíľach ťažko uveriť, že rok predtým získala Oscara za Network. Obávam sa, že tohle by režijne nad priemer nevytiahol ani Carpenter, podpísaný pod scenár. Cením štýlové zábery od ikony módnej fotografie Helmuta Newtona. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Americký snímek „Oči Laury Marsové“ má nějaké svoje problémy, co se scénáře týká, rozhodně to nemá nejnečekanější závěr, jaký byste si dokázali představit, ale příběh docela zajímavě graduje a díky skvělým hereckým výkonům je snímek velmi sledovatelný. I zde John Carpenter jako scenárista ukazuje, že měl skvělé nápady, jen tady to nebylo dotaženo k dokonalosti. ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Slovo paranormální se ve filmu většinou vyjímá. Ne ale když se to natočí debilně a klasicky staromilsky po Americku. Do toho hraje céčková hudba plná neuvěřitelnýho napětí a lidi se chovají jak blázni. Oči Laury Marsové jsem měl opravdu problém dokoukat. Nápad by možná byl, ale myslel jsem chvílemi, že z toho napětí zhebnu nudou. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Film, který mě potěšil áčkovějším obsazením - od pozdějšího režiséra Impéria vrací úder a Robocopa 2 Kershnera přes Fay Dunaway až po mladé Dourifa, Auberjonoise, Juliu a hlavně nečekaného Tommy Lee Jonese. Toho jsem takhle mladého ve filmu nikdy neviděl a už tady nehrál špatně. A samotný film? Nečekejte horor, tohle je klasický thriler se vším všudy. Žena v ohrožení, sériový vrah, neohrožený policista, láska a trojice podezřelých. Dalo by se říct neurážející tříhvězdičková pohoda se skvělým obsazením. Ovšem za finální twist musím přidat ještě jednu hvězdu, po dlouhé době mě fakt nějaká pointa překvapila. PS: Výborný dobový soundtrack plný discopecek - Boogie Nights, Shake Your Booty a geniální Let´s All Chant. ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

78 byl dobrý ročníky. Kromě mně vznikaly i zajímavé filmy. Tenhle by se dal označit za něco jako áčkově šilhající giallo po americku. Herecky fajn, Carpenterův scénář možná mohl být trošku odvážnější. Nakonec z toho je nijak neurážející mapínavý horrorový thriller s místy zajímavými sekvencemi. Ale Lulu bylo fakt škoda, to jsem málem obrečel. ()

Galerie (45)

Reklama

Reklama