Americký akční thriller o poldovi v nesnázích a padouchovi, který chtěl zabít dvě mouchy jednou ranou. Jericho Jackson je horlivý ale bezcitný policista. Je na stopě nepoctivého průmyslníka a než vyřeší případ, bude mít spousta lidí zlámané kosti. (oficiální text distributora)

montel

Jericho Jackson (Carl Weathers) je policista, kterého však šéf díky jeho horkokrevnosti a čuchu na průsery nepustí ven z kanceláře. Nyní ovšem dostává konečně pořádný úkol, má zastupovat policii Detroitu na městské akci, při které má být zvolen mužem roku Peter Dellaplane (Craig T. Nelson) s nímž má Jackson nevyřízené účty. Jackson navíc nachází mrtvého kamaráda, kterého má na svědomí právě Dellaplane a tak se Jackson rozhodne, že tohoto gangstera konečně pořádně skřípne. Rozhodne se na něj jít přes jeho krásnou manželku Patrice (Sharon Stone)...Průměrná akční podívaná se špetkou toho sarkasmu, navíc s krásnými herečkami jako je Sharon Stone nebo Vanity. Film sice nemá nijak propracovaný scénář, ale o to tady přece nejde. Pro Carla to byla první šance uchytit se jako hlavní akční postava. Prý se to nepovedlo, no mě až tak nevadil. 55% ()

Bluerider

Tenhle film jsem poprvé viděl někdy na přelomu 80. a 90. let z amatérsky nadabované videokazety a pamatuju si, že jsem díky výpadkům překladu příběh moc nepochopil. Po novém shlédnutí musím konstatovat, že to nebylo tím dabingem, ale že děj filmu je prostě tak zmatený až je nechtěně vtipný (vrcholem je scéna, kdy detektivovi pozadí celého případu vysvětlí dobře informovaná kadeřnice - to už je jako v "Police Squad"!). ()

CaptainPixel

Co proti tomu vy nafukove mate? Je to paradni 80's B-ckovej akcnak, plnej znamejch xichtu (Predator, Die Hard, Barb Wire...) , suchejch hlasek, fajn akce a PRAKTICKEJCH efektu. ()

Zemřel Carl Weathers

Zemřel Carl Weathers