Do mincovny vstupuje policie a Berlín vede zloděje do poslední akce. Podaří se jim uniknout s 984 miliony eur v kapse – a dostanou se ven živí a zdraví? (Netflix)

pichta

Finale. Americke finale, kde o chlp a fakt chlpok to vide. Taky zmiešaný pocit - režisér navodil v 2 seriach atmosféru toho aby sme držali zlodejom a nakoniec sa im to podarí. No vlastne su to zlocinci, ktorí maju sedieť. Tymto hodnotim spracovanie obsahu a atmosferu. Straty na oboch stranach su veľké. Našťastie je to fikcia. ()

negativ

Po nejslabším "ubrečeném" předposledním dílu pak tento trapně "akční". Všechny střelecké scény fakt zcela směšné, zásahová jednotka asi po lobotomii, Rio a Tokio samopaly z nějaké videohry s bonusem "endless ammo" a fraška, kdy Berlín vždy vystřílí celý zásobník do zdi, kde nikdo není, aby pak pod palbou spolu s vyděšenou rukojmí, která samozřejmě obsluhu kulometu měla v malíčku, zase nabíjel na další nesmyslné střílení do zdi. Nakonec vyleze z krytu, schytá asi 300 střel o úsťové rychlosti cca. 1000 m/s (všechny do hrudníku, do hlavy to měla zásahovka asi zakázané) a pak měl na montérkách asi 2 dirky. Pak mě docela pobavila taková drobnost, když ujížděli v náklaďáku a míjela je policejní auta, tak Helsinky zcela mimo mé chápání chytl pistolku, načeš mu profesor chytl ruku s takovým pohledem, jako "neblázni, nemá to cenu". No to jsem ještě nevěděl, že může být hůř... a to první díl třetí sezony. Tam moje tolerance s nesmysly dala stopku. ()

JarinDL7 odpad!

Lidé se zbláznili s tím hodnocením. Tolik nelogického chování a ty přesřelky s policií jsou fakt k smíchu. Rukojmí byli nakonec úplně k ničemu. Ukončení ušlo, ale za přestřelku na začátku dávám odpad. ()