Reklama

Reklama

Keanu - Kočičí gangsterka

  • USA Keanu (více)
Trailer 1

Keegan-Michael Key a Jordan Peele alias mimořádně populární komediální dvojka se představí v rolích bratranců Clarence a Rella, kteří sice žijí ve městě, ale nemají ponětí, jak to v něm chodí. Když se Rellovo milované koťátko Keanu stane obětí únosu, začne se tahle beznadějná dvojice - ve snaze proniknout do pouličního gangu a získat milovaného mazlíčka zpět - vydávat za nemilosrdné zabijáky. Neuvěřitelně roztomilé koťátko se ovšem stane natolik oblíbeným, že boj o jeho přízeň přeroste ve válku gangů, takže naši dva bezděční hrdinové musí vzít zákon do svých rukou. (Magic Box)

(více)

Videa (1)

Trailer 1

Recenze (72)

EvilPhoEniX 

všechny recenze uživatele

Key a Peele je má oblíbená dvojice, jejich skeče jsem zhlédl snad všechny a patří ke špici, byl jsem teda zvědav jak naloží se svým prvním filmem a bohužel není to ono. Zde je problém, že si film nerežírovali sami, tedy nemáme tak vytříbený vizuál jak ve skečích, humor není tak kvalitní a zvratů je minimum, vlastně překvapí jen ten závěrečný. Přišlo mi, že byli celkem nesví ve svých rolích, ve skeči hrají jak na oscara, zde docela přehrávali. Docela zklamání. 55% ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Asi žádný krátký skeč jsem od Keye a Peela neviděl, o to více mě však překvapilo, že cca v první půlhodince jsem se dobře bavil. Úvodní a závěrečná sekvence je v korespondenci s líbivou skladbou naprosto perfektní a jediné, na čem tohle duo ztroskotalo, je holt formát celovečerního filmu, které nebylo možné řádně vyplnit vtipnými gagy po celých 90 minut. I tak ale překvapivě lepší, než jsem jen mohl doufat PS : má to potitulkovou scénu...6/10 ()

Reklama

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Kočičí gangsterka na úrovni. Víc se z toho nápadu asi fakt vymáčknout nedalo. Přitom mám pocit, že film funguje jen v momentě, kdy se na scéně objeví koťátko. V tu chvíli se vyšvihne filmařská roztomilost na nejvyšší možnou metu a divák dostane přesně to, co chce. Jenže koťátko je na scéně jen párkrát a o zbytek se starají dva srandisti, kteří jedou hodně specifickej a dost americkej humor a tím tenhle film trošku zabíjej. Vtipnej je, ale jenom někdy. Rozhodně ne pořád. Nicméně si myslím, že podtitulek k filmu by měl být: „Každý kdo se na tento film nepodívá, způsobí, že na světě umře jedno koťátko.“ Takže se koukejte naladit na stejnou kočičí vlnu, ať i Váš obývák přetejká kočičí roztomilostí na úrovni Mňau TV. ()

juta 

všechny recenze uživatele

Už dle názvu bylo zřejmé, že půjde o ptákovinu na odreagování, ale že by to mohlo být až tak vtipné a chytlavé, tak v to jsem teda nedoufal. Ústřední dvojička, hrající si na tvrdé gangstery je nejen vtipná, ale dobře se na ně i dívá a postupem času si je zamilujete a ani vám nebude vadit, že kočka Keanu se ve filmu téměř nevyskytuje. To ale právě skvěle nahrazuje tato nigga dvojka. Lepší čtyři. ()

Wacoslav1 

všechny recenze uživatele

Mno moc mě to nebavilo. To koťátko je každopádně luxusní a hlavně za něj dávám ty 2* i když je na scéně jenom okrajově. Zbytek je nuda a křeč. Mě holt tenhle styl humoru kde každá druhá hláška obsahuje slovo negře, až na výjimky moc nebere. Hlavní hrdinové se jakože snaží furt hrozně cool hláškovat, ale moje sympatie si nezískali. Překvapí snad jenom pár celkem drsně odpravených postav střelnými zbraněmi, ale ani to mě nestrhlo. Ps : Pokud nemáte rádi kočky či dokonce zastáváte názor, že mačky jsou zlo, vyhněte se tomu.30% ()

Galerie (40)

Zajímavosti (7)

  • Celosvětová premiéra proběhla 13. března 2016 na filmovém festivalu South by Southwest v Austinu (Texas, USA). (ČSFD)
  • Po závěrečných titulkách přijde ještě jedna scéna. (kellne)

Reklama

Reklama