Keanu - Kočičí gangsterka

Keanu

Akční / Komedie

USA, 2016, 100 min

• Martin29

Pokud bych to měl brát jako komedii tak slabé zasmál jsem se jen u Anny Farris a při scéně v tom autě jak zpívali George Michaela jinak bída. Pány neznám slyším o nich poprvé každopádně mě příjdou vtipnější než třeba takový trapák jako je Seth Rogen ( navíc plusové body za to, že nejsou tlustí jak prase a nevalí samé sexistické vtipy) . Do kina na to jít litoval bych peněz za vstupné.Podobně laděný Můj Soused Zabiják 1,2 je daleko na vyšším levelu.(14.8.2016)

Já to věděl, věděl sem že kočky šéfujou drogovému podsvětí, takže jo, v tomhle ohledu to beru jako dokument. Nicméně tohle je další, typická přisprostlá černošská komedie, který je spousty, tady sou však Jordan Peele a Keegan-Michael Key, kteří se proslavili se svým, serošem Key and Peele. A jako jo, je to takový průměr, místy to přehrává, místy je to teatrální, ale zase žádný hovnový humor. Keanu/kočičák, je super a má svoje dobrý momenty. Takže jo, nic zázračného, nic vyloženě špatného, solidní průměr i nějaký ten vtip se vydaří.(31.12.2018)

Kočičí gangsterka na úrovni. Víc se z toho nápadu asi fakt vymáčknout nedalo. Přitom mám pocit, že film funguje jen v momentě, kdy se na scéně objeví koťátko. V tu chvíli se vyšvihne filmařská roztomilost na nejvyšší možnou metu a divák dostane přesně to, co chce. Jenže koťátko je na scéně jen párkrát a o zbytek se starají dva srandisti, kteří jedou hodně specifickej a dost americkej humor a tím tenhle film trošku zabíjej. Vtipnej je, ale jenom někdy. Rozhodně ne pořád. Nicméně si myslím, že podtitulek k filmu by měl být: „Každý kdo se na tento film nepodívá, způsobí, že na světě umře jedno koťátko.“ Takže se koukejte naladit na stejnou kočičí vlnu, ať i Váš obývák přetejká kočičí roztomilostí na úrovni Mňau TV.(19.8.2016)

Normálně bych se na takovou komedii nedívala, ale jako kočičí máma jsem do toho ze zvědavosti šla. Ano, kočička, byť je to to, oč v celém filmu na první dobrou běží, se tam objevuje minimálně, ale stojí to za to. Za normálních okolnosti, pokud bych se na film tedy dívala, bych dala hezké tři hvězdy. Kvůli kočičce a tomu, že jsem se na film dívala, dodívala se na něj a ještě mě scénář na konci dokázal překvapit, nemůžu jinak než dát hvězdy 4 :)(1.1.2020)

Už dle názvu bylo zřejmé, že půjde o ptákovinu na odreagování, ale že by to mohlo být až tak vtipné a chytlavé, tak v to jsem teda nedoufal. Ústřední dvojička, hrající si na tvrdé gangstery je nejen vtipná, ale dobře se na ně i dívá a postupem času si je zamilujete a ani vám nebude vadit, že kočka Keanu se ve filmu téměř nevyskytuje. To ale právě skvěle nahrazuje tato nigga dvojka. Lepší čtyři.(7.9.2017)