Série(3) / Epizody(49)

Vasilij Petrovič Goloborodko (Volodymyr Zelenský) je charismatický i chytrý středoškolský učitel dějepisu, který po rozvodu žije v bytě svých rodičů. Jeho život se zásadně změní v okamžiku, kdy jeden z jeho studentů zaznamená na mobil jeho proslov, ve kterém se ostře vymezuje proti korupci na Ukrajině a záznam následně umístí na sociální sítě. Video s naštvaným učitelem se záhy stane internetovou senzací. Studenti pro svého učitele navíc zorganizují crowdfundingovou kampaň na podporu jeho kandidatury v ukrajinských prezidentských volbách, což nakonec jejich ohromeného učitele dovede k vítězství v prezidentských volbách. Po prvotních rozpacích se se svou novou rolí postupně sžije a rozhodne se, že se jako prezident zaslouží o vymýcení korupce ve své vládě. (Voyo)

Recenze uživatele Cheeter k tomuto seriálu (53)

Sluha národa (2015)

S postupujícím časem se seriál horšil, což by asi nebylo tak překvapivé. Jenom ta rychlost byla chvílemi překvapující. První díly se za mě povedly, dostávání se k moc a snaha něco se zemí udělat byly fajn. Pak to začalo být přinejmenším zvláštní, spíše až nepochopitelné. ()

Série 1 (2015) (S01)

První řada Sluhy národa nepřinesla nějaké velké překvapení, ale očekávání nezklamala. Jsou tu momenty ovšem k nezaplacení, nicméně příběh je poměrně jednoduchý. ()

Epizoda 1 (2015) (S01E01)

První dvojdíl nebyl zlý, klasická přeměna, když se z nikoho stane někdo. Děj byl nicméně dost přímý, ale to se dalo u sitcomu čekat. Teď uvidíme, jak si povedou další části. ()

Epizoda 2 (2015) (S01E02)

Epizoda 3 (2015) (S01E03)

Jak zaměstnat nového prezidenta? Představte mu veškerý personál! ()

Epizoda 4 (2015) (S01E04)

Byť zde byli dvě hlavní místy, vydaly za hodně. Nácvik proslovu a samotná inaugurace se povedly. O tom žádná. ()

Epizoda 5 (2015) (S01E05)

Transfer moci byl ta lepší část, ale přestavba bytu nic moc... ()

Epizoda 6 (2015) (S01E06)

"Putina svrhli!" To byla hodně perla. ()

Epizoda 7 (2015) (S01E07)

Vypadá to na stavbu Potěmkinovy vesnice. Pardon, Goloboroďkovi. ()

Epizoda 8 (2015) (S01E08)

Nepotismus dosáhl další úrovně. No, jsem zvědavý co angažovaní spolužáků zemi přinese. ()

Epizoda 9 (2015) (S01E09)

Epizoda měla velmi jednoduché schéma, nicméně některé dialogy byly poměrně dobré. Ale chtělo by to nějakou pecku, protože jinak s tímto nevydrží dlouho. ()

Epizoda 10 (2015) (S01E10)

Gruzínec? Ne Armén. Vy jste inovátor. - Některý hlášky jsou sice k nezaplacení, ale celkově je to spíš takový lehký nadprůměr. ()

Epizoda 11 (2015) (S01E11)

Když se tak nad tím zamyslím, tak takhle část byla asi nadprůměrná. Byť od začátku mi bylo jasné, že to nebude jenom tak. ()

Epizoda 12 (2015) (S01E12)

Jo daně, to byl, je a bude problém. ()

Epizoda 13 (2015) (S01E13)

Celá epizoda spíš taková mdlá a přijde moment, který člověka rozseká. "Kdo neplatí, je Moskvan!" ()

Epizoda 14 (2015) (S01E14)

Obdobný scénář jako při předchozí epizodě, akorát zde byl zlatým hřebem soudce-mnich, který vynášel rozsudky. ()

Epizoda 15 (2015) (S01E15)

Jak se kradlo, krade a krást bude... ()

Epizoda 16 (2015) (S01E16)

Ten kolotoč ministrů a závěrečný prostor stály za to. Ale tu indickou návštěvu jsem nějak nepochopil, kde došlo k tomu skoku. ()

Epizoda 17 (2015) (S01E17)

Sklad keramických cihel a opilci? No nevím... ()

Epizoda 18 (2015) (S01E18)

Probuzení se po kocovině a scéna s EU byly k nezaplacení. ()

Sluha národa s Volodymyrem Zelenským na Voyo

Sluha národa s Volodymyrem Zelenským na Voyo

28.03.2022

Voyo uvádí ukrajinský satirický seriál Sluha národa s Volodymyrem Zelenským o středoškolském učiteli dějepisu, který díky virálnímu videu nakonec stane v čele státu. Vasilij Petrovič Goloborodko … (více)