Nicota

(festivalový název)

Počas nočnej zmeny nájde Daniel (Aaron Poole) zraneného chlapa a ihneď sa ho snaží dostať do nemocnice. Tých v okolí nie je mnoho, takže musí využiť tú, ktorá má byť čoskoro uzatvorená. Po príchode na miesto však zisťuje, že pacienti s personálom sa ocitli pod útokom monštier a aj keby chceli uniknúť, čakajú na nich vonku členovia neznámeho kultu s dýkami v rukách. (Marceloo)

zipS

Slabsie tri hviezdy. Atmosfera naparadu, herci neopozerani, pravdepodobne pozicani dakde z amaterskeho miestneho divadla. Strih scen velmi velmi biedny, za taky strih by si niekto zasluzil pohlavok.. taktiez ani nelogicnosti u hororu asi nebudem vypisovat. Malo to celkom potencial, ale samozrejme to zasa niekto poqurvil. No ta atmosfera je na kraajanie ! :) ()

Bloodsnake83

Na mě trochu moc psycho. Před deseti lety by se mi to líbilo a film bych si řádně užil, ale posunul jsem se trochu k jiným žánrům. Věřím že své fanoušky si najde. Temná atmosféra, krvavé scény, vyhrocené situace. Vcelku zajímavý počin. ()

joemikes

První půlhodina nadějná, zbytek nepochopitelná sračka. K dokoukání této slátaniny mi dopomohl bůh a lahev vína, amen! ()

lajkus

SPOILERY... Film za 3* + 1* za odvahu tvůrců... Nejvíc mě na filmu sralo, jak vykrádal a kopíroval takové klasiky jako jsou Anděl na horách, Babovřesky, Deník Bridget Jonnesové a Zootopia... UPDATE : Po druhém shlédnutím musím konstatovat, že kanaďané také ve skrze zkopírovali témata a režisérský styl české režisérky Allice Nellis... Že se nestydí... ()

WugWugs

Pre mňa za mňa nech film vykráda aj Toma a Jerryho, hlavne nech je dobrý. The Void je dobrý, tak ako je 3 dobré hodnotenie, ale nič nadpriemerné. Celkovo chýbajú kvalitnejšie filmy inšpirované Lovecraftom, a tým nemyslím len chápadlové bububu - preto chcem, aby pokračovanie zostalo tam, kde sa jednotka skončila. ()

dalver

Autori sú evidentne nadšenci do žánru a je znať, že ho obľubujú v akejkoľvek podobe. Od ich Father´s Day, ktorý vyšiel pod Tromou je The Void krok absolútne iným smerom. Z koho si najviac berú príklad je zrejmé na prvý pohľad, ale mne takýto miš-maš absolútne vyhovoval. Gore i efekty slušné, film nedesí, ale pozerá sa naň výborne. ()

Martin29

Neskutečná slátanina. Čekal jsem horor o nějakých monstrech co budou napadat návštěvníky nemocnice místo toho jsou dostal jakési démony 2 monstra z nichž obě vypadají trikově hůře než filmy od Asylumu a jakési sektisty v bílém prostěradle s trojuhelníkem (asi to byla pyramida) na hlavě. O nějakém scénáři,logice (ženská porodí cca 5 metrové monstrum jak se v ní tak velké asi vzalo to jako od určité doby rostlo nadpozemskou rychlostí nebo co) a hereckých výkonech si též můžeme nechat zdát takže zde máme chlápka co přišel o dítě, ale světe div se má u sebe ženskou co bude rodit a druhou,která taky přišla o dítě. Její manžel je pro změnu policista, který se tam světe div se zrovna nachomýtne a takových náhod je zde několik. Vrchol stupidity příjde na konci kdy to přežije jakýsi týpek co neumí mluvit a ženská co zde dělá stážistku. 40 procent za začátek kdy to má slušný náběh. P.s. je my jedno, že se to opírá o Lovecrafta z toho se neudělám jak někteří a když už teda tak radši The Creature Below ()

karelhura odpad!

Panebože to byl blábol. Tak si říkám 60%,podívám se po dlouhé době na nějaký horor. V rámci oběktivity jsem to nakonec vydržel, ale dalo to fušku. To fakt někdo zabíjí čas něčím takovým. Nechci se dotknout těch kteří tenhle skvost vychválili ale já přišel o 2hodiny života. ()

Lucka114

1* za nechutnosti-mohlo ich byť viac :-) druhá * za geniálne urobený trailer, ktorý ma bavil viac,ako film samotný... ()

DyingAngel

Veľké očakávania a nakoniec obrovské sklamanie! Podľa opisov a traileru som očakávala Lovecraftov svet a kozmické hrôzy, ktoré sú pre jeho poviedky typickými motívmi, no to som radšej mohla večer stráviť pri jeho knižkách, než pri tomto divnom výplode nudy, nezmyslov a nepochopiteľného finále. Po prvom súboji s príšerou, ktorej chápadlá vyrastali zo všetkých ľudských otvorov, som bola ešte celkom zvedavá, čo príde potom..Aj zvláštne atmosferické zábery dodávali filmu invenčný efekt, aj to psycho správanie nemocničného personálu malo šťavu, no keď prišiel záver.. jedným slovom "divné", ako keby sa niekto pokúsil spojiť Hellraisera s Lovecraftovým konceptom viacrozmerného sveta a vyjde z toho len nezmyselný opar hmly.. ()

Wyrmhord

Je jasné, že ak je váš rozpočet jedna nemocnica a namiesto filmárske tímu máte partiu pacientov, natočíte pičovinu. Ak chcete stráviť 90 minút príjemnejšie, pozrite si niečo z produkcie Brazzers. Profesionálnejší tím, viac peňazí, a aj herci to "zahrali" lepšie. ()

bosch02

Sice som ten koniec velmi nepochopil a chybalo mi aj nejake to vysvetlenie zaveru. Nejaka pointa, rozuzlenie, no ako celok to vobec nebolo spatne. Film mal skvelu temnu atmosferu a myslim ze stal za vzhliadnutie. Za malo penazi vela muziky. ()

Korra

To si tak pejsek s kočičkou, totiž Jeremy Gillespie a Steven Konstanski chtěli upéct horor... A dali do něj všechno, co je napadlo. Divné lidi ohrožující skupinku v domě ve stylou You´re next. Apokalypticky temné nebe. Pošuky se zbraněmi. Nákazu. Víc pošuků. Ožívající mrtvé a lovecroftovské potvory bezbožných tvarů. Manželskou krizi. Těhotnou ženu v ohrožení. Upálení. Démona z dávných časů. A někonec záběr na pyramidu na "onom světě", která se stala zřejmě dočasnou branou do světa našeho. Věřím, že na papíře to znělo dobře, ale na monitoru to už ve mě nevyvolalo ani ždibec napětí, spíš občas nevěřícný úsměv. Kdyby se The Void nebral tak smrtelně vážně, mohla z toho být poklesle zábavné, ale takhle je jen nepovedené. ()