Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a volání o pomoc. Televize Prima přináší na obrazovky novou sérii příběhů z každodenní policejní praxe. Život nám přináší různé situace a jsou i takové, které nedokážeme vyřešit sami a potřebujeme pomoc mužů a žen zákona. Policisté v pořadu řeší drobné delikty a přestupky, ale i konflikty mezi manžely a podezření z trestných činů . Některé případy mohou sloužit jako varovaní, jak se nenechat podvést a okrást. Jiné příběhy vyvolávají úsměv, končí dobře či nápravou. A jsou i případy, kde není jiná možnost než pachatele zatknout a odvést na služebnu. (TV Prima)

zeleznak odpad!

Zpristupnete internet vsem seniorum!!! Ti to hltaji plnymi dousky a zasnou nad tim, kam ten svet speje. Na druhou stranu si tim zvysuji adrenalin v tom pozitivnim slovasmyslu a musi zapojit vsechny smysly vcetne premysleni. Si clovek nevybere 🤷‍♂️ ()

MekGajvr

Pořad ve stylu Soudce Akexandr a dalších 3,14ovin na TV Barrandov, ovšem méně debilní a celkem realisticky zpracovaný. ()

Duffman 97

Tady někoho zjevně inspirovala "kvalitní" produkce TV Barrandov. Pořad o "skutečných" zločinech s "reálnými" policisty.No...nedalo mi to a musel jsem to zkouknout.A upřímě jsem se královsky bavil.To jak účastníci vystupují je tak k smíchu že tomu prostě nejde dát odpad :D Ještě ať tam hodí všeznalého Honzíka Musilů s ustaraným výrazem a bude to úplně dokonalé. ()

Hugo_brunasi

I když hodnotím tak, jak hodnotím, nevidím to až tak negativně. Jasně, herecký výkony jsou jaké jsou, ale koho tam čekáme? Aby to odpovídalo popisu, je logické, že tam nedají to nejlepší, co dokáže česká kultura nabídnout. Takže mi komentáře stylu: "příšerné herecké výkony" nedávají úplně smysl... mě to k takovému pořadu prostě sedí. Kdo čeká celovečerní holywoodskou reality, bude rozhodně zklamán. Kdo chce úplně vypnout mozek, je to pro něj ideální. Neříkám, že se na to dá koukat pořád, ale oceňuji formu něčeho, co tu pravděpodobně ještě nebylo (alespoň z pořadů natočených v tuzemsku) ()

milous11 odpad!

Věti krávovinu jsem v životě neviděl. Všechno nahrané, umělé až to bolí. Co si jako my lidé z tohoto pořadu máme vzít? ()

kristovanoho odpad!

Nějaká moudrá hlava si asi řekla, že fízlové jsou pořád ještě za moc malý kokoty a tak je potřeba jim naložit ještě víc a udělat z nich ultrakokoty. Myslel jsem, že větší odpad, než je modrý kokód, už Prima zplodit nemůže. Opět jsem se zpletl. ()