Reklama

Reklama

Videa (3)

Trailer 2

Recenze (15)

ARI50 

všechny recenze uživatele

Po druhém zhlédnutí jdu teda trochu víš, ale nic extra jsem stejně nedostal, hudba slušná, příběh zajímavý ale ne ohromující. Sparks je bůh a k tomuhle se to nemůže přirovnat. Romantický film který se až moc snaží udělat slzy a nádherný příběh, ale nestalo se to tak. Zajímavé a určitě zase někdy kouknu, Liam se mi tam prostě nehodil. ()

Aljak 

všechny recenze uživatele

Atmosféra presne ako pri Sparksových filmoch, akurát tu chýbal nejaký dramatickejší zlom, na ktorom by stála pointa celého príbehu. Prakticky neviem, čo by som v tomto filme vlastne vyzdvihol - postavy bez charizmy, dialógy biedne, piesne priemerné, scenár plný klišé a dramatické zlomy takmer žiadne. Napriek tomu sa na to dalo pozerať a dať tomu hodnotenie Odpad by bolo dosť nefér. Každopádne, na priemer tohto romanticko-dramatického žánru sa to ani len nechytalo. Mimochodom, tamten alibistický argument, ktorým to sa na konci Liam "ospravedlnil" za ten útek, to bolo ešte horšie ako typické klišé výhovorky (Si pre mňa príliš dobrá, Nezaslúžim si ťa, a podobne). Žasnem... ()

Reklama

silentname 

všechny recenze uživatele

Áno, je to plné klišé, áno neponúka to dokopy žiadnu veľkú dávku originality a je to doslova romantický film na zabitie času. Ale keď to človek od toho čaká, dokáže byť reálne z toho aj nejako výrazne sklamaný? To už nechám na vás, no za seba hovorím, že som za to jedno pozretie aspoň trošku vďačný. Hudba vo filme sa mi celkom páčila a tempo filmu bolo celkom okey. Plus mám pocit, že Alex Roe a Jessica Rothe majú celkom schopnú chémiu a dáva to filmu trošku lepší nádych. Malá holka, ktorá hrá Billy je podľa mňa skvelá a má pár dobrých hlášok. A celkom pochválim aj Johna Benjamina Hickeyho, ktorý hrá Liamovho otca. Myslím si, že vedel tú rolu dať správne a príjemne sa mi na to pozeralo. Je ten príbeh neskutočne starý a otrepaný? Áno! Viete presne odhadnúť odkiaľ sa posunieme kam? Úplne dobodky. Ale postavy tomu vedia dať srdce a nejaký charakter, takže v mojich očiach ide o jedno príjemne priemerné romantické zabitie času. S dobrou hudbou. Hodnotenie: C+ ()

DserCom 

všechny recenze uživatele

Klišé, klišé, klišé a pak zase klišé. Malá sedmi léta holčička Billy, co pobrala všechnu moudrost světa dospělých svou miloučkou povahou sbližuje své dva rodiče zpátky k sobě a na kytaru hraje perfektně hned jak ji vezme do ruky. Její otec, velice slavný country muzikant (ve filmu je jeho sláva vyobrazena takřka jako třeba u Eda Sheerana, což buďme upřímní.... Coutrey není tak oblíbený hudební žánr...). Žije osamocený život a snaží se unést tíhu slávy. Na začátku se jeví jako sukničkář. Nicméně každý den, po dobu osmi let, poslouchá hlasovou zprávu od své bývalé snoubenky Joise (matka Billy), která se mu snaží sdělit něco velice důležitého, vyznává mu lásku, a prosí ho, aby se ozval, což pochopitelně neudělá. Když se mu jednoho dne rozbije onen velice starý telefon. Uvědomuje si ještě víc, kolik pro něj zpráva a především Joise znamená. (což působí hrozně hloupě) V ten den se taky ve zprávách dozví, je jeho přítel z rodného města zemřel, vydává se tedy zpět domů. Zde se opět shledá s Joise, kterou před tím opustil v den jejich svatby. Poté zjistí, že má dceru, právě zmiňovanou Billy, všichni se sblíží. On si začne uvědomovat, co všechno mohl mít, kdyby ji tenkrát neopustil. Vše si odůvodňuje smrtí své matky a tím pádem strachu ze ztráty dalších blízkých lidí. Budiž mu tedy odpuštěno... Ach Joise, ty sentimentální Joise... Je to zkrátka absurdní a nedůvěryhodné klišé. Vlastně to není ani moc romantický, spíš hloupý. A jestli bych doporučila tenhle film? Pokud chcete vidět film, který prostě nemůžete brát vážně, (což nedává moc smysl, ale je to sranda) film, který je naivní, kýčovitý, sem tam trapný, tak ano. Dobře se pobavíte. Nicméně , že bych na to šla třeba do kina, to se neumím představit. Tu jednu hvězdu dávám, z jednoho důvodu. Ačkoliv je film hrozně umělý a nevěřím tomu příběhu. Ty jejich kytary prostě zněly dobře. Jednoduše řečeno, tenhle film se nepovedl. 30% ()

bourec 

všechny recenze uživatele

No,je to taková slaďárna,alebudiž.Na film mě nasměrovala J.Rothe a film Všechno nejhorší,protože fakt je ,že vypadá skvěle.Jinak bych ten film přešel jak hovno na trávníku.Dá se to bez újmy,jenom hlavní roličku jejího protějšku bych dal někomu víc s charismatem.Tohle byl nevýraznej týpek.Jinak v poho.60%. ()

Galerie (20)

Reklama

Reklama