Minifilm k veleúspešnému hitu Michaela Jacksona sa považuje za prvý videoklip natočný cinematickým prístupom a ako v prvom sa tu vyskytujú herecké pasáže takže akoby sme sa nepozerali na klip ale na krátky filmový muzikál. Thriller v 90tych rokoch vyhral cenu MTV za najlepší klip a dodnes je jedným z najoceňovanejších videoklipov vôbec. (JohnFarst)

Sintiroma

Jako velký fanoušek MJ a jeho tanečních kreací dávám nejvyšší hodnocení.Super hudba a taneční fígle.Michael nasadil laťku svého hlasu tak vysoko že nikdo jiný by to snad nedokázal,dokonalé vcítění do hudby,souhra pohybu s hudbou.Už ten nápad:Tančící zombie!Michael dokazuje světu že je Génius. ()

Mangano

Asi nejslavnější videoklip na světě. Téměř čtvrthodinový Thriller hrála tehdy začínající MTV denně 3x za hodinu. Titulní píseň z dodnes světově nejprodávanějšího alba všech dob jen utvrdila místo Michaela Jacksona na hudebním trůnu. Klip k písni ruinoval rasové bariéry jako rozjetý vlak a v 80. letech snad nežilo dítě, které by doma před televizí netancovalo legendární zombie choreografii. ()

jcall2bad

Thriller jako píseň samotná mým uším moc nelahodí, ale na tenhle klip se kouká skvěle. Ještě černý Jackson je zde nepochybně ve své nejlepší formě a má to i, světě div se, hutnou atmosféru. ()

dawexx

Prvotřídní horor a skvělá hudba k tomu, to vypadá skoro jako Thriller od Michaela Klaksona. Na rok svého vzniku teda rozhodně super - Jackson dal najednou pojmu videoklip úplně nový rozměr. Jediný, kdo snad ještě v té době točil opravdu zajímavý klipy, byli Queeni. ()

Qer

Tohle je opravdu klasika mezi hudebními klipy. Výpravné, drahé, rytmické, vrcholně popové. Skvělé! ()

nehodnotit

Ano, dneska působí triky použité v Thrilleru až trošku směšně a nemůžou ohromit, ale pořád je tu nápad, výjmečná délka, absolutní převrat v klipové tvorbě...třesky plesky. Prostě je to jeden z nejskvělejších Michaelových počinů a je to pecka! Cause this is Thriller!! ()

TONYNKO

Keď som bol malý, uplne som sa toho bál, ale to dajme bokom :-). Moja obľubená pesníčka vo vizualne skvelom videoklipe, to je to hlavné. 10/10 ()

Krastom

Sice jsem vyrůstal v jinačích letech na jiné muzice, ale Thriller je luxusní. Choreografii z tohoto videoklipu považuji za nejlepší, jakou jsem kdy viděl. ()

PRINC1

Ten fantastický talent tj. zpěv ,tanec prohospodařil ano byl to jeho život a také s ním tak naložil ,Velká škoda. ()