Missy, dcera Macka Phillipse (Sam Worthington), je unesena a důkazy o tom, že byla pravděpodobně zavražděna, se najdou v opuštěné chatrči uprostřed oregonské divočiny. O nějakou dobu později obdrží Mack, utápějící se v nejhlubší beznaději, podivný vzkaz, ve kterém ho pisatel zve na víkend do chatrče. Přestože Mackovi jeho vlastní počínání připadá nanejvýš pošetilé, vrací se jednoho zimního odpoledne na toto místo, aby znovu vkročil do samého středu svých nejtemnějších nočních můr. To, co tam najde, mu navždy změní život. (Magic Box)

alphatown

Film jsem zatím neviděl, jen četl knihu. Názory zde se velmi hrotí do dvou táborů. Chtěl jsem vysvětlit, že ten příběh je podle skutečné události. (pro toho kdo tomu chce věřit) a že je pro křeťany i nekřesťany aby poznali svůj omyl o svých představách o povaze křesťanského Boha. (Kdo tomu chce věřit.) ()

stret

Sofistika - v celom negatívnom význame tohoto slova. Ukážka, ako sa slovami zdanlivo dá vytvoriť ideová konštrukcia a obhájiť ju. Presnejšie - obhajovať ju tak, že mnohí vypnú kontrolu konzistencie konštrukcie a argumentácie - dokonca aj filmovými kejklami - a uveria. Slabšia povaha ľahko uverí a podľahne. Film má aj rad pozitív, a nezaslúži si v jeho hodnotení rýchle a vzdorovité zašliapnutie od latentných kresťanov. ()

xray0045

Je to nabozenska agitka v barve. Nektere filmy s nabozenskou tematikou umi byt docela nenasilne a ateista to snese bez zapalovani krucifixu. Prikladem muze byt Joshua nebo Zazrak z nebe. Chatrc ale tak desne tlaci na pilu, ze od urciteho okamziku se to skoro neda sledovat. Ve finale se dozvite, ze jedina spravna cesta je delat si co chcete vcetne przneni malych holek, protoze buh vam stejne odpusti a bude vas milovat. ()

Akinaz

Film se nese v poklidném duchu, i když předestírá velmi silné téma, jakým je ztráta dítěte. Jak se má člověk vyrovnat s tak těžkou ztrátou a neztratit se nejen v životě, ale i sám v sobě? Jak se smířit s vinou, kterou si v sobě člověk nese? Jak dál žít?. Někteří zdejší kritici odsuzují film za to, že je založen na víře.Nemusím být věřící, aby mi široký záběr tohoto úžasného snímku něco řekl a obohatil mě. Za mě rozhodně plný počet. Vynikající. ()

Bruce0659 odpad!

Boha musím milovať aj keď nedokázal zachrániť moju malú dcérku? Podľa tvorcov filmu áno! Vrah mi zabije dcéru, ale nemal by som ho súdiť, lebo on je vlastne nevinný, na vine je ZLO! Pre kresťanov nádherná a poučná snímka, pre ateistov akým som ja veľká nuda. Škoda, že som neveriaci. Keby som veril a raz pri odpratávaní snehu padol na hlavu, možno aj ja by som sa stretol s "Taťkom". Neverím ani tomu, že som to dokázal dopozerať... ()

izmi

Může se to někomu nelíbit, může s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co se s tím dá dělat. Odpuštění funguje, stejně tak by se každýmu ulevilo, kdyby přestal druhý soudit, hodnotit a kritizovat, protože každý má sám na hlavě kila másla. Tolik pravdivý vzkaz filmu, ať už ho natočili jakkoliv. Za mě dobrý způsob, jak něco sdělit. ()

GeorginaAnne

Na začátek říkám, že jsem ateista, v Boha nevěřím a na takové filmy se nedívám protože mi to nikdy nic nedá... U filmu jsem absolutně nevěděla o co půjde, říkala jsem si, že když v něm hraje Sam Worthington tak to bude zajímavý film. Bohužel jsem se spletla, "náboženská slátanina" o tom, jak "Papa" miluje své děti a kdesi cosi, se mě fakt nedotkla! Přesto dávám 3* = 1* za Sama (když už nic, tak aspoň na něho se dá dívat), 2* za zajímavý "děj", kdy Mackovi unesou dceru (a ano, vím, že je to podle knihy) a 3* za to jak se Mack vyrovnává se ztrátou dcery (tedy myšleno emotivně)... 3* si to zaslouží jen z těchto důvodů. Pokud jste ateista jako já tak se na to nedívejte, uděláte líp ;-) :-) ()

Aresko123 odpad!

To co je za film? To ako keby vas zajala nabozenska sekta a cele dni by do vas hustila drogy a vymyvanie mozgu o tom ako vas ma boh rad................ ()

LuciusDLX odpad!

Stretne sa pán farár s politicky korektným transgender slniečkárom a začnú sa navzájom sťažovať, že ich popularita pomaly klesá... nie to vážne nie je začiatok vtipu, to je len predzvesť tejto apokalypsy, určenej posilniť dekadenciu doby, v ktorej práve žijeme. Začiatok vyzeral sľubne, celé sa to zvrhlo príchodom člena Al-kaidy, ktorý tvrdil, že je Ježiš,ďalej korpulentná černoška, čo sa tvári ako Boh a duch svätý zastúpený nejakou šikoočkou. Ok nemám nič proti experimentom, ale toto je jednoznačne film pre nakúrených adolescentov, ktorí mali od malička všepovanú kresťanskú vieru, lenže zároveň si aj uvedomujú aké je kúúúl byť aj multi-kulti, flowerpower, peace friendly a liberalne orientovaný. Tento film im to posvätí. Pre ostatných žvást urážajúci zdravý rozum. ()

MilanM76

Veľmi pekne spracovaný film. Vyžaduje si náročnejšieho diváka, ktorý sa zamýšľa nie len nad materiálnym, ale aj duchovným životom človeka. Na zrozumiteľných príkladoch je tu podávaný návod nato ako žiť na tomto svete a ako prekonať aj tie najťažšie životné skúšky. ()

cartyci

Téma je jasná. už si len treba odpovedať na to či verím alebo nie. Proste je to diskutabilné, avšak film zaujímavý príbehom ako aj prostredím a spracovaním. ()

Veroniqe

Po dlouhý době obdivuju samu sebe. Přežila jsem jsem něco takovýho až do konce. Tohle byl omyl a bude trvat hodně dlouho, než se smířím s tím, že jsem ztratila dvě hodiny života. Jedna hvězda za slibnej začátek a pana Avrahama, ten se mi líbil. ()

ajmdzizis

Zvláštní snímek. Ukazuje na to že Bůh je s námi v jakékoliv formě, že soudíme, ale máme u toho zavřené oči. Na mě až moc deep harmonické téma o víře. Nejsem zastánce těchto filmů, ale herecké výkony jsou impozantní. Bůh s vámi. ()

dinko22

Do 43 minúty sa zdalo že to bude luxusný trihler. Potom otočka a sklamanie. Keby film pokračoval tým ako hľadá nájde a zlikviduje toho blbca čo mu zabil dcéru bol by to film za 5 hviezd, Takto 3 za 43 minut úvodu a zábery na krásnu prírodu... ()