poster

Bullet Head

 • USA

  Bullet Head

 • USA

  Unchained

  (pracovní název)
 • USA

  De Niro

  (pracovní název)

Krimi

Bulharsko / USA, 2017, 93 min

Režie:

Paul Solet

Scénář:

Paul Solet

Kamera:

Zoran Popovic

Střih:

Josh Ethier

Kostýmy:

Anna Gelinova
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Raziel_cz
  ****

  Green Room pro pejskaře. Vlastně je to takový divný útvar, někde napůl mezi klasickým filmem a antologií, ale drží to pohromadě, takže proč ne? Hodně se hraje na flashbacky, přičemž každý z protagonistů v mezičase, když se je zrovna nesnaží zabít krvelačný rotvajler, takhle odvypráví soběstačnou historku týkající se psů (a v jednom případě rybiček). Samotní hrdinové začnou jako archetypy – rozvážný profesionál, starý mazák a horkokrevný zelenáč –, ale pozvolna pak o sobě odhalují další věci a přirostou vám k srdci. Herecky a scenáristicky naprosto parádní. Repliky především zezačátku jsou naprosto super, zvraty to sází jako máloco a doplňování informací flashbacky funguje. A má švih, protože Solet každou chvíli vytáhne zajímavou prolínačku. On ostatně celý snímek je vizuálně vychytaný a hravý, s parádní kamerou a skvělými nápady. Bojím se, že to i přes hvězdné obsazení skončí v obskurnosti, jako ostatní Soletova tvorba, ale užil jsem si to maximálně. A to ani nemám psa. Úžasný kus filmařiny.(10.12.2017)

 • fugazi
  *

  Je mi upřímně líto všech těch herců. Propadnout se z Hollywoodu do bulharskýho skladu je docela smutný ... 2/10(9.12.2017)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace