Reklama

Reklama

Bullet Head

  • USA Bullet Head (více)
Krimi / Drama / Thriller
Bulharsko / USA, 2017, 93 min

Videa (1)

Recenze (29)

JASON_X 

všechny recenze uživatele

Nevadila by mi jakási železobetonová, okatě socialistická barabizna přetvařující se coby barabizna americká, nebo rozostřený výhled ze střechy sofijského paneláku předstírající panorama amerického velkoměsta. Ale devadesát minut poslouchat ufňukané plkání laskavě hřejivých zlodějíčků mě fakt nebavilo. Nehrát v téhle nudné sentimentální volovině (vlastně psovině) Malkovich, Brody a Banderas, neštěkl by po ní ani pes. Zabijácký čokl v hlavní roli mě ale vcelku zaujal, držku měl vážně strašidelnou a tuze rád bych mu předhodil na hraní třeba komisaře Rexe, a jako nášup pak všechny pejskaře/pejskařky s jejich ratlíky z mého širokého okolí. ()

kaylin 

všechny recenze uživatele

Kdyby se to zkrátilo tak asi na hodinu, bylo by to celkem super, protože by to mělo ještě o něco lepší drive. Herecky je zde velmi zajímavé obsazení, kdy hlavně John Malkovich tomu chvílemi dovede dát šťávu. Digitální pes je příšernost a měli to řešit jinak. Ale film mě nenaštval, docela mě bavil. Tyhle hry na malém prostoru mám rád. ()

Reklama

luka4615 

všechny recenze uživatele

Na filmu Bullet Head je špatné snad úplně všechno. Počínaje šíleným scénářem a konče absolutním nepochopením nad tím, jak je možné, že herci takovýchto formátů kývnou úplně na všechno. Snad jediným kladem je jistá inspirace knihou "Cujo" od Stephena Kinga, jelikož několik scén se vzteklým bojovým psem patří k higlightům celého filmu. Avšak až na tento detail, který zaujme zejména fanoušky knihy se snímek Bullet Head nemůže ničím jiným pochlubit. Tedy snad až na copánek Adriena Brodyho. PS: Co tam proboha dělal ten králík?! ()

kingik 

všechny recenze uživatele

V hlavní roli velký zlý pes, bulharský úderník a ruiny továrny, skladu hoven, obchodu s hudebninami. Je úplně jedno, co to bylo za zchátralé budovy. Nejdříve krátký obsah depeše producenta Stančo Šušněva----- Mr. Brody, Mr. Malkovich, Mr. Banderas, já jsem bulharský producent. Já dám vám každému 1000 dolarů. A natočíme ten film----- Den natáčení, vedle zmíněných hereckých es dorazil i Rory Culkin. Šušněv se s nimi zdraví, přátelsky natahuje ruku, nikdo mu ji nepodává, až na Brodyho. Banderas arogantně žvýká, zasmušile se rozhlíží po tragické lokaci, kde bude trávit příští tři dny natáčení, Malkovich je otočený zády, čte scénář od Trošky Z pekla štěstí 3 v elektronické podobě, Culkin se třepe, ne zimou, ještě neměl svoji denní dávku.-----Šušněv promluví------Všechno je jinak, nejsem producent, nemám dolary, jen obdivoval jsem vaši práci. Mr. Malkovich, Vy jste byl úžasný v O myších a lidech, mám potěšující zprávu, film je plný zvířátek. Mr. Banderas, Vás já jsem obdivoval ve Philadelphii, i zde budete na pokraji smrti. Mr. Brody, Vás jsem si zamiloval v Pianistovi, na důkaz mé úcty jsem vám ve filmu věnoval scénu s piánem, do něhož se schováte. Kdysi jste prchal před nácky, nyní před rozzuřeným psem------Herci se podívají do diářů, mají v nabitém programu jen dva volné dny, Culkin nemá diář, ale jde do toho taky-----Děj----žádný----Zápletka----tři kriminálníci s taškou peněz čekají na odvoz, jsou ale v pasti, když se přes cvičeného psa Zabijáka nemůžou dostat ze zchátralého komplexu. A k dobru přidávají pohnuté ´historky ze života, kde 3:1 vyhrává pes nad akvarijní rybou. Vše doprovázeno i obrazovým doprovodem. Nesnáším Banderase, když hraje záporáky. Sice si libuji v jeho špatném herectví, ale jeho záporná postava je tak megaúděsně zahraná, plus jeho cool grimasy, až mám pocit, že snad tak hrozně hraje schválně. Nejen Pianista, ale i něco z Matrixu se do filmu vloudilo. Letící kulka. Brody v záklonu nad dírou v podlaze. Kulka projde efektně jeho taškou. Vše zpomalené. Po place nesmyslně pobíhal bílý králík, Brody schovaný v piánu, pes útočí jako nosorožec...Ke všemu hroznému se zde zcela sadisticky nakládalo se zvířaty. Uff...mám dost. Normálně jsem se za všechny styděl. Vrcholem jsou p.o.v. záběry z pohledu psího vidění, samozřejmě barevného, kynologii si patrně pan Solet nestačil nastudovat. Paul Solet je americký Troška. Špatné od začátku do konce. Pozitiva---Adrien Brody něco uhrál, historky byly fajn, závěrečná scéna Banderas vs zabijácký pes naturalisticky působivá i vyvedená, Alexandra Dinu, přítelkyně Brodyho, je krásná ženská. 4/10 ()

Morholt 

všechny recenze uživatele

Ona ta bulharská produkce trošku odrazuje, ale z mého pohledu to je jen klamání tělem. Je to o dvou liniích. Řekněme že první se odehrává z pohledu bojového psa a ta druhá pojednává o třech kriminálnících, kteří uvíznou v opuštěné budově. Protnutí těchto dvou linek pak patří k nejlepším sekvencím filmu, ale já se bavil i u dialogů v podání tria Malkovich-Brody-Culkin, kteří se mimojiné představovali v minipříbězích ze svého života. Je sice pravda, že bez velkých hereckých jmen by to byla nepříliš zajímavá průměrná záležitost, ale ta tu byla a to se počítá. 70% ()

Galerie (65)

Reklama

Reklama