Dvacet let Olympicu (koncert)

Hudební / Dokumentární

Československo, 1983, 91 min

Jiří Adamec

V titulcích pořadu uvedeno: název 20 let Olympicu.(15.12.2017)

Tak kde by byl bigbít, kdyby nebyl Olympic, že! ... Na druhou stranu 5* nedám už jen z toho důvodu, co za hosty si tam tehdy pozvali. Aby se chameleon Kája Gottů nazval rockerem, to je pro mě neskousnutelná překážka. A vůbec to pojetí koncertu, kdy si ho neuvádí sama kapela nebo její frontman, ale jakejsi uvaděč, to se mi hodně nelíbí.(17.12.2017)

Seznam skladeb DVD 1. Každý den (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 2. Směs rockenrollů Well Black, Leiber, Stoller 3. Yakety sax (Boots Randolph/James Rich) 4. Memphis Tenesse (zpívá Pavel Bobek) (Chuck Berry/ChuckBerry) 5. Feaver (zpívá Josef Laufe) (Eddie Cooley,/Johnny Davenport) 6. Zloděj dobytka (zpívá Miki Volek) (Harry Warren, Johnny Mercer/Jiří Štaidl) 7. Bon soir mademoiselle Paris (zpívá Jan A.Pacák) (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 8. Kufr (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 9. Slzy tvý mámy (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 10. Únos (zpívá Petra Janů) (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 11. Otázky (zpívá Marie Rottrová) (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 12. Dej mi víc své lásky (zpívá Karel Gott) (Petr Janda/Pavel Chrastina) 13. Marathón (Petr Janda/Jiří Oulík) 14. Osmý den (Petr Janda/Pavel Vrba) 15. Nechoď dál! (Město) (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 16. Jasná zpráva (Petr Janda/Pavel Vrba) 17. Já (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 18. Dej mi víc své lásky (Petr Janda/Pavel Chrastina) 19. Snad jsem to zavinil já (Petr Janda/Pavel Chrastina) 20. Dynamit (Petr Janda/Zdeněk Rytíř) 21. Dědečkův duch (Petr Janda/Pavel Chrastina) 22. Okno mé lásky(Petr Janda/Zdeněk Rytíř)(19.12.2017)